Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

nie wiem o czym wy mowice,"Jestem bogiem" juz prawie od 5 dni jest z napisami na tvfilmy.pl,tylko teraz juz usuneli :P.Kto pierwszy ten lepszy;D
 
Dobra komedia "Paul" heh: :d tu do zobaczenia



www.videobb.com/video/InE6pYHRYVwVdasd
 
Jeżeli ktoś lubi dobre kino i nie przeszkadzają mu wyspiarskie klimaty, to gorąco polecam : NEDS
 
Czekam na Mortal Kombat Legacy (Rebirth). Zeszłoroczny trailer - który okazał się niezależną produkcją - mocno mnie zaintrygował:
 
czyli ten krótki flim musi być z serialu, nawet nie wiedziałem, że postanowili go nakręcić tym niemniej się cieszę :-)!!!
 
Mam nadzieję, że serial będzie trzymał chociaż minimalny poziom. Jakoś MK (oprócz części 1) nie przypadł mi do gustu.
 
Skrzydlate świnie obejrzane. Przereklamowana lipa. Tym znