Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Infiltracja nie wiem czy ktoś wspominał o tym filmie, ba nie wiem czy czasem sam już o nim nie wspominałem ale jest to jeden z moich ulubionych filmów, dziś sobie odpaliłem go na przypominki i . . . <3 normalnie brak słów :P Genialny film
 
oooo to coś nabazgram o tym co ostatnio udało mi się oglądnąć:)

Salt - oczekiwań co do tego filmu za dużych nie miałem, Jolie do roli Rambo w spódnicy mi tu w ogóle nie pasowała. Temat banalny i dość przewidywalny. Ale może się spodobać tym co lubią patrzeć jak jeden koleś/kobieta niszczy w pojedynke całe hordy wrogów :)
Obejrzałem głównie ze względu na Olbrychskiego ;)
Według mnie film do oglądniecia na raz i zapomnienia ;)

Obłęd - dla tych co nie kojarzą film z Brodym i Keirą Knightley ( co ja bym z nią nie robił ;P).
Opowieść o żołnierzu który po powrocie z służby wojskowej trafia do szpitala psychiatrycznego , w którym poddaje zostany różnym haniebnym eksperymentów w których przenosi się w przyszłość i próbuje w tym stadium ratować rodzinę poznanej małej dziewczynki, która w przyszłości okazuję sie fajną dupą ;)
Film godny polecenia .

Infiltracja - ostatnio dopiero miałem okazje pooglądać , jak kolega slowik_1991 wspomniał film świetny trwa 2,5 godziny ale naprawde warto poświęcić mu czas .

Siedem dusz - jeden z mojego TOP 3 jeśli chodzi o dramaty.
Will Smith jako Ben Thomas człowiek który w wypadku samochodowym zabija 7 osób i jak sam tytuł wskazuje próbuje odkupić swoje winy , według mnie najlepszy film z Willem Smithem

Strzelec - skończyłem oglądać przed momentem , Mark Walhberg jako były snajper który zostaje wrobiony w zabójstwo biskupa ( chyba to był biskup )
ścigany przez całym szwadron policji ucieka przed skorumpowanymi gliniarzami i sam wymierza sprawiedliowść.
Temat niby banalny ale całość zrobiona bardzo dobrze więc przyjemnie się ogląda ;)

Przypadek 39 - czyli historia kobiety pracującej w pomocy społecznej która ratuje córką z rąk psychopatycznych rodziców , jednak jak się później okazuje sama będzie zmuszona stawić czoła małej dziewczynce .
Temat i pomysł dobry , wykonanie jednak przeciętne ale warto zobaczyć ;)

Na razie to na tyle jak coś zobacze ciekawego to napisze ;)
 
Siedem dusz naprawdę świetny. Mogę polecić z czystym sumieniem. Za Salt miałem się zabrać już jakiś czas temu jednak - podobnie jak w przypadku Autor widmo - nie mogę się przemoc ;)


Infiltracji
nie widziałem ale skoro tak polecacie to obejrzę.
 
Autor Widmo też oglądałem jakiś czas temu , ale taki nierówny trochę film. Ciężko się ogląda. Najpierw dłuuuuuuugo wieje nudą aż nadchodzi ostatnie pół godziny filmu które już jest bardzo dobre ;)
 
Wczoraj obejrzałem 22 kule z Jeanem Reno.
Nic czego już nie było tutaj nie uświadczymy, jednak jeśli ktoś lubi filmy w których jeden wkur***** gość dokonuje vendetty to polecam. Na 7/10 zasługuje według mojej skali ocen;)
 
Nadrobiłem wreszcie Księcia Persji. 6/10 za spójność całości, fajne efekty specjalne i piękną Gemmę Arterton.
 
Sorry za double posta.


Obejrzałem właśnie Efekt Motyla (strach się bać, ale wcześniej nie widziałem). Fenomenalny film - 9/10, jednak dramaty to jest to co lubię oglądać. Świetna fabuła, dobrze połączone momenty które na pierwszy rzut oka mogą wydawać się niespójne. Super, polecam każdemu.


Oglądał ktoś 2 i 3 część? Słyszałem że to masakryczna szmira, nie chcę sobie psuć wrażenia z jedynki i w związku z tym pytanie - warto ogarnąć kolejne części?


/edit/ Dzięki za szybką odpowiedź
 
Jak oglądałem inne części Efektu Motyla (nie wiem czy druga czy trzecia czy obie, obu nie obejrzałem do końca) to non stop towarzyszyła mi w głowie myśl 'CO TO KU**A JEST?!'
 
Panowie i Panie a oglądał ktoś z was film "Takers" ?? Nie wiem czy opłaca się wrzucać na noc do pobrania a po "The Town" i wczorajszym seansie "The Bank Job" mam fazę na filmy o złodziejach ;)
 
Kwestia gustu, ale po obejrzeniu "Infernal affairs" ( pierwowzoru "Infiltracji" ), film Scorsese był dla mnie stratą czasu. Oryginał dużo lepszy.


http://www.filmweb.pl/Infernal.Affairs.Piekielna.Gra
 
Ja moge polecić film "After.Life" dobry film i dający do myslenia, tylko nie mylić go z nowym Resident Evil Afterlife :)
 
If I want to whistle I whistle - naprawdę solidny rumuński film o poprawczaku, duża szansa na conajmniej nominację do oscara za film obcojęzyczny

Scum - klasyk w podobnych klimatach, tym razem z Anglii

I jego niedawny remake, za którego jeszcze się nie wziąłem ( jakoś nie przepadam za remake'ami, podobnie jak R.O.B.'a The Departed Scorsese mnie wynudził, przy czym oryginał bardzo się podobał )
 
"Pokój śmierci" ostatnio oglądałem i musze przyznać ze film nawet dobry, można śmiało obejrzeć, Arcydzieło to to nie jest ale film daje rade.
 
