Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Oglądam właśnie Mortal Kombat

O ja pierdole, scena Kano wins to jest pierdolony majstersztyk :antonio:
 
Właśnie na tvp historia oglądałem fajny film, "historyczno-dokumentalny" pt. "Zrodzeni do szabli", bardzo ciekawy, polecam, godzinkę trwa.


Zacny paradokument. Za filmem stoją Sieniawscy, 2 braci (główny bohater i główny antagonista) i ich ojciec (jeden z narratorów w częściach dokumentalnych). Specjaliści od "sztuki krzyżowej", czyli polskiej szkoły szermierki szabla, oraz ogólnie od szermierki historycznej. Współpracują z filmowcami i teatrem, szkoląc aktorów i układając choreografię. Jeśli chodzi o realizm walk na broń biała, to chyba nic lepszego w filmie się nie zobaczy. Jak się komuś spodobało to, to obczajcie kanal na YT " Szkoła szermierzy" i Sieniawskich, są między innymi wywiady, treningi, a nawet migawki z wykładów z Japonii.
Fajnie się też ogląda zawody w szermierce historycznej ze Szwecji "Swordfish" , gdzie widać bardziej realistycznie, jak pojedynki mogły wyglądać w rzeczywistości. Zabawne, jak wiele wspólnego w sposobie poruszania się ma to ze sportami uderzanymi.
 
Zack Snyder's Justice League

o ja cię pierdolę, ale to jest moc.
Marvel ze swoimi pająkami, fakonami i innymi frajerami może ssać fujarę.
Tylko nie róbcie więcej takich gniotów jak WW1984.

Niesamowite, jak jeden gość może zmienić oblicze dc, WW nie wkurwia, Aquaman nie drażni, Barry lubiany, Cyborg piękna historia. Szok i niedowierzanie.
 
Last edited:
Oglądałem ostatnio dwa bardzo fajne filmy z motywem pętli czasowej. Niby temat trochę oklepany ale oba z nich ciekawie go wykorzystały.
Palm springs i boss level
Polecam
 


Jestem w trakcie. Zostala mi jeszcze godzina. Poki co straszna kupa.

EDIT. Ten film sie robi coraz glupszy
:childcry:

Predzej bym powiedzial, ze to Bay zrobil ten film a nie Snyder.

Okropny gniot, pelen sztampy.

Kto nie lubi filmow o zombie niech nie oglada. A kto lubi tym bardziej.
 
Kurde ja też na forum siedzę właśnie w trakcie oglądania. Myślałem, że to może takie groteskowe trochę, że taki klimat. Ale to po prostu jest gówno. Ale 45 minut do końca, to może jakoś uda się dotrwać
 
Dziś musiałem trochę pojeździć autem. W drodze słuchałem i kątem oka zerkałem na to. Gorąco polecam.

 
Back
Top