Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Polecam, oparty na faktach - Chrzest ogniem(netflix)
 
Taki ogłupiacz, w którym nie doszukujesz się sensu, tylko skupiasz się na fatality. W kategorii odmóżdżacz do pizzy i piwa po całym tygodniu pracy daję 6,5/10
Do pizzy i piwa jest lux.
Szkoda tylko tego montażu, w którym kilka walk rozwiązali w trzy minuty.
 
Taki ogłupiacz, w którym nie doszukujesz się sensu, tylko skupiasz się na fatality. W kategorii odmóżdżacz do pizzy i piwa po całym tygodniu pracy daję 6,5/10
Czego się spodziewałeś po filmie który jest wzorowany na grze gdzie kościotrup z piekła zieje ogniem:mamed:
Aż tak źle?
Jak na kino gatunkowe to fajny akcyjniak i nowe otwarcie dla serii. IMO lepszy niż te z lat 90tych
 
Czego się spodziewałeś po filmie który jest wzorowany na grze gdzie kościotrup z piekła zieje ogniem:mamed:

Jak na kino gatunkowe to fajny akcyjniak i nowe otwarcie dla serii. IMO lepszy niż te z lat 90tych
Niczego się nie spodziewałem, ale scenariusz to chyba czwartoklasista na jednej lekcji napisał. Jest baaaardzo prosty.
 
Nie wierzę, Andrzej się brzydzi alkoholem.
Mój dobry kolega też się brzydzi,
dzień po tym jak ostro popije
1622387180102.png
 
  • Haha
Reactions: PIR
Wczoraj zobaczyłem z żonką - Love and Monsters. Nadaje się do obiadu lub po, lekki, nawet humor nie taki głupi, potwory fajne, ogólnie polecam:


Ustawiłem na fajny moment (@andrzej_t. broń boże nie oglądaj trailera! Ja też nigdy tego nie robię, jebać maczetami spojlery!!!)
 
Jestem właśnie świeżo po seansie nowego filmu Ritchiego. Jak dla mnie 6/10.
Przyznam, że jestem trochę zawiedziony. Spodziewałem się czegoś innego. Zwiastun pokazał, że nie będzie to typowa komedia kryminalna za które tak cenię tego reżysera, ale nie spodziewałem się też 'poważniejszego' kina. Początek był obiecujący, za to im głębiej w las tym gorzej to wyglądało. Końcówka filmu również rozczarowująca. Główny bohater leży we krwi po kilkukrotnym postrzeleniu, po czym w następnej scenie znajduje się w mieszkaniu 'antagonisty'. :travolta: Ostatecznie dałbym to 6/10, bo jednak jakiśtam klimat był, ale film raczej na wieczorne rozluźnienie bez miejsca na głębsze przemyślenia.
 
Back
Top