Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

DXfhowLUMAELwyQ.jpg:large
 
@Cactus

Pasażer (2017), Cudzoziemiec z Chanem i Tajemnica Marrowbone. Proszę z napisami wbudowanymi, bo tych lektorów z cda nie mogę słuchać :(
 
Last edited:
@Cactus Dzięki za ponowne wrzucenie tych filmów. Jaki polecasz bezpłatny odtwarzacz umożliwiający oglądanie filmów i słuchanie muzyki w najróżniejszych formatach?
 
Jeżeli chodziło Ci o "Pasażera" z Liamem Neesonem ze stycznia tego roku to go chyba jeszcze nie ma w wersji którą da się oglądać, ale ja nie jestem takim specem od poszukiwań jak @Cactus tudzież @lugasek .
 
Jak lubisz Neesona, to obejrz sobie Non-Stop z nim, też jest pasażerem i też trzyma w napięciu i robi robotę. O ile jeszcze nie widziałeś, bo to film z bodajże 2014. Ja miałem przez ostatnie kilka lat przemęczenie filmami sensacyjnymi i dopiero nadrabiam zaległości, więc na luzie.
 
Jak lubisz Neesona, to obejrz sobie Non-Stop z nim, też jest pasażerem i też trzyma w napięciu i robi robotę. O ile jeszcze nie widziałeś, bo to film z bodajże 2014. Ja miałem przez ostatnie kilka lat przemęczenie filmami sensacyjnymi i dopiero nadrabiam zaległości, więc na luzie.
Oglądałem. Łykam niemal wszystkie filmy akcji, w których gra. Rozluźniam się wtedy ;)
 
@Cactus wyszla jakas wersja Three Billboards Outside Ebbing, Missouri w dobrej jakosci w oryginalnym jezyku? bo szukam i widze 1080p 720p, ale tylko z lektorem wszystko, jakbys mial jakas dobra oryginalna wersje tak do 5 gb, zeby bylo przynajmniej 720p, to zarzuc jak mozesz.
 
Back
Top