Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Jestem wielkim fanatykiem mistrza Dario Argento. Przy "Głębokiej czerwieni" branzluje się minimum raz na 2 lata.
Jego Suspiria to arcyklasyka.

Słyszałem że remake tego arcydzieła jest dojebane.

@Cactus wiesz jak rzadko proszę. Jest już w sieci?
 
Jestem wielkim fanatykiem mistrza Dario Argento. Przy "Głębokiej czerwieni" branzluje się minimum raz na 2 lata.
Jego Suspiria to arcyklasyka.

Słyszałem że remake tego arcydzieła jest dojebane.

@Cactus wiesz jak rzadko proszę. Jest już w sieci?
Też bym obejrzał:antonio:. Za chwilę zobaczę.
 
Jestem wielkim fanatykiem mistrza Dario Argento. Przy "Głębokiej czerwieni" branzluje się minimum raz na 2 lata.
Jego Suspiria to arcyklasyka.

Słyszałem że remake tego arcydzieła jest dojebane.

@Cactus wiesz jak rzadko proszę. Jest już w sieci?
No gdzie. To jest świeży tytuł. Trzeba poczekać.
 
ostatnio zacząłem oglądać stare filmy z Pacino...co to jest za aktor to nie mam pytań. Oczywiście jestem laikiem i pewnie nie dostrzegam szczegołów gry aktorskiej jak profesjonaliści ale mam taką zasadę, że dla mnie aktorstwo jest bardzo dobre gdy jak widzę daną postać to nie myślę sobie np. "o to jest Al Pacino który gra Michaela Corleone, tylko to jest Michael Corleone". I pomimo, ze Pacino grał tyle charakterystycznych postaci to wogole nie przylgneła do niego łatka aktora jednej roli i za każdym razem gdy oglądam go w innym filmie to zawsze ta postać grana przez niego jest inna, ma swój charakter itd.

wczoraj oglądałem "and justice for all" - świetny film, świetny Pacino. Scenę poniżej to chyba z 10 razy przewijałem, niesamowite aktorstwo.

 
Panowie jakieś dobre bajki/animacje z tego roku polecacie dla młodych? Tylko, żebym ja się nie wynudził i trochę się też pobawił :D
 
Oto jest dzień, oto jest dzień, który dał nam Pan:happy dance:

BR_B1_campB-704x1024.jpg
 
Był już ktoś może na "Bohemian Rhapsody" bo planuje się wybrać w ten weekend? Słyszałem, że ponoć warto a i sam trailer zachęca do pójścia do kina.
 
Potwierdzam, byłem w kinie na 'Pierwszy człowiek'. SZTOS. I tak jak ktoś tu chyba pisał - za nic w świecie nie wsiadłbym do takiego 'blaszaka' jak Neil i leciał na Księżyc. Abstrakcja kurwa. Film skłania do refleksji. Bez 2 zdań - zapisane do pokazania kiedyś tam rodzicom...

Co do Sicario - mi się obie cześci podobały, a nawet tak się ostatnio zastanawiałem, którą najpierw pokazać tacie i jak na razie to jestem przekonany, aby najpierw pokazać drugą część, a dopiero później pierwszą. SZTOS generalnie, akcja od początku do końca, no i kierwa licze na trójkę za jakiś czas.
 
The Nun 2018 ale to było słabe. Wczoraj w nocy zrobiłem jakieś 80 procent, teraz dokończyłem.
Ocena? 4/10.
 
Był już ktoś może na "Bohemian Rhapsody" bo planuje się wybrać w ten weekend? Słyszałem, że ponoć warto a i sam trailer zachęca do pójścia do kina.
ja nie byłem, ale jakby ktoś był to niech coś napisze o tym filmie bo planuje się wybrać w ten weekend.
słyszałem, że ponoć warto a i sam trailer zachęca do pójścia do kina.
 
ja nie byłem, ale jakby ktoś był to niech coś napisze o tym filmie bo planuje się wybrać w ten weekend.
słyszałem, że ponoć warto a i sam trailer zachęca do pójścia do kina.
Byłem w sobotę. Moim zdaniem chwilami strasznie twórcy poszli na skróty, zwłaszcza w pierwszej połowie. Film jest moim zdaniem nierówny i w głównej mierze broni go muzyka oraz realizacja samych scen podczas koncertów a tym bardziej podczas "Live Aid".
 
Byłem w sobotę. Moim zdaniem chwilami strasznie twórcy poszli na skróty, zwłaszcza w pierwszej połowie. Film jest moim zdaniem nierówny i w głównej mierze broni go muzyka oraz realizacja samych scen podczas koncertów a tym bardziej podczas "Live Aid".
a jak rami?
 
Rami dobrze, przyzwoicie i tylko tyle. Troche mnie wkurzał, bo jeżeli aktor za bardzo chce być daną postacią to efekt jest zgoła odmienny niż zakładano. Aczkolwiek być może tylko ja takie mam odczucia.
 
Pokazali w tym filmie te dekadencka twarz Freska? Tzn słynne i regularne seks orgie na które spraszal całe środowisko artystyczne, z biseksualny mi orgiami zbiorowymi, gdzie sam stawiał twarde narkotyki? Czy pominęli ten aspekt jego życia?
 
Pokazali w tym filmie te dekadencka twarz Freska? Tzn słynne i regularne seks orgie na które spraszal całe środowisko artystyczne, z biseksualny mi orgiami zbiorowymi, gdzie sam stawiał twarde narkotyki? Czy pominęli ten aspekt jego życia?
Nie pokazali.
 
Nie pokazali.


To chuj, ugrzeczniony obraz , taki na jakie wyraziła zgodę rodzina gdy sprzedawała prawa do filmu.
Jeden z nielicznych dobrych obrazów o muzyki to ten o Morrisonie z Valem kilmerem.
Nawet ten o Rysku ma tyle wspólnego z prawdą co czterej pancerni.
 
Oglądał ktoś Suspiria? Znajomi mnie namawiają na ten film, a ja zbytnio nie przepadam za horrorami. I sam nie wiem co robić, ktoś może ocenić ten film i napisać czy warto dla "janusza horrorów"?
 
Oglądał ktoś Suspiria? Znajomi mnie namawiają na ten film, a ja zbytnio nie przepadam za horrorami. I sam nie wiem co robić, ktoś może ocenić ten film i napisać czy warto dla "janusza horrorów"?

Oj to jeden z tych filmów które mocno polaryzuja widzów. Jedni go pokochają, drudzy uznają za chłam. Nie jest to też film dla mas i wydaje mi się, że "janusz horroru" może być zawiedziony.
 
Back
Top