Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

przy filmach netflixa jestem jak zwykle sceptyczny.

Mam to samo. Ostatnio nawet przy zapowiedzi nowego filmu Scorsese gdy zobaczyłem logo netlixa z automatu poczułem obawę i mój entuzjazm trochę zmalał. A to przecież nowy film jednego z moich ulubionych reżyserów.
 
Właśnie skończyłem oglądać tę nową animację o Spider-manie i powiem, że lepsza niż wiele z tych gównianych produkcji typu Wieczór Gier co to @Drzewo polecał :awesome: czy inne takie. Polecam parę browarków oraz znajomość angielskiego i 2 godziny świetnej zabawy.
P.s.
scena po napisach :DC:
 
Właśnie skończyłem oglądać tę nową animację o Spider-manie i powiem, że lepsza niż wiele z tych gównianych produkcji typu Wieczór Gier co to @Drzewo polecał :awesome: czy inne takie. Polecam parę browarków oraz znajomość angielskiego i 2 godziny świetnej zabawy.
P.s.
scena po napisach :DC:
Oki, dobrze wiedzieć że Twój poziom to bajki i filmy sensacyjne, dostosuję się przy kolejnych zapytaniach :childcry:
 
Coraz ciekawiej jeśli chodzi o film Capitan Marvel. Wcześniejsze prognozy z tygodnia na tydzień się zmniejszały. Niektórzy stwierdzili nawet, że film CM nie musi odnieść sukcesu. Wyniki otwarcia jednak nie były tak złe jak zakładano. Chyba, że weźmiemy pod uwage, że Disney dokłada do interesu by nie przyznać się do błędu i poprawić wizerunek. Liczne kina były puste pomimo zakupionych biletów.
 
Ogladam Obcego Przymierze... No naprawde?
:siara:

EDIT:
Albo inaczej to skomentuje... Homo sapiens sapiens z uniwersum Aliena jest - mimo technologicznych osiagniec - tak rozpaczliwie durny, ze jakbym byl Dawidem, to tez inwestowalbym czas na poprawianie innych ras, a nie tej. No zesz jego mać...
 
Last edited:
Ogladam Obcego Przymierze... No naprawde?
:siara:

EDIT:
Albo inaczej to skomentuje... Homo sapiens sapiens z uniwersum Aliena jest - mimo technologicznych osiagniec - tak rozpaczliwie durny, ze jakbym byl Dawidem, to tez inwestowalbym czas na poprawianie innych ras, a nie tej. No zesz jego mać...
Wiesz, albo użyjesz do filmu Amerykanów, i będzie na krawędzi, albo użyjesz innych nacji, i będzie albo rzetelnie, albo śmiesznie, albo wyjdzie jakiś film melodramatyczny, gdy zastosujesz np. takich Francuzów...
 
Wiesz, albo użyjesz do filmu Amerykanów, i będzie na krawędzi, albo użyjesz innych nacji, i będzie albo rzetelnie, albo śmiesznie, albo wyjdzie jakiś film melodramatyczny, gdy zastosujesz np. takich Francuzów...
Ciekawym Polaków albo Ruskich heheheh

Nie uciekając z tematu: wczoraj narzekałem na Aliena a dzisiaj takie info mi mignęło...
https://alienhive.pl/alien-40th-anniversary-shorts/
13 marca 2019 roku Fox opublikował pierwszą zapowiedź wszystkich sześciu shortów, którą możecie obejrzeć poniżej

 
Ciekawym Polaków albo Ruskich heheheh

Nie uciekając z tematu: wczoraj narzekałem na Aliena a dzisiaj takie info mi mignęło...
https://alienhive.pl/alien-40th-anniversary-shorts/



No wyobrażaj se Polaków albo Ruskich walczących przeciwko Alienowi, czy tam predatorowi. My to jeszcze klasycznie, jakiś grom, czy inne mocne uderzenie, a Ruskie z miejsca atomówkę i tylko brygadę do obrony przeciwchemicznej by wysłali, żeby posprzątać i próbki pobrać. :burnit::putinlaugh:
 
Disney już działa w komiksowym uniwersum. Taki crossover MCU i X-Menów to ja szanuję ;)

860347ccf429303b40077f70432efc1e.jpg
 
Back
Top