Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

kaczka potrzebuje torrenta :-)

Machine Gun Preacher - niby temat poważny i poruszający, niby film który biorę w ciemno, a jednak coś mi w nim zabrakło. Być może największa w tym wina Butlera, którego nie widzę w filmach, które starają się być czymś więcej niż tylko samą akcją. Film nawet nie umywa się do Krwawego diamentu z DiCaprio.
6+/10

Friends with Benefits - ostatnią komedią romantyczną która mi się podobała było Crazy, Stupid, Love i choć przejadły mi się tego typu filmidła to przy tym szczerze się uśmiałem. Na pewno nie jest to zasługa Timberlake, który ma tylko dobrze wyglądać dla żeńskiej części widowni,ale przede wszystkim ślicznej i niesamowitej Mili Kunis, geeka w ciele pięknej kobiety, która na codzień lubi oglądać seriale i grać w World of Warcraft :]

7/10

 
@up



Mila Kunis <3



Chociaż przytyła ostatnio, prawdopodobnie do nowej roli.



tumblr_m4ujimKxZV1qjxc7l.jpg
 
Własnie obejrzałem Underworld: Przebudzenie.
Jak dla mnie najlepsza część serii. Pomijam, że jedynie pierwsza była dobra, kolejne to popłuczyny okropne.
W końcu poczułem moc, ciosy, strzały a nie lekki balet jak w poprzednikach. I w końcu nie było skrzydlatych skrzatów (starszyzna) i bezpłciowego Michaela.

Wielki wilkołak rulez;)
 
Właśnie chciałem dodać, że oprócz wyżej wposmnianej Emmy jaram się Milą :) i czekam na Teda właśnie z nią i Walhbergiem :)
 
@up^^^



Mila Kunis rządzi...film "Tylko Sex" przez 40min jest najpiękniejszym filmem na świecie aż chce się płakać ze szczęścia i rzygać tęczą.



Ten film "Ted" może być niezły...
 
"Kaczka potrzebuje torrenta" - ale jak widać nikt nie zarzucił żadnym...







Co do lektora - film z tego co widzę wspólnie z żoną obejrzę, a ona tylko z lektorem lubi - co zrobić... Dobra zaraz na Pebie z linków zassam , łajzy leniwe :-)



E. 30 s szukania:



http://turbobit.net/9lq2efkem6cz/Latwa.dziewczyna.2010.BDRip.XviD.LektorPL.avi.html



:-)
 
Kaczy, ja tam nic do tego nie mam (chociaż ja tylko z napisami oglądam), poprostu właśnie to oglądałem, a zara widze na forum, że z lektorem, to wrzuciłem dla jaj.
 
@up



Nie jest jakiś wybitny, ale da się obejrzeć. Trochę z cyklu "od zera do bohatera", no i oparty na faktach. W moim osobistym rankingu 6/10.
 
"Gniew tytanów"...jak komuś się nie podobało "Starcie tytanów" to nie radzę odpalać, a jak komuś się podobała 1sza część to można spróbować ale tylko dla efektów. W/g Mnie 6/10 ale jedynie za efekty.
 
Ja oglądam , bo wolę skupić uwagę na filmie i na tym co się dzieje na ekranie, niż na czytaniu napisów ;)
 
Jest dosłownie paru dobrych lektorów ale głównie w TV, a nie na DVD/BR więc Ja wolę napisy mimo wszystko. Oglądałem takie hity jak 300, Uprowadzona czy Dziewczyna z Tatuażem z napisami, z czego dwa 1sze jeszcze na "17 monitorze kineskopowym i podobało Mi się tak czy inaczej.



Jeden film z lektorem zapadł Mi w pamięć...Clerks 2: Sprzedawcy, lektor był mistrzem po prostu, lepszy niż napisy ale to ewenement bo większość lektorów słowo "fuck" tłumaczy na "jasny gwint" albo są flegmatyczni, wyzbyci emocji lub źle wchodzą w tempo z tekstem.
 
Jak można oglądać filmy z lektorem ? :-)



Wychodzi to, że w dzisiejszym świecie nikt książek nie czyta...
 
Najgorszy lektor jaki istnieje to ten z filmu "Drive". po 2 minutach oglądania na lektorze , odrazu zmieniłem na wersję z napisami.
 
nawet najlepszy lektor nie odda gry aktorskiej !



Dla mnie oglądanie filmów z lektorem to totalna pomyłka, w ogóle kto to wymyślił. Odbiera jakies 65% jakości filmu.



Na przykład.



Tony Montana - kultowa postać kina wykreowana przez Pacino. Przecież sposób w jaki Pacino gra Tony'ego jest genialny. Ten latynoski akcent w angielskim, sposób mówienia, kultowe dialogi. Lektor to wszystko odbiera. Nigdy nie poczujesz gry aktorskiej jeśli Ci jakiś koleś gada a w dodatku w większości przypadków bez żadnych emocji. Prawie cały wysiłek aktora idzie na marne. Jak możesz ocenić czy to jest dobry aktor czy nie skoro większość jego warszatu jest ucięta ? Niektóre sceny kręci się po tysiąc razy bo reżyserowi nie podoba się sposób w jaki aktor wypowiedział daną kwestię.



Podsumowując. Oglądanie filmów z lektorem to dla mnie głupota a jak nie nadążasz za napisami to idź na kurs szybkiego czytania.
 
Ja jako miłośnik kina nie wyobrażam sobie oglądania filmów z lektorem, ale nazywanie ludzi preferujących tą formę przekazu upośledzonymi jest dla mnie co najmniej nadużyciem. Przeciętny odbiorca filmu ma prawo mieć w dupie grę aktorską i ma także prawo iść na łatwiznę, jeśli nie "bawi" go czytanie napisów.
 
Kiedys w telewizji byly tylko filmy z lektorem, dlatego mi to tak nie przeszkadza jak niektorym tutaj zgromadzonym. Lepsze to niz dubbing.
 
@Yagiel - Oglądać ten klasyczny monolog Jacksona z lektorem to już zakrawa na herezję :-) Ale co tam kto lubi.
 
@Evangelista, stronę wcześniej pisałem o God Bless America, zajebisty film, a co do zwiastnu to owszem fajny, ale zdradza zbyt wiele, jeśli chodzi o fabułe i nie tylko ...



Jak już jesteśmy w takich klimatach to mogę jeszcze raz polecić Super



 
Back
Top