Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

dzięki za opinie (i pozytywne i negatywne).



Anderson to zwierzak :-)



a Cheal mimo wszytsko pokazał klasę
 
Ubisoft wybrało aktora do zagrania głownej roli w ekranizacji Assassin`s Creed'a, a został nim Michael Fassbender, koleś który poprostu "miażdzy" swoimi rolami. Za grą średnio przepadam, ale film z chęcią obejrzę :]
 
A niedługo:



MV5BNjY3MDYwMDA4Ml5BMl5BanBnXkFtZTcwNjA2NDAxOA@@._V1._SY317_.jpg








http://www.imdb.com/title/tt0903624/
 
Po Assassin`s Creed przyszła pora na ekranizację "Deus Ex: Bunt ludzkości" - tutaj jaram się ogromnie bo kocham klimaty cyberpunk, a samą grę w moim prywatnym rankingu stawiam najwyżej z ubiegłorocznych produkcji. Podobnie jak i przy Assassinie tak i przy Deus'ie bedą pracować twórcy gry więc może wyjść z tego HIT :]



BTW, wreszcie wyszła polska wersja Sponsoringu ...
 
Jestem świeżo po obejrzeniu najnowszego Spider-Man'a. Film trzymający w napięciu, dobre efekty specjalne, dźwiękowe. Polecam!
 
No i wszyscy chwalą "chemię" jaka wytworzyła się między nią a Garfield, może w weekend uda mi się zobaczyć ten film...
 
Ktoś jeszcze, oprócz mnie, odlicza dni do premiery Dark Knight Rises? :) Pokaz przedpremierowy (dla wybranej grupy widzów - ok. 50 krytyków filmowych, znanych blogerów i najbardziej zagorzałych fanów serii o Batmanie) został podobno zwieńczony owacjami na stojąco, a zachwytom nie było końca. Christopher Nolan jest jednym z moich ulubionych reżyserów, także liczę, że się nie zawiodę, a oczekiwania mam ogromne.
 
Liczę na duuuuużoooo mroku i posępności ;] Mam nadzieje,że nie będize to przerost formy nad treścią.
 
ja mam tylko nadzieję , że nie przesadzą z rozmiarami Bane'a po naładowaniu jadem :)



batman_vs_bane_by_seane-d3axyl6.jpg
'



również odliczam dni do premiery.
 
Obok Prometeusza TDKR jest jednym z dwóch najbardziej oczekiwanych filmów tego roku i o ile ten pierwszy po opiniach okazuje się co najwyżej średnią produkcją tak po Nolanie chyba się nie zawiodę, niech zrobię świetne zakończenie trylogii.

@madafaka
Tom Hardy jest raczej niskim aktorem więc trochę efektów będą musieli nadłożyć, za to "kaptury" ma wyjebiste :]

@corey1999
Garfield wysłał Odiego paczką do Abu Dhabi :]
 
Efekt Motyla - 7/10. Na początku miałem ochotę wyłączyć ten film , bo prezentował się moim zdaniem kiepsko. Jednak przemogłem się , obejrzałem do końca i nie żałuję. Sporo zamieszania , ale skłania do refleksji.
 
@up



U mnie ten film ma 9/10. Jednym z plusów jest na pewno to, że (w moim odczuciu) Kutcher jest mniej irytujący niż zwykle. ;) Jeśli miałbym się wypowiedzieć na temat kontynuacji - dwójka bardzo mierna, trójkę da się już obejrzeć, momentami trzyma w napięciu.
 
Ostatnio trochę mi się tego uzbierało


Mother's Day - nawet ciekawy, dobrze się ogląda, trzyma w napięciu jak na dzisiejsze standardy no i wszystko byłoby okej gdyby nie ostatnie 20-30 minut gdzie zakończenie spaprali dobitnie, więcej niż 6-/10 się nie należy ...


Mientras duermes - czyli film od kolesia co nakręcił REC jednak mimo bardzo ciekawego pomysłu czegoś mi w nim zabrakło, wiec oklepane 6/10


My Week With Marilyn - krótko: megazajebisty film. Spodziewałem się taniej wydmuszki z dobrą rolą Michelle Williams, a otrzymałem znakomicie zagrane, baśniowe, nie do końca love story z gorzką puentą. Całość ogląda się niezwykle przyjemnie, obsada jest świetna, a pochwały dla Williams ciężko wyrazić mi słowami, napiszę jedynie że dosłownie nie mogłem oderwać od niej wzroku. Cudna, figlarna, pełna uroku rola. Po prostu miażdży swoją rolą 8/10


Take This Waltz - z każdym kolejnym filmem Michelle Williams staje się moją ulubioną aktorką i nie chodzi mi, że w tym filmie pokazuje, kolokwialnie ujmując, swojego "bobra" i cycki, ale jej naturalizm na ekranie i w ogóle sposób w jaki ukazuje paletę uczuć sprawia, że jest magnezem dla oczu. Co do samego filmu to podobnie jak chociażby Blue Valentine sprawia, że po seansie człowiek patrzy w napisy i zastanawia się nad swoim życiem ... chyba, że tylko ja tak mam 8/10


Safe House - poprawne, na jeden raz i jednocześnie wtórne jak diabli kino. Od pierwszych minut śmierdzi Bournem na kilometr co jest i zaletą i wadą. 6/10


The Awekening - naprawdę niezły horror, bardzo stylowa mieszanka Sierocińca, Others, Sixth Sense i...Ghostbusters :) Przez pierwsze 60 minut film autentycznie wciąga i powoduje gęsią skórkę (druga scena z "domkiem" - mistrzostwo). Ostatni akt to z kolei spore rozczarowanie, liczyłem na bardziej wymyślną intrygę. Na plus fajny Mcnulty (w trochę innej roli i trochę innym akcentem). Tak czy inaczej spoko horror, z dobrymi zdjęciami i cycuszkami Rebeci Hall.
 
Dlatego jadę do kina , bo nawet trailer w kinie zrobił na mnie dobre wrażenie. Wraz z efektami dźwiękowymi , ten film może być niezwykły :) Nie jestem fanem serii Batmana , ale teraz z przyjemnością obejrzę i czekam.
 
The Man From Nowhere (Ajeossi) - ale te koreańce robią zajebiste filmy, szczególnie o zemście, może nie podobał mi się tak bardzo jak I Saw the Devil czy Oldboy to i tak kawał porządnego kina, a finałową scenę z nożami oglądałem z rozdziawioną japą
Przymykam oko na kilka wpadek w fabule i daje 8+/10, ja chcę więcej takich filmów.

Moze znacie jakieś "mocne" azjatyckie produkcje, tak na szybko oglądałem Infernal Affairs, Trylogie Zemsty Chan-wook Parka, I saw the devil i Ichi the Killer ...
 
Uwielbiam Batmana gry były świetne, filmy tak samo czekam z niecierpliwością na ostatnią część filmu.
 
także Fanatyk, moim zdaniem najlepsza jego rola. ostatnimi czasy jedzie troche na hypie wychodowanym przez napalone nastolatki, bo jakoś Drive i Idy marcowe mnie nie porwały
 
Back
Top