Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Dlaczego Polska nie wyda tego jebanego pedofila amerykańskiemu wymiarowi sprawiedliwości? Jebać śmiecia.


Bo Amerykanie tez nie wydaja swoich obywateli? Bo nie ma ku temu podstaw? Bo gdyby wydali kilkadziesiat lat temu to by nie powstalo wiele zajebistych filmow?
 
Mordy jak ktoś z Krakowa to polecam jeszcze iść na ten weekend na OFFa bo jest parę zajebistosci (Unwanted, wind river, zabić Jesusa, Retablo)
 
Kurła, jak to się stao, że ściągnąłem tutaj Strażnicy Galaktyki 2 z dublingiem a miało być z lektorem ?? :zakręcony:
Mogę prosić o wersję HD z lektorem ? 720p najlepiej.
 
A jest może najlepciejszy kurła film na świecie czyli SNATCH, w wersji conajmniej 720p i najlepiej MULTI, żebym mógł sam oglądać w oryginale a mugolom puszczać z lektorem ?? Jeśli nie ma multi, to przynajmniej oryginał . . .
 
Ale miałem ciary na Avengersach w niektórych momentach. Fajnie jest zobaczyć swoje ulubione postacie razem. Zakończenie zaskoczyło.
Tak w ogóle to kurwa sciągnijcie sobie utorrent i pobierajcie filmy, zamiast śmiecić w tym temacie ciągle prośbami o linki, bo niedługo się tutaj syf zrobi jak chuj!
 
Ale miałem ciary na Avengersach w niektórych momentach. Fajnie jest zobaczyć swoje ulubione postacie razem. Zakończenie zaskoczyło.
Tak w ogóle to kurwa sciągnijcie sobie utorrent i pobierajcie filmy, zamiast śmiecić w tym temacie ciągle prośbami o linki, bo niedługo się tutaj syf zrobi jak chuj!
Przydałby się osobny temat do takich rzeczy, człowiek wchodzi do tematu i zero dyskusji o filmach/ serialach.
 
Back
Top