Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

rvmb? toż to przeżytek, jakość dużo gorsza chociaż w h264 jeszcze jakoś ujdzie, ale tylko na lapku czy nie dużym monitorze, jak komuś nie przeszkadzają tzw. "kwadraty" na ekranie. Swego czasu jechałem tylko na rmvb, ale te lata bezpowrotnie minęły ...
 
A mi Rum Diary bardzo podszedł. Taki luźn filmik na leniwe popołudnie. Szukałem też nowelki Thompsona na podstawie, której był film ale zanalzłem tylko po Englishu.
 
'See no evil, hear no Evil' to mega komedia, sam musze ja odswiezyc chyba niebawem.



A przed momentem skonczylem ogladac Collection (2012) - nawet calkiem fajny film, choć troche lepszych efektow sie momentami spodziewałem ale nawet nawet spoko.
 
rmvb wg mnie to gorsza jakość po prostu - z tego co pamiętam, bo już dawno nic w tym formacie nie oglądałem.
 
W dzisiejszych czasach, raczej nie ma co schodzić poniżej BDRip. Objętościowo tyle co byle jaki DVDRip, a jakość przynajmniej dwukrotnie lepsza.



PS: Konwersja, o której wspomniał vaicavalo nie jest w stanie poprawić jakości, tak więc od razu bym sobie darował.
 
Gambit przypomniał starą komedyjkę, więc i ja przypomnę: dziś na Polsacie leciało :



py935_dangerjpg.jpg
 
Przypominam ze dzis premiera:

Katastrofa w przestworzach: Śmierć prezydenta
(Air Crash Investigation) 50 min, Serial dokumentalny
niedziela, 27 stycznia 21:00 | National Geographic

W 2010 r. w Smoleński miała miejsce katastrofa polskiego samolotu prezydenckiego, w której zginęło w niej 96 osób: prezydent RP Lech Kaczyński z małżonką, ostatni prezydent RP na uchodźstwie Ryszard Kaczorowski, wicemarszałkowie Sejmu i Senatu, grupa parlamentarzystów, dowódcy wszystkich rodzajów Sił Zbrojnych RP, pracownicy Kancelarii Prezydenta, szefowie instytucji państwowych, duchowni, przedstawiciele ministerstw, organizacji kombatanckich i społecznych, a także załoga samolotu.
 
No to chujnia. Filmy w dobrej jakości zaczynają się od 1,4 GB, ciężko znaleźć wersje 700 MB. A nie mam za bardzo możliwości i cierpliwości ściągać te grubsze wersje z moim netem.
 
Nie masz racji. Przykładowo:



http://yify-torrents.com/movie/Payback_1999



PS: Jedynie jak chcesz coś bardziej niszowego to może być problem.
 
vaicavalo, z ciekawości zapytam jaką masz prędkość, ja w rmvb bawiłem się mając zaledwie 256kb/s, teraz mam 2 MB, Blu-ray to nie mój target, ale relki ~1,5 GB są w sam raz. No i wydaje mi się, że wersje 700 MB są bardzo powszechne ... na dodatek w avi, więc po co sobie życie utrudniać - przecież przy samej konwersji traci się na jakości ...
 
Aktualnie mam dostęp tylko do neta 2mb z limitem 6 GB, który już przekroczyłem, teraz śmiga góra 30-75 w porywach kb/s. Co do powszechności wersji 700 MB, pewnie masz rację, ale jeśli chodzi o angielskie wersje. Lektor czy napisy pl już dużo trudniej znaleźć. Nawet takich klasyków jak Skazani na Shawshank czy Gladiator próżno szukałem lub po prostu nie umiem szukać po necie.
 
Teraz nie ma sensu pobierać zwykłych ripków 700 mb avi, bo w tej samej wielkości lub nawet poniżej można pobrać ripka 720p, w mkv.



1080p , mają około 1,5 gb. Oczywiście mają obniżony bitrate, ale jakość jest dużo lepsza niż zwykle avi. Xvid, to już przeżytek, teraz liczy się tylko H.264.







@vaicavalo



Zajrzyj tutaj:



http://300mblinks.com/
 
Albo tv z hdmi ;p Właśnie skończyłem oglądać "Savages - Ponad bezprawiem", po filmie spodziewałem sie więcej przyznam szczerze, ale z braku laku nie jest to aż takie złe kino, jeśli ktoś chce obejrzeć coś od Olivera Stona to jest to film jak najbardziej utrzymany w klimatach jego produkcji.
 
Seven Psychopahts jak dla mnie 8/10 bardzo mi się podobał. Nie jest to typowa komedia, ale zdecydowanie ciekawy pomysł na film.
 
lugasek, specu filmowy, jaki jest Twój top 3 ekranizacji powieści Kinga? :D Najlepiej jakbyś wymienił mi te, które są warte obejrzenia. :D
 
Back
Top