Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

W domu ktoś polecał ,,Bullet traina" ale jak zobaczyłem chudego gościa z wąsikiem i czarnego grubaska którzy mają robić za morderców to odpuściłem to po 5 minutach. Tak jak mówię w Holly dziś ciężko ogląda się filmy sensacyjne bo to co oni zrobili z męską obsadą tam to jest jakiś k...a pier.... żart!!!! Brrrr
 
W domu ktoś polecał ,,Bullet traina" ale jak zobaczyłem chudego gościa z wąsikiem i czarnego grubaska którzy mają robić za morderców to odpuściłem to po 5 minutach. Tak jak mówię w Holly dziś ciężko ogląda się filmy sensacyjne bo to co oni zrobili z męską obsadą tam to jest jakiś k...a pier.... żart!!!! Brrrr
Kiedy człowiek myśli, że bardziej zjebany być nie możesz to po raz kolejny musisz go zaskoczyć.
 
@Graf Ramolo

Mina Jona znaczy tak czy nie? :cool:

Szczerze? Przy tej krótkiej scenie mam większe ciary niż przy tym co robi Holly w ostatnich 20 latach.

Kiedyś to były filmy, jakby chociaż ten.


Nie, I to hell nie. Nie ma nic bardziej cringowego w kinie niz hollywoodzki patetyzm pomieszany z uwielbieniem do militaryzmu. Dobrze ze era Hollywood przemija i tylko mentalni janusze sie jaraja tego typu kinem. Jak to mowia amerykanie sorry but not sorry .
 
Nie, I to hell nie. Nie ma nic bardziej cringowego w kinie niz hollywoodzki patetyzm pomieszany z uwielbieniem do militaryzmu. Dobrze ze era Hollywood przemija i tylko mentalni janusze sie jaraja tego typu kinem. Jak to mowia amerykanie sorry but not sorry .

Akurat ja tu nie bije do żadnego militaryzmu. Tylko po prostu do fajnie zrobionej sceny, która wywołuje u mnie większe ciarki niż filmy z ostatnich 20 lat w Holly, a że era Holly przemija to się zgadzam. Tragedia tragedię pogania zarówno o fabuły jak i casting męski, choć boli to Holly bo ma najwięcej zielonych i serio tam można by spokojnie do dziś robić 15 jakościowych filmów rocznie.
 
Akurat ja tu nie bije do żadnego militaryzmu. Tylko po prostu do fajnie zrobionej sceny, która wywołuje u mnie większe ciarki niż filmy z ostatnich 20 lat w Holly, a że era Holly przemija to się zgadzam. Tragedia tragedię pogania zarówno o fabuły jak i casting męski, choć boli to Holly bo ma najwięcej zielonych i serio tam można by spokojnie do dziś robić 15 jakościowych filmów rocznie.
Ty masz ciary od oglądania freak fightów więc chuj nas obchodzi twoja opinia i zamknij ryj bakłażanie.
 
Wiem że nie w temacie ale bardziej zbliżonego nie znalazłem.
Dawno nie oglądałem filmu w tv Ale że mś to czasem po meczu zostaje sobie w salonie I jak leci klasyk sobie zobaczę.
I tutaj pytanie czy w tv zwiększyli odświeżanie czy puszczają te filmy delikatnie szybciej albo mi się wydaje?
 
Pieprzony czas. Ledwo go poznałem.

90 plus robi swoje.


1670625658073.png


1670625927433.png
 
Last edited:
Wiem że nie w temacie ale bardziej zbliżonego nie znalazłem.
Dawno nie oglądałem filmu w tv Ale że mś to czasem po meczu zostaje sobie w salonie I jak leci klasyk sobie zobaczę.
I tutaj pytanie czy w tv zwiększyli odświeżanie czy puszczają te filmy delikatnie szybciej albo mi się wydaje?
a nie weszło coś przed seansem? :jjsmile:
 
Panowie I pewnie tylko panowie tutaj ale co tam I panie. Mam dla was film wybitny , dzielo epopeje , cos na co nikt nie czekal ale kazdy podswiadomie chcial , glebszy niz obywatel Cain, berdziej rewolucujny niz Odysea kosmiczna 2001, smutniejszy niz Tanczac w ciemnosciach a zarazem smieszniejszy niz Glupi I glupszy z lepszymi efektami niz Avatar a zarazem oszczedny w srodkach niczym 12 gniewnych ludzi. Bardziej klasyczny niz 12 samurai ale I zrywajacy z klasyka niczym Zaginiona autostrada. Dzielo tak wielkie ze mozna je ogladac tylko na wielkim ekranie . Daje wam:

FILM
Co jest kurwa?! W APK byli tylko chłopcy na literę A!
Ha tfu, feminizacji męskich dokonań!
 
Z cyklu powspominamy legendy cz 2 , bo dobrze to już było i lepiej nie będzie.

72 letni Ed Harris. Pieprzona ikona męskości Holly jak Gene Hackmann



1670798586701.png
 
Gladiatora 2 podobno Ridley ma nakręcić w przyszłym roku


Już czekam na obsadę gladiatorów. Na te Eisenbergi i Hollandy trzymające miecze i tarcze. Czekam!!!!!


Odnośnie zaczynających scen to Gladiator może ma u mnie i 2 miejsce po The Rock.

 
Back
Top