Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Dorociński - ulubiony aktor młodego pokolenia. Jak nie znoszę Szyca tak Marcina bardzo lubię i cenię. #desperofan
 
Dorocinski to nie jest ktos, kto gra w kiepskich produkcjach, nie bierze wszystkiego jak leci. Gra u Smarzowskiego i teraz u Pasikowskiego to mowi wiele. Pamietam jego role z serialu Pitbull, zajebisty serial.
 
Jak myslicie,czy jak moja dziewczyna przyjdzie do mnie porozmawiac ,pisalem,ze cos miedzynami niehalo to wiem,ze mozna obejrzec wspolnie jakis przytulasny film. Marta nie lubi polskich romantycznych,to co z nowosci mozemy obejrzec? Nowosci to mysle o 2013 roku
 
@zafir88







7:39 (2014)



Nie lubię melodramatów, ale jakoś na ten się natknąłem i muszę przyznać, że daje radę.







Edit: aa przewodnim tematem jest zdrada więc nie do końca jest przytulaśny, ale z happy endem :)
 
Jaram się tym filmem już od dłuższego czasu, jak wygrląda Carell to bania mała xD



https://www.youtube.com/watch?v=aE3O6jT78-Q
 
Byłem dziś w kinie na transformersach i nic specjalnego. Jeden wielki efekt specjalny, który robi wrażenie i rozwałka. Typowy odmóżdżacz, dla mnie 4,5/10
 
Również miałem nieszczęście trafić na seans tego filmu i niestety ponad 3/10 nie skoczył, a nie liczyłem na więcej niż głupie, efekciarskie i wesołe kino.
 
Andrzej ja się spodziewałem, że np. Wahlberg będzie w stanie pociągnąć ten film bo uważam Go za całkiem dobrego aktora, ale dopasował się poziomem do swojej filmowej córki i Jej chłopaka. Wiadomo, że nie liczyłem na poziom aktorski Meryl Streep i fabułe Forresta Gumpa, ale ten film oferuję tylko i wyłącznie efekty. Ja w ogóle nie jestem fanem Transformersów a wszystkie poprzednie części dla mnie to gnioty, ale tu postanowiłem dać szanse ze względu na Wahlberga. Dla mnie mimo, że nie oceniam filmu za wysoko lepszy od poprzednich, bo tam był tragiczny LaBeouf, który jest dla mnie jednym z najgorszych aktorów młodego pokolenia i Megan Fox, która oprócz urody nie ma nic do zaoferowania.
 
Dziękuję szydzin :} A czy inne propozycje może macie ? Bo w tym od szydzina, jest o zdradzie, ale ja nie moge takiego z nia obejrzec, wykluczone
 
Mi się podobał Transformers 1. Młody chłopak poznaje roboty (czyt. transformery), jest akcja, są efekty specjalne, dobry podkład dźwiękowy i taki jakiś klimat, nie potrafię tego nazwać, ale bardzo fajnie mi się to oglądało. Druga część troche mniej, ale też podobnie. W trzeciej niestety poziom drastycznie spadł wg mnie, nie było już Megan Fox. Po zapowiedzi T4 widziałem, ze budżet i efekty specjalne są wielkie i liczyłem, ze nie skończy się to tak jak w Godzillą. Widzę po komentarzach, ze jednak tak się skońcyzło.



Jestem zdania, ze dwie pierwsze części były spoko, miały w sobie to coś, co mi się spodobało.
 
Midern, sorki, ale na jedynce miales 11 lat, dwójka 13 lat , więc inaczej sie te bajki odbiera dzieciaku wówczas - no offence ofcourse ;-)
 
Miałem tyle lat jak była premiera. Oglądać, oglądałem wszystkie trzy części jakiś rok temu dopiero ;)
 
Czego wy się spodziewaliście idąc na Transformersy? Bo widzę, że tu koledzy przyznali surowe oceny.





nie liczyłem na więcej niż głupie, efekciarskie i wesołe kino.


Taka zagadka :)
 
22 Jump Street- w klimacie pierwszej części, fajnie wszystko tak przejaskrawione, aby był efekt komiczny. Trochę słabsza niż jedynka, ale polecam.



P.S. Na końcówce rozbudzili moje nadzieje, a tu po prostu znowu się nabijali :-)
 
Post Kaczki mnie natchnął i sprawdziłem. Transformers jedynka premierę miał w...2007 roku. Jak ten czas ucieka.



4 jeszcze nie widziałem ale na poprzednie części narzekać nie mogę. Lubię takie filmy od czasu do czasu. Dobra rozrywka.
 
Nie spodziewałem sie wiele po nowych "Transformers", ale i tak film nie przypadł mi do gustu, w przeciwieństwie do poprzednich części... Słaby i przede wszystkim za długi. 4/10 to max, na ile go mógłbym ocenić
 
Na skraju Jutra.



Niby temat przewałkowany, na milion sposobów i spodziewałem się tego samego schematu co zawsze w filmie z kosmitami, a tutaj miłe zaskoczenie. Końcówka jak dla mnie troche lipna, lecz polecam. Mocne 7/10.











https://www.youtube.com/watch?v=WC6oCURqQh0
 
Bylem na Transformersach i tak jak i rowniez niektorym userom nieprzypadl mi on do gustu w porownaniu z poprzednimi czesciami.



Spodziewalem sie efekciarstwa i to dostalem jednak film moim zadaniem mozna by bylo skrocic. Dodatkowo nietrzyma sie kupy kilka faktow (material i jego przemiana-kto ogladal zrozumie) wogole film wydawal sie jakby byl zle rozlozony(wstep dlugi, koncowka krotka przyspieszona) za duzo gadania oraz duzo watkow ominietych.



Moim zdaniem 6/10
 
Rosyjska "9 Kompania" to też całkiem spoko kino oparte na prawdziwej historii, co prawda końcówka jest naciągnięta do granic możliwości ale film sam w sobie jest naprawdę przyzwoity, podobał mi się też w sumie "Jarhead" o hamerykańskich żołnierzach.
 
Pluton i Full Metal Jacket, moje chyba ulubione filmy wojenne. 'Idz i patrz' też, chociaż nie wiem do konca czy to film wojenny, dzieje się w czasie wojny ale to raczej typowy dramat jest.
 
Ja dodam jeszcze na szybko: Lista Schindlera, Okręt, Miasto życia i śmierci, Tylko dla orłów, Upadek, Pianista, wspaniałe kino wojenne
 
Back
Top