Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

@up



Lucky Number Slevin jest w podobnym stylu.



edit



tak btw, obejrzałem dzisiaj Romper Stomper
. Polecam.
 
Ostatnio obejrzałem kilka filmó wiec może komuś się przyda:



Homefront (2013) - 7/10



7604313.6.jpg




Fajny film akcji z niezłą fabułą. Jason w świetnej formie :D



Nimfomanka Part 1 - 6/10



7585903.6.jpg




Znajdziecie to czego szukacie, lodziki w pociągu, ogólnie dziołcha opowiada o swoich podbojach.



Okolofutbola (2013) - 6.5/10



7579776.6.jpg




Film w stylu Hooligans, tyle, że Rosja i Kibice Spartaka i CSKA. Ogólnie polecam.







Poprawczak / Dog Pound (2010) 8/10



7310664.6.jpg




Dobre "bitki" w poprawczaku. Zajebisty.
 
In.The.Blood.2014.720p.WEB-DL.H264-PHD



Nowy film z Carano. Ja sobie daruję, ale może ktoś sprawdzić ;)
 
Ja ostatnio oglądałem w kinie tak mofno reklamowanego "Noe" i musze przyznać ze dawno nie ogladalem gorszego filmu i byl to fhyba najgorszy film jaki przyszlo mi ogladac w kinie kiedykolwiek (nie liczac wypadow klasowych na ekranizacje lektur). Ogladalem tez "Ocalony" i tu mila odmiana. Jesli ktos lubi filmy wojenne, a'la "helikopter w ogniu" zwlaszcza,to bedzie bardzo zadowolony. Ode mnie mofna osemka. Noe moze jakies 4 - denne widowisko gdzie nawet efekty specjalne nie dawaly rady. Miejscami przypominal denną podróbkę Wladcy Pierscieni. Russel crowe tez nie pomogl
 
Dzis obejrzalem amerykanska wersje Oldboy'a i musze przyznac ze film calkiem dobry, scena gdy bohater ma noz w plecach i rozwala 20 osob to troche przesada ale mimo tego bardzo fajnie sie ogladalo.
 
300: Poczatek imperium, ogolnie film nie porywa, pierwsza czesc jak dla mnie byla lepsza, w tej nowej jest za duzo udziwnien. Najbardziej podobala mi sie rola Evy Green a szczegolnie jedna scena :-)


Legenda Herkulesa - na poczatku nuda pozniej troche sie rozkrecilo ale jak dla mnie slaby film, aktor grajacy Herkulesa zupelnie mi nie przypasowal, ciekawe jak The Rock sprawdzwi sie w tej roli. Ogolnie jesli ktos ma czas to moze obejrzec ale na fajerwerki niech nie liczy :-)
 
Dom Hemmingway - kryminalista, wlamywacz po 12 latach wychodzi z wieznia. nie sprzedal swojego wspolasa za co czeka go nagroda. i tu zaczynaja sie problemy z glowa glownego bohatera :) niezla rola Jude Law a i historia niczego sobie. POLECAM
 
Ok, dawno nic nie było ode mnie w tym temacie, więc kilka filmów które obejrzałem w ostatnim czasie:



"RoboCop" - To nawet nie stało koło pierwowzoru. Zero klimatu z pierwszej części. Historia kompletnie przebudowana i nędzna. Nijakie, bezpłciowe i nudne kino s-f. Ocena: 3/10



"Battle: Los Angeles" ("Inwazja: Bitwa o Los Angeles") - Bardzo słabo. Znam o wiele lepsze i ciekawsze filmy o podobnej tematyce. Ten w wielu momentach delikatnie mówiąc...przynudzał. Bez rewelacji. Ocena: 4/10



"Outpost: Rise of the Spetsnaz" - Trzecia część serii i moim zdaniem najsłabsza. Luki w drewnianej fabule, średnie aktorstwo, klimat nawet niezły. Całość jednak nie sprawia dobrego wrażenia. Ocena: 4/10



