Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

@up



"American Reunion" polecam tym, którym przypadły do gustu 3 pierwsze części. Jest to powrót w wielkim stylu. Film zrobiony bardziej na poważnie, chociaż nie brakuje prostackiego humoru (w tym przypadku to nie wada). Dla mnie najlepsza część serii.
 
Racja, zdecydowanie najlepsza ze wszystkich części i w duzym stopniu jest to zasługa reżyserów (w końcu to ci, którzy stworzyli Harolda i Kumara)
 
Sadzicie że to ostatnia część American Pie czy bedzie jeszcze nastepna? Film bardzo fajny zwłaszcza dla ludzi oglądajacych poprzednie cześci. Miło było zoabczyć ponownie tych bohaterów.
 
Mnie z kolei film nie porwał. Kilka razy się zaśmiałem, ale tak ogólnie to przeciętność.
 
Yhh ten link powyżej nie dość, że kopia jak CAM to jeszcze tłumaczenie na poziomie gimnazjum. Oglądacie tak filmy ?
 
Jakość jak w .CAM? Bez przesady. Poszukam dvdripa do obejrzenia.



A tłumaczenia nie sprawdzałem , oglądnałem fragmenty , zobaczyłem , że nie .CAM to wkleiłem dla innych ;)
 
Na American Reunion byłem w kinie w dniu premiery. Podziwiam ludzi, którzy oglądają filmy w jakości CAM. To tak jakby mieć możliwość przetestowania Porsche na torze rajdowym, a jeździć tylko na wstecznym biegu.
 
Ja powtarzam sobie tą serię od początku i mam nadzieję się nie zawieść najnowszą częścią ale po tym co piszecie widzę, że film jest OK.
 
Film mnie nie porwal, jak pierwsze trzy czesci, ale to juz pewnie z racji obecnego wieku :-)







jednakze, poziom jakis tam trzyma, ode mnie 7/10.
 
@Boomster


Jedynie 1,2 i Wesele. Następne cztery części to porażka i ścierwo. Po najnowszej części, żaluje że nie zrobiłem tak jak Ty, albo chociażby nie obejrzałem pierwszej, żeby przypomnieć sobie bohaterów
 
A mi się podobały te nowe części , Wakacje i Naga Mila. Księga miłości jest beznadziejna , profanacja American Pie.
 
Parę postów wyżej pisałem o pojawieniu DVDripa American Reunion.



A tymczsame za wielką wodą TED, komedia z Milą Kunis i Misiem zarabia okrągłe miliony i to z kategorią wiekową R, to się nazywa szok, teraz tylko czekać, aż polski producen poda datę premiery u nas
 
kibice z ciekawości mogą obejrzeć , reszta raczej się wynudzi .

tutaj linki do filmu:


http://www.dailymotion.com/video/xrvf9u_miloyy-bez-ustawki-czyyy-1_sport

http://www.dailymotion.com/video/xrvfq7_milosy-bez-ustawki-czyyy-2_sport
 
Czarnobyl: Reaktor Strachu







Szczerze , nie lubię horrorów. Ale ten film bardzo mi się spodobał , być może dlatego , że oglądałem w kinie i efekty dźwiękowe były bardzo dobre i było można mocniej wciągnąć się w fabułę filmu i akcję. Prawdopodobnie gdybym oglądał to w domu , nie byłbym pod tak dużym wrażeniem , niemniej jednak polecam każdemu obejrzenie tego filmu. 7/10 w skali filmweb ode mnie.
 
Ponieważ sam popełniłem film, a jestem stałym czytelnikiem mmarocks i bywalcem cohones, to chyba nie popełnię faux pas, jeśli się zareklamuję w tym wątku

zdecydowanie warto obejrzeć :-)
(całość trwa 8 minut)

po skopiowaniu tego linku "vimeo.com/45251666" w wersji HD
a w małym okienku poniżej
https://vimeo.com/45251666
 
Nie podobało mi się. Pracuj dalej, mam nadzieję, że kiedyś Cię w kinie będziemy oglądać Arku :)
 
Back
Top