HubiSSJ3
UFC Heavyweight
I już każdy wiedział że Hector iz Ded![]()
Swoją drogą - każdy kto pierdoli że Pitt słaby w tej roli, drewniany ma chyba nie po kolei w bani. Jak dla mnie to jeden z najlepszych filmów pokazujący herosa,superbohatera dzisiaj byśmy powiedzieli, nadludzki skill, refleks, siła i rozpierdala tych typów, bardzo dobrze nagrane te sceny walki zajebista rola... Jeszcze rucha te panny i nie znosi sprzeciwu, pomiata tymi królami - mega kreacja aktorska![]()
Ludzie maja uraz do Pitta przez kompleksy chyba, ja jak byłem gówniakiem to też dorastałem w przekonaniu, że Pitt to po prostu celebryta i ładna buźka, dlatego jest taki znany. A potem pooglądałem trochę filmów i to świetny aktor, właśnie chyba bardziej niedoceniany aktorsko z racji na sławę niż w drugą stronę.
Świetne rola w Fightclubie, w Siedem (tam fakt, że pod koniec go przyćmił genialny Spacey) w Troi. Role o różnych profilach, za każdym razem dobrze zagrane.








