Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Jeden i drugi film do polecenia, przyjemnie się oglądało
 
Kate Hudson w obsadzie, moja kobita strasznie ją lubi, od chuja filmów z nią widziałem, głównie jakieś komedyjki :śmiech:

Obejrzy się, jedynka była spoko, tylko nie wiem czy dwójki nie zjebali w Netflixowym stylu, kiedyś coś czytałem, że postać Craiga ma w dwójce zrobić coming out :beczka:
Recenzje czytalem bez spoilerowa ze Craig zajebiscie wlasnie zagral znowu :roberteyeblinking:
 
Knives out 2 - dobre, ale jedynka zrobila na mnie duzo wieksze wrazenie, troche odgrzewany kotlet ;)


wyszly napisy do tego.. widzial ktos?
 
Zabawa:
Podaj 3 ulubionych aktorów i aktorek z Polski i zagranicy

---
Obejrzałem nowego Thora, stwierdzam, że jest parodią.
 
RIP. Podobno jakiś aktor, ale ja zawsze go zapamiętam z newsów, że organizował wigilię dla bezdomnych.

1672057538513.png
 
JACYŚ aktorzy to są w tym twoim beznadziejnym AIB.

Spokojnie ja nie mam nic do tego faceta, po prostu nie śledzę polskiej sceny filmowej.


Ps- gdybyś zobaczył odcinek 7 sezonu 2. To powiem Ci że dawno nie widziałem takiego skurczybyka na ekranie i teraz np wrócić do filmu Holly po tym co wczoraj widziałem to jakby puścić film do lat 9. Po prostu WOW.


Do tego Kamiński dla mnie był bardzo ważny, bo mój konik to bezdomność. Obecnie śledzę codziennie około 6-7 kanałów na temat bezdomności na yt.
 
Last edited:
JACYŚ aktorzy to są w tym twoim beznadziejnym AIB.
Widziałeś AiB, że nazywasz go beznadziejnym? To naprawdę kawał porządnego serialu - atrakcyjnie krwawa dystopia z nieszablonowym pomysłem i ciekawą historią/zagadką. Niestety, zelaznacipa spuszcza się nad nim na każdym kroku i ludzie zakładają, że ten tytuł to dno, a to jeden z lepszych od Netflixa.
 
Widziałeś AiB, że nazywasz go beznadziejnym? To naprawdę kawał porządnego serialu - atrakcyjnie krwawa dystopia z nieszablonowym pomysłem i ciekawą historią/zagadką. Niestety, zelaznacipa spuszcza się nad nim na każdym kroku i ludzie zakładają, że ten tytuł to dno, a to jeden z lepszych od Netflixa.
Ale weź teraz, kurwa, wciśnij play na tym :boystop:
 
Obejrzałem, żadnego coming outu nie było, ale było nawiązanie do pandemii i noszenie maseczek xD Pierwsze "Na Noże" bardziej mi się podobało
A to że mieszkał z facetem? :wink:
Wiem można to rozumieć na różne sposoby
 
Back
Top