Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

"Siódma pieczęć" - pomijając warstwę intelektualną czy poszczególne sceny (wejście ascetów do miasteczka i przemowa ich przywódcy - cudo!) to świetnie wypadają także dialogi.



Cancelled... because of Death.



Będzie trzeba z twórczością pana Bergmana ostro ruszyć.
 
nowy oldboy baaardzo średni 4/10 chyba tylko z sentymentu dla oryginału



Out of the Furnace 8/10- bardzo dobra gra aktorska, polecam!
 
Ja wczoraj oglądałem całkiem spoko brytyski film "Dom Hemingway". Co prawda słabszy od takich filmów jak: "Snatch", "Layer Cake" czy "Lock, Stock and Two Smoking Barrels", ale jeżeli ktoś lubi brytyjskie komedie kryminalne to ten film powinien się podobać.
 
Ludzkie dzieci - przeciętniak, ale kilka pierwszych scen (wizja Londynu) i kilka ostatnich (zamieszki), wraz z barwami (a właściwie ich przytłumieniem) i użyciem muzyki King Crimson wyciągają go na mocne 6/10.
 
Asfaltowa Dżungla z bodaj 1951 roku, polecam gorąco, swietny film noir, nie bedziecie się na nim nudzic. Dla tych co widzieli polecam tez Zabójstwo z 1956, jeden z wczesnych filmów Kubricka. Klawa intryga i niezłe rozwiązanie.
 
Śłubna umowa - 5/10. Klasyk wśród kom-rom. Bez historii, lekko, łatwo i bez użycia mózgu.



Battle Of The Year - 6.10. Jak ktoś nie lubi albo nie przepada za filmami o tańcu to nie ruszać. Same sceny break'a na dobrym poziomie, ale sam film jest tak napakowany klimatem epickick/patosowych dialogów/scen, że tego nie da się opisać. Miałem wrażenie, że każdy rozmowa i każdy wątek czy scena poza momentami tańca mają nieść przekaz przez wielkie P. Scenariusz i gra aktorów jest tym na-fa-sze-ro-wa-na do szpiku. W filmie grają prawdziwi b-boye, sam kiedyś tańczyłem stąd 6/10, ale gdyby okroić ten film ze scen o tańcu to pozostaje latte macchiato z mlekiem 0%, przy czym Gang z boiska
to pierdolona litrowa espresso!
 
polecam omijać "sponsoring". To nie czysto festiwalowe wartościowe kino... Film przebił się do multiplexów i trzeba było zrobić z tego gówno dla mas!
 
Roman Barbarzyńca na C+Film 2. Jest dobrze w chuuuj ;d A tak serio jak ktoś nie widział to bajka jak bajka a;e fabularnie godne polecenia bo zabawne ;d
 
My Way (2011) to już drugi genialny film wojenny, produkcji koreańskiej jaki widziałem. Wcześniej Braterstwo broni, teraz Ma-i We-i, II światowa na dalekim wschodzie, półwysep koreański pod okupacją Japonii. Dobrze zrealizowany, piękne zdjęcia, naprawde wciągający film na faktach, uwielbiam tą tematyke II wojny światowej, tym bardziej jeśli takie filmy wychodzą na podstawie kraju, którego to osobiście dotyczyło. Akcja filmu jest szeroka, od Korei po cesarstwo japońskie, do ZSRR po nazistowskie Niemcy.



My Way (2011) 720p.BDRip.XViD.AC3-ELiTE
 
@up



dzięki, już od dawna kisi się na dysku, ale teraz sobie o nim przypomniałem.



BTW, nie wiem czy się cieszyć czy też załować, "Scarlett w końcu, po tylu latach pokazuje wszystkie wdzięki, to akurat musi być brunetką i po diecie, z mniejszymi cycuszkami, na dodatek film podobno taki se"



http://imgur.com/EwRQcge



Wolf.Creek.2.2013.HDRip.XviD.AC3-XYZ
 
Zaraz na Ale Kino leci "Czarna księga" ("Zwartboek"). Oglądałem kilka dni temu, świetny film. Pokazuje klimat życia pod okupacją, walkę z nazistami, ciekawi naturalistycznymi scenami i zaskakującą fabułą. Jeden z lepszych jakie widziałem, polecam :)
 
Swietna widomość, jakiś HDRip śmigał już od dwóch tygodni, ale teraz pojawiła się świena wersja, a suby lada dzień na kinomanii.
 
"Grudge Match" z De Niro i Stallonem. No i z Chaelem XD. Taki z przymruzeniem oka Rocky 7 i Raiging Bull 2.
 
Panowie i panie, poszukuję filmów o footbalu amerykańskim. Mam ostatnio zabawkę na filmy sportowe.
 
@Masu, też lubię takie filmy :D Mała lista obejrzanych przeze mnie filmów, które polecam:


  • Gang z Boiska (dla mnie genialny film, rola The Rocka bardzo mi tutaj pasowała),

  • Tytani,

  • Męski Sport,

    Męska gra,

    Wykiwać Klawisza (tutaj bardziej komedia, ale związana z footbalem),

    Ekspres-bohater futbolu.
 
Midern dzięki, wszystkie oglądałem ale są do przypomnienia. Zwłaszcza Męska Gra i mowa motywacyjna Pacino. Mógłbym tego słuchać godzinami.







Przemek-osom! Duuuuużej części nawet nie kojarze. Pewnie będzie problem z napisami bo jednak słownictwo futbolowe nie jest moją mocną stroną.







Dillon Panthers!
 
https://www.youtube.com/watch?v=FJuaAWrgoUY



Zajebisty film, dokładnie taki jakiego oczekiwałbym od tego gościa:



Donnie_Darko.jpg
 
Back
Top