Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Podbijam @Ala. Laleczka Czaki to najwieksza dziwka w kinie. Pamiętam jak wieki temu byłem u kuzynostwa i podjarany chciłem oglądać jakąś część "laleczki" a potem nie mogłem spać bo ta dziwka mi się śniła. Bałem się i płakałem:(
 
Ja jak miałem 9 lat napailiłem się na seans egzorcysty na TVP 1 późnym wieczorem, razem z dwa lata starszą siostrą odpalilismy Nagrywanie na VHS i zaczeliśmy oglądać. Kurwa, w życiu się tak nie bałem na żadnym innym filmie, do tej pory tego shitu nie obejrzę, tak się wtedy obsrałem. Siostra oglądała ba uwielbiała wszystkie horrory, wtedy przysięgala, że nigdy więcej nie obejrzy tego filmu ;d Najlepsze było to, że tak nas strach sparaliżował, że baliśmy się tv wyłączyć i raczyliśmy się filmem do końca ;d Bity tydzień nie spałem po nocach ;d



Co do laleczki byłem jej wielkim fanem, a omen mnie znudził strasznie ;d Laleczkę widziałem miliony razy jeszcze jak byłem mniejszy, Omena jak póścili w tv też jakoś w wieku 8-9 lat go widziałem. W moim prywatnym rankingu nic nie przebije Egzorcysty.
 
gremliny rulez : ) najlepsza jedynka



apropos małych chujków : D



critters-critters.jpg




laleczka Chucky miała panienkę ? nie wiedziałem : D
 
Diabeł Piszczałka był przejebany, nie wiem kto wymyślał takie psychodeliczne kilmaty dla dzieciaków :)
 
Filmowa piszczałka była jeszcze straszniejsza, kurwa co za psychol to wymślił i jeszcze dzieciom pokazuje...
 
Ja oglądałem. Zresztą ja oglądałem wszystko co było w TV:-) Gęsia skórka, była zajebista. Byłem fanem tego serialu. Oglądałem również Czy boisz się ciemności?. Ta sama tematyka, ale Gęsia skórka, jakoś bardziej zapadła mi w pamięci. Fajnie tak powspominać. Trzeba, założyć odzielny temat. Wspomnienia naszego dzieciństwa, albo coś w tym stylu:-)







Edit:

Zresztą ja oglądałem wszystko co było w TV


Wszystko.... oprócz Dragon Ball'a
:-)
 
Eee tam, nic bym nie zmienił. Podobało mi się moje dzieciństwo:-)







...a to pamiętacie?:-)



MOTOMYSZY+Z+MARSA.jpg




https://www.youtube.com/watch?v=5W-cwrQ8Vi8
 
..ale ja w nich nie uczestniczyłem, więc musiały być, nudne i nieciekawe:-)







https://www.youtube.com/watch?v=p6mpWCfOyag
 
Lugasek-- fest pomysł!!! Zakładaj temat i powspominamy :) Pegazusy, katrtidże, ebe, pokemony, królestwo zielonej polany i te tematy :D
 
@lugasek
Dokładnie o film Burtona mi chodzi. Jeśli film z założenia ma być straszny, to zwykle mnie nie rusza. Ale sok z żuka przez to, że to nie była komedia był dodatkowo rezający
 
W ogóle wie ktoś czy można w cieci gdzieś znaleść Muminki? Te normalne. Czasem synowi bym zarzucił a w TV puszczają tylko jakieś durne kukiełkowe "ulepszone" wersje tej bajki.
 
Musisz szukać po jutubie bo są strasznie porozbijane na różne kanały, ale da się znaleźć tutaj np: odcinek 1:











a drugi już gdzie indziej:







 
Back
Top