Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

@ninja

No jak tam Wasze białe Hollandki i Eisenbergi :lol:

View attachment 52757
Coś sobie ubzdurałeś.
Przecie ja plułem na tę cipę hollanda chyba mnie z kimś mylisz, poza tym nie cierpię marvela i jego przygłupich filmików rodzinnych.
Sam pisałem, że uwielbiam kino koreańskie ( w sumie maniakalnie), japońskie mniej ale również.
A to, że większość obsady AiB wygląda jak nastoletnie picze to nie podlega dyskusji, zresztą to całkiem niezły serial, ale ktoś na forum swoim pierdoleniem, o skutecznie go obrzydził.
:usunto:
 
Coś sobie ubzdurałeś.
Przecie ja plułem na tę cipę hollanda chyba mnie z kimś mylisz, poza tym nie cierpię marvela i jego przygłupich filmików rodzinnych.
Sam pisałem, że uwielbiam kino koreańskie ( w sumie maniakalnie), japońskie mniej ale również.
A to, że większość obsady AiB wygląda jak nastoletnie picze to nie podlega dyskusji, zresztą to całkiem niezły serial, ale ktoś na forum swoim pierdoleniem, o skutecznie go obrzydził.
:usunto:


Tak ta rozmowa była z @Uller. Mój błąd.

Nie odpowiadam za innych userów.
 
Last edited:
Co do Marvela to się zgadzam. Ciekawe gdzie dziś by stało Holly gdyby nie ta era. A tak to wszystko zdziecinniało w cholerę. Dlatego jak zobaczyłem takie AiB to człowiek wrócił do dawnych lata 70-90, choć nawet T-100 u Camerona to był pluszowy misio, co odwalił lysy Azjata ;)
 
Naprawdę niezły. 7/10

 
@adaskoo

Jeśli bierzesz pod uwagę sensacyjny, że jakieś zwroty akcji wątkowe to akurat obok komedii uważam że ich powstało najmniej lub były słabe i nie robiły na mnie wrażenia zbytnio nigdy/duża szkoda, bo lubię oba gatunki/. Dlatego więc jeśli sensacyjny pod takim kątem intrygi to mój top 2 to dosyć młode filmy.



 
Fani Gwiezdnych wojen - taka kolejność najlepsza? Oglądałem tylko najstarszą, część IV
  • Gwiezdne wojny: część I – Mroczne widmo (1999)
  • Gwiezdne wojny: część II – Atak klonów (2002)
  • Gwiezdne wojny: część III – Zemsta Sithów (2005)
  • Han Solo (2018)
  • Obi-Wan Kenobi (2022) – serial
  • Łotr 1 (2016)
  • Gwiezdne wojny: część IV – Nowa nadzieja (1977)
  • Gwiezdne wojny: część V – Imperium kontratakuje (1980)
  • Gwiezdne wojny: część VI – Powrót Jedi (1983)
  • The Mandalorian (2019-2020) – serial
  • Księga Boby Fetta (2021) – serial
  • Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy (2015)
  • Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi (2017)
  • Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie (2019)
 
Fani Gwiezdnych wojen - taka kolejność najlepsza? Oglądałem tylko najstarszą, część IV
  • Gwiezdne wojny: część I – Mroczne widmo (1999)
  • Gwiezdne wojny: część II – Atak klonów (2002)
  • Gwiezdne wojny: część III – Zemsta Sithów (2005)
  • Han Solo (2018)
  • Obi-Wan Kenobi (2022) – serial
  • Łotr 1 (2016)
  • Gwiezdne wojny: część IV – Nowa nadzieja (1977)
  • Gwiezdne wojny: część V – Imperium kontratakuje (1980)
  • Gwiezdne wojny: część VI – Powrót Jedi (1983)
  • The Mandalorian (2019-2020) – serial
  • Księga Boby Fetta (2021) – serial
  • Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy (2015)
  • Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi (2017)
  • Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie (2019)
 
Back
Top