Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Jak oglądałem After Earth to aż mnie bolało. Jego największą wadą jest przewidywalność. Momentami wręcz nudny.



A gra aktorska młodego Smitha:



22840_534d277d63ad16ccdd758840e2853f65.gif
 
Kilka problemów filmu "After Earth":

- gra aktorska naprawdę słaba - szczególnie, jak się przypomni rewelacyjną chemię pomiędzy Smith'ami w "Pursuit of Happiness",
- nie rozumiem, po co gościu mówi do syna po imieniu, aby potem go nazwać "adeptem". Jeśli chcemy stworzyć dystans w relacjach pomiędzy ojcem, a synem, to chyba powinniśmy być konsekwentni.
- w napięciu to nie trzyma...
- po prostu są lepsze sci-fi.
 
Europa Report obejrzałem. Bardzo mi się podobał. Stawiam go wysoko w rankingu filmów na podstawie konwencji sci-fi. Nie było za wiele debilnych rozwiązań, był klimat, no i temat na czasie. Europa zawsze przyciąga do tego typu domysłów.
 
Miałem kolejny raz napisać, że u mnie wszystkie czcionki są takie same, ale jak się przyjrzałem to faktycznie jest inna.
Najprawdopodobniej wynika to z tego, że mi się nudziło ostatnio i sobie trochę... przerobiłem forum na własne potrzeby. :D Ale szczerze mówiąc to nie mam pojęcia jakim cudem się to dzieje, bo wydawało mi się, że modyfikuję tylko to jak ja widzę forum.
 
Chodzi mi o anime, nie wiem a Final Fantasy trzeba grać w gry żeby filmy zrozumieć :D:-), bo chyba takowe są.?? Z tym, że to chyba ciężko będzie znaleźć.
 
@Seven25



jeśli chodzi Ci o wątek wampiryczny



-Blood: The Last Vampire



-Trinity Blood



-Hellsing



a z czysto zajebistych



-Mnemosyne no Musume-tachi



-Kurozuka



-Claymore



-Kara no Kyoukai



-Elfen Lied i Higurashi - pewnie widziałeś xD



Kilka lat temu miałem listę na myanimelist, ale nie pamiętam loginu :-)



-
 
Też liczę na dobre kino odnośnie filmu "Chce się żyć". Polacy potrafią kręcić naprawdę dobre i poruszające filmy, szkoda, że robią to tak rzadko.
 
The Seasoning House - zajebisty film, wreszcie jakiś horror/thriller który trafił w me gusta xD Finał trochę z dupy, ale i tak film świetny.



Rosie Day = kolejna młoda aktorka, która ma szanse na ołtarzyk w moim pokoju :-)
 
White House Down - taki szklano-pułapkowy ale to nie zarzut : ) fajnie się ogląda, dwie godziny akcji.
 
Może masz mmag kompleks Leonardo ?:-) ostatnio robiłem takie porównanie znajomego do tego pana:



213930_1.2.jpg




i o dziwo jedna osoba na 20 oglądała Gangi Nowego Jorku. Ja oglądałem chyba z pięć razy, i tak chyba są później te statystyki że polak chodzi np do teatru 5 razy w ciągu życia statystycznie biorąc:-)
 
Może masz mmag kompleks Leonardo ?
lol.gif


Kurde, chciałbym wyglądać jak on, ale bez przesady! ;)



Akurat sprawdziłem i tylko "The Departed" oceniłem wysoko.



Pora na obejrzenie "The Lone Ranger", ocenka za parę godzin :)
 
Jak dla mnie duet świetny.



1. Shutter Island - 9/10



2. Gangs of New York - 8/10



3. The Departed - 8/10



4. The Aviator - 7/10



Leo i tak zgarnie Oskara, ale będzie to pewnie za role w The Rise of Theodore Roosevelt (jeśli powstanie)
 
Kilka histrorii z Hells Kitchen z "Gangów" można przeczytać w książce na podstawie, której powstali "Uśpieni" z Kevinem Baconem i Bradem Pittem. Zresztą książka zajebista.
 
1. Shutter Island - 9/10


Tu się w pełni zgodzę. Dobra gra aktorska, mimo ze film ma 2h, to zleciał szybk, nie zanudzał. Ciekawy pomysł. Ale w internecia cały czas są dyskusje, czy {SPOILER} Teddy przez cały czas był w tym szpitalu, czy został wrobiony. Dokłądnie się w to nie wdawałem. Zwolennicy drugiej tezy, podtrzymują sie m.in argumentami, ze na początku filmu, Teddy'emu ręce się nie trzęsły, potem tak.



Tak czy inaczej, film polecam. Pozostałych nie widziałem.
 
maryjan

Kostiumowe powiadasz?



To polecam Ci Voyna i mir
(1966) , jest to ekranizacja rosyjskiej epopei narodowej Lwa Tołstoja. 8 i pół godziny świetnej zabawy:)
 
Back
Top