Polecam Zabójczy numer z Brucem Willisem, Josh'em Hartnettem i M. Freemanem. Bardzo dobra komedia kryminalna - 9/10


http://www.filmweb.pl/Zabojczy.Numer
 
A więc ... :)

Gniazdo os - Willem Dafoe, Edward Fulong, Mickey Rourk, Steve Buscemi, Danny Trejo... i szczerze mowiąc tylko obsada jako tako trzyma poziom w tym filmie. Czytałem, że to jest film bardzo podobny do Skazanych na Shawshank, jednak Shawshank Redemption bije ten film w każdym aspekcie .
Brak ciekawej akcji , nudne dialogi , ogólnie średni film 5/10.

Uprowadzona - Liam Neeson jako ojciec któremu porwano córkę i standardowo zdesperowany ojciec który kara złych ludzi jeden po drugim :)
Mimo banalnej i oklepanej treści ogląda się fajnie i można śmiało go polecić 7/10

30 dni mroku - Josh Hartnett, w jednym z lepszych filmów o wampirach jakie widziałem. Miasteczko na Alasce pogrążą się w mroku na 30 dni i w tym czasie ludzie walczą by przetrwać atak wampirów . Jak już mówiłem bardzo dobry 9/10
 
30 dni mroku słaby, niczym się wśród filmów o wampirach nie wyróżnia. druga część to już w ogóle tragedia.
 
bez przesady, ze taki slaby. Dobra rozrywka.


moj ulubiony film z gatunku wampiry/wilkolaki to "Dog Soldiers" - dobre kino akcji, solidny angielski humor. Polecam.
 
Mi natomiast żaden z powyższych filmów o wampirach "nie podszedł". Ulubione w tych klimatach to - Nosferatu, Dracula (reż. Copolla ) i Interview with the vampire.
A jeżeli już mowa o horrorach to szczerze polecam nietuzinkowy, brutalny - I saw the devil - reżysera "A tale of two sisters",w sam raz na święta ;) ( w roli zabójcy, znany niektórym, głowny bohater "Oldboya", w sumie można ten film śmiało polecić fanom trylogii zemsty Parka)
 
mi się spodobał, fajnie były "zrobione" te wampiry i ogólnie fajny klimat...

jeśli już mówimy o wilkołakach wampirach itp.
to mogę polecić
Dawn of the Dead z 2004 r o zombiakach, fajna sieka ;)

Underworld - ale to już pewnie każdy widział ...

i jeszcze jeden o zombie tylko nie pamiętam tytułu , akcja działa się w górach i grupę studentów atakowały zombie nazistowskich żołnierzy taki typowy gore, dość dobry do oglądnięcia na raz ;)
 
Zapewne chodzi Ci o :
http://www.filmweb.pl/film/Zombie+SS-2009-486991

Ja ogólnie nie lubię filmów o wampirach. Było kilka ciekawych, ale fantasy jakiegokolwiek rodzaju do mnie nie przemawia.
 
Zapewne chodzi Ci o :
http://www.filmweb.pl/film/Zombie+SS-2009-486991

Ja ogólnie nie lubię filmów o wampirach. Było kilka ciekawych, ale fantasy jakiegokolwiek rodzaju do mnie nie przemawia.
właśnie o to mi chodziło :>
też nie przepadam za sci-fi i wszelakiego rodzaju fantasy, wolę jakieś ambitne kino ale jak chcę się zabić czas albo odprężyć się to lubię oglądnąć jakąś wyżynankę ;D
 
30 dni mroku bardzo dobry. 7/10 spokojnie. Gdyby nie skopane zakończenie było by mocniej. Bardzo fajnie przedstawione wampiry, tracace sporą cześć ludzkich cech (zanik mowy itd.).
Według mnie na tle efekciarskiego Underworld wypada wprost kapitalnie, porywając klimatem zaszczucia i lęku.
 
właśnie skończyłem oglądać Dom Zły i muszę powiedzieć, że od daaaaaaaaaaaaaawnaaaaaaa nie widziałem tak dobrego polskiego filmu . Bardzo fajny klimat, fabuła i dobrze dobrane role, jednak jak się chce to Polak potrafi ;)
8,5/10 polecam :)
 
Mroczny Rycerz, wczoraj po raz kolejny oglądałem, za każdym razem coraz lepiej mi się ogląda. 10/10
 
Panowie oglądaliście polski dokument "Czekając na sobotę" ?


http://www.filmweb.pl/film/Czekaj%C4%85c+na+sobot%C4%99-2010-598657


Film masakryczny ale mimo że aż tak mi męczył głowę to wciągał. Obejrzałem do końca. Nie ma co tutaj recenzować bo to dokument ale mimo wszystko warto zobaczyć jak niektóre dziewczyny z małych mieścin jeżdżą na "Inwentaryzacje" :D Goście przy scenie również mnie powalili jak by pierwszy raz w życiu gołą pannę widzieli :)
 
Najlepsza scena jak żulek lał za przystankiem i olał sobie dłoń, wytarł o spodnie i poszedł dalej pić :)
 
Back
Top