Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Tombstone świetny western, tu pełna zgoda ale nazywanie filmu z 1993 roku klasycznym westernem to trochę nadużycie.

Klasycznymi westernami są ,,Dyliżans” czy ,,W samo południe ”.

:tiphatb:
No, w sumie racja. Bardziej mi chodziło, że on jest jeszcze zrobiony w takim starym, tradycyjnym stylu w przeciwieństwie do takiego na przykład "Bez przebaczenia", który już bardziej podchodzi pod antywestern.
 
Ej, ale na szczęście to jest tylko spektakl w Londynie :antonio:

Ogłoszono, kto został nową Julią u boku Toma Hollanda. W miłość Romea wcieli się początkująca aktorka Francesca Amewudah-Rivers. Nowi "Romeo i Julia" będą spektaklem teatralnym w reżyserii Jamiego Lloyda. Premiera została zaplanowana na 11 maja w londyńskim Duke of York's Theatre.

Widzowie będą mieli czas na oglądanie duetu na deskach jedynie do 3 sierpnia.
 
Ej, ale na szczęście to jest tylko spektakl w Londynie :antonio:

Ogłoszono, kto został nową Julią u boku Toma Hollanda. W miłość Romea wcieli się początkująca aktorka Francesca Amewudah-Rivers. Nowi "Romeo i Julia" będą spektaklem teatralnym w reżyserii Jamiego Lloyda. Premiera została zaplanowana na 11 maja w londyńskim Duke of York's Theatre.

Widzowie będą mieli czas na oglądanie duetu na deskach jedynie do 3 sierpnia.
Swoją drogą, zawsze mnie ciekawiło jak wygląda wynagrodzenie dla takiego aktora jak Holland jeżeli chodzi o teatr. Czy jest to opłacalne grać spektakle i porównywalne wynagrodzenie jak za film, czy robią to bardziej dla siebie i rozszerzenia dalszych horyzontów sztuki aktorskiej.
 
Ej, ale na szczęście to jest tylko spektakl w Londynie :antonio:

Ogłoszono, kto został nową Julią u boku Toma Hollanda. W miłość Romea wcieli się początkująca aktorka Francesca Amewudah-Rivers. Nowi "Romeo i Julia" będą spektaklem teatralnym w reżyserii Jamiego Lloyda. Premiera została zaplanowana na 11 maja w londyńskim Duke of York's Theatre.

Widzowie będą mieli czas na oglądanie duetu na deskach jedynie do 3 sierpnia.
Buuuu!

Dawać film!
 
Tombstone wiadomo jeden z najlepszych klasycznych westernów i według mnie rola życia Kilmera. Dałeś dość duży przedział czasowy to zarekomenduję trochę mniej znanych, oczywistych filmów.
In the name of the father
Amadeus
Threads
The right stuff
My left foot
Remains of the day
Idi i smotri
Awakenings
Quills
Once were warriors
Woman in black
The people vs Larry Flynt
Payback
Perfect world
Runaway train
Hard boiled
Manhunter
Ransom
Rebound: The Legend of Earl 'The Goat' Manigault
Killing fields
Kilku tytułów nie widziałem. Jak poznajduję to obejrzę.

A oglądał może ktoś Ostatnie kuszenie Chrystusa? Dobre to ?
 
Po obejrzeniu obu części Diuny zabrałem się za pierwowzór literacki. Mimo kilku wad utworu Herberta tym bardziej doceniam staranność i kunszt reżysera filmu. Pierwsze 200 stron pierwszego tomu to zaledwie kilkanascie ujęć w filmie. Świat i postacie zostały tak pieczołowicie odtworzone że mam wrażenie że w tak ograniczonym pojemnością medium jak film niczego nie brakuje. Nie wiem jak będzie dalej ale jak na razie czytanie książki pozwala bardziej docenić film i jeszcze podnosi jego ocenę.
 

Oglądałem podczas porządkowania dokumentów.
Arnold ma 66 lat I jest szeryfem w małym miasteczku. Terminator przed emeryturą.
Są szybkie samochody i strzelaniny i wybuchy.
Pewnie gdybym miał 16 lat to by mi się spodobało. Jest pif paf i dużo bum.
3/10. Szkoda czasu

Nudy takie, że głowa mała. Takie niewiadomo co a miał być thriller. Angielskie kino klasy c.
Jedyny plus tego filmu to ta młoda dupa, bo bym ją ruchał. Szkoda czasu 3/10


Zmarnowany potencjał i karuzela odczuć. Przez chwilę bardzo dobry thriller, żeby w następnym momencie zamienić się w badziewie i tak na zmianę. Ten film miał potencjał ale został on zmarnowany.
4/10
Straciłeś w chuj czasu :lol:
 
Ja znowu nie mogę znaleźć seriali, więc napiszę tu bo co. Polecam serial "mścicielka" na Netflixie, zaskakująco ciekawa niemiecka produkcja, chyba z jedną z głównych aktorek z "The Dark". (możliwe że jest więcej aktorów stamtąd, dziadek też wydaje się znajomy, ale nie chce mi się sprawdzać).

Myślę że 7/10 to uczciwa cena. Kryminał. Główna bohaterka działa sensownie poza kilkoma akcjami (i to pod koniec!) typu "Amerykanie na wycieczce, więc co złego może się stać". Jeden, dwa wieczory.
 
Last edited:
Oglądałem kiedyś film jakiś starszy, pewnie kategorii b.. o jakichś żołnierzach z armi USA co znaleźli w podziemiu jakiś portal na inną planetę czy do świata zła, nie pamiętam tego bo byłem bardzo młody i jedyne co pamiętam z filmu to ten portal czy tam wrota w jakichś podziemiach i grupę kilku żołnierzy którzy do niego wchodzili.

Byli żołnierze, był portal, tylko to pamiętam tak naprawdę :( może coś z uniwersalnego żołnierza czy tego typu produkcji?
 
Oglądałem kiedyś film jakiś starszy, pewnie kategorii b.. o jakichś żołnierzach z armi USA co znaleźli w podziemiu jakiś portal na inną planetę czy do świata zła, nie pamiętam tego bo byłem bardzo młody i jedyne co pamiętam z filmu to ten portal czy tam wrota w jakichś podziemiach i grupę kilku żołnierzy którzy do niego wchodzili.

Byli żołnierze, był portal, tylko to pamiętam tak naprawdę :( może coś z uniwersalnego żołnierza czy tego typu produkcji?
Gwiezdne Wrota?
 
Oglądałem kiedyś film jakiś starszy, pewnie kategorii b.. o jakichś żołnierzach z armi USA co znaleźli w podziemiu jakiś portal na inną planetę czy do świata zła, nie pamiętam tego bo byłem bardzo młody i jedyne co pamiętam z filmu to ten portal czy tam wrota w jakichś podziemiach i grupę kilku żołnierzy którzy do niego wchodzili.

Byli żołnierze, był portal, tylko to pamiętam tak naprawdę :( może coś z uniwersalnego żołnierza czy tego typu produkcji?
Anal Intruder
 
Back
Top