Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Bo Amerykanie tez nie wydaja swoich obywateli? Bo nie ma ku temu podstaw? Bo gdyby wydali kilkadziesiat lat temu to by nie powstalo wiele zajebistych filmow?
Wcale bym nie płakał z powodu braku tych filmów, za to rad byłbym, że jeden pedofil mniej na wolnosci.
 
Wcale bym nie płakał z powodu braku tych filmów, za to rad byłbym, że jeden pedofil mniej na wolnosci.


Za pedofilie zaden kraj nie kara. Tylko za czyny pedofilne.
Polanskiego pedofilem bym nie nazwal, raczej fanem nastolatek. Z tego co pamietam ta kurewka mloda byla zrobiona na nieco starsza
 
"Pamietam Cię" ( I remember You). Islandzkie surowe pejzaże, zaginione dzieci, duchy, smutna historia. Niby budzetówka ale absolutnie bez tandety. Fabuła jest spójna, bez absurdów, nie rozwija się w oczywisty sposób, pod koniec nawet zaskakuje. 7/10 będzie uczciwe bo to poprawny horror, czuję że dobrze spędziłem czas.
 
Wreszcie obejrzałem "Heer" i chyba nie do końca byłem przygotowany na ten ciężki klimat. Cudowny głos Scarlett, świetna historia, ale to wszystko tak przygnębiające, co zupełnie nie pasuje mi do kolorowej estetyki filmu(pewnie to było zamierzone), że ciężko mi jednoznacznie wypowiedzieć się odnośnie produkcji.
 
Wróciłem do filmów po ponad miesiącu posuchy i BOMBA na start. Francuskie Revenge to świetne, brutalne kino. Jest MOC! Zdjęcia! Soundtrack! Finał! Krew! Matilda Lutz :heart::heart::heart: Kocham takie B-klasowe masakry. Rok temu Julia Ducournau z genialnym Raw, teraz Coralie Fargeat. Francuskie debiutantki zachwycają w kinie grozy.

DdABSa4WsAIIAb4.jpg:large
 
Wróciłem do filmów po ponad miesiącu posuchy i BOMBA na start. Francuskie Revenge to świetne, brutalne kino. Jest MOC! Zdjęcia! Soundtrack! Finał! Krew! Matilda Lutz :heart::heart::heart: Kocham takie B-klasowe masakry. Rok temu Julia Ducournau z genialnym Raw, teraz Coralie Fargeat. Francuskie debiutantki zachwycają w kinie grozy.

DdABSa4WsAIIAb4.jpg:large

+1 za Revenge ale Raw bylo beznadziejne IMHO
 
NapiProjekt już zupelnie upadło, bo co mam film to nie ma napisów...

Macie jakieś inne strony z napisami ?
 
Back
Top