Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Spokojnie.Cactus robi swietna robote ale do magika mu daleko. Ponad tydzien temu poprosilem o 9 filmow i do tej pory cisza. Nie sadze by olal moja prosbe....

Takie filmy to na prywatnych trackerach albo chomiku, a nie warezach gdzie linki wygasają bardzo szybko.
 
Spokojnie.Cactus robi swietna robote ale do magika mu daleko. Ponad tydzien temu poprosilem o 9 filmow i do tej pory cisza. Nie sadze by olal moja prosbe....
Wybacz, ale czasem pod natłokiem powiadomień wyleci mi coś z głowy, trzeba się wtedy przypominać :) Podrzucę Ci te filmy późniejszym wieczorem, z góry zaznaczam, że będą do pobrania i nie wszystkie mają polską wersję tylko angielskie napisy. Takie też wrzucić?
 
Wybacz, ale czasem pod natłokiem powiadomień wyleci mi coś z głowy, trzeba się wtedy przypominać :) Podrzucę Ci te filmy późniejszym wieczorem, z góry zaznaczam, że będą do pobrania i nie wszystkie mają polską wersję tylko angielskie napisy. Takie też wrzucić?
Huehue
 
@Cactus
Proszę o wrzucenie linków - najlepiej do obejrzenia online - z polskim lektorem lub polskimi napisami, następujących filmów:
Zeznanie komisarza policji przed prokuratorem republiki (Confessione di un commissario di polizia al procuratore della repubblica) 1971,
Sprawa Mattei (Il Caso Mattei) 1972,
Dajce sensacje na pierwsza strone (Sbatti il mostro in prima pagina)1972,
Revolver (Blood in the Streets) 1973,
Kaliber 9 (Milano Calibro 9) 1972,
Uciekinier (La Mala Ordina) 1972,
Boss (Il Boss) 1973,
Ryzykant (Bob le flambeur) 1956,
Ogród (Záhrada) 1995.
 
DXfLdKfXkAAVIo0.jpg:large
 
Back
Top