"The Secret Life of Walter Mitty" ("Sekretne życie Waltera Mitty") - Chyba nie przesadzę mówiąc, że potencjał był ogromny bo i sam scenariusz dosyć oryginalny. Wyszło jednak średnio, aczkolwiek film jest lekki i przyjemny nawet. Ocena: 5/10



"Wałęsa. Człowiek z nadziei" - Bardzo dobra, aczkolwiek miejscami za bardzo przekoloryzowana gra Więckiewicza, który za bardzo chciał się upodobnić do Wałęsy, nie wystarcza. Czuje niedosyt... Ocena: 5/10



"W imię..." - Zapowiedzi zwiastowały film ważny i przede wszystkim dobry. Tymczasem jednak można odnieść wrażenie, że mamy tutaj swoisty "misz-masz". Mocno średnio... Ocena: 5/10



"Gravity" ("Grawitacja") - Strona wizualna jak dla mnie, bajka. Strona fabularna mocno średnia, jednakże film aż tak źle nie wyszedł i w pewnych momentach broni się sam. Ocena: 6/10



"Pionór" ("Pionier") - Kolejny film w którym cały swój kunszt aktorski pokazał Aksel Hennie, jednak to nie wystarczyło abym "Pioniera" ocenił jakoś wysoko... Ocena: 6/10



"Dallas Buyers Club" ("Witaj w klubie") - Film do obejrzenia na jeden raz, jednakże wręcz Oscarowa gra Matthew McConaughey'a nie pozwala przejść koło tego filmu obojętnie. Ocena: 7/10



"Captain Phillips" ("Kapitan Phillips") - Świetna gra Abdi'ego, który wcielając się w postać Muse'a, zagrał ją tak, że aż chciałoby się go..."zabić". Pomimo świetnego aktorstwa, filmowi czegoś brakuje. Ocena: 7/10



"Mosura tai Gojira" ("Godzilla kontra Mothra") - Wersja z 1964 roku. Trochę niedoceniona część przez widzów a szkoda, bo na tle innych filmów o Godzilli, ta część wypada na prawdę dobrze. Poza tym, dobre wykonanie samej Mothry. Ocena: 7/10
 
Ostatnio widziałem kilka zwiastunów filmów z jakimiś SW, np. MMA w tle, które w najbliższym czasie powstały/powstaną. Możecie podać te tytuły? Gdzieś tam był Soszyński, gdzieś był Silva, Sonnen i inni. Mam jak na razie Legendy Ringu ale pamiętam, że były jeszcze inne.



No i podajcie jakieś dobre filmy, które powstały w 2013/14 roku, które trzymaja poziom :)
 
Z Silvą, Soszyńskim i Machidą to "Tapped".

Co do 2013 z tego co mam na filmwebie dosyć pozytywnie ocenione (od 7/10):


Stoker

Zabić, jak to łatwo powiedzieć

Wyścig

Mistrz

Beyond the Black Rainbow (ale baaaardzo specyficzny)

Wyspa Tajemnic

Skyfall

Róża

Looper

John ginie na końcu (też specyficzne)

Django
 
Noe, zachęcam do obejrzenia, świetny film, wiele osób jednak nie wie że został on stworzony na podstawie komiksu...
 
Dzięki. Z powyższych filmów wybrałem Noe, Stoker, Skyfall i Looper (Wyspę Tajemnic, Dajngo juz oglądałem). Właśnie, chodziło o Tapped :) Nie ma jeszcze premiery, ale czekam. Mam już sporo nieobejrzanych filmów na dysku, ale zbieram kolekcję i niedługo zacznę pizgać nocki :)
 
@Josh



A komiks na podstawie czego powstał?



Sam film 5/10, byłoby 6, ale nie potrzebnie wpuścili na plan tą małolatę z Harrego Pottera, kompletne drewno.
 
Back
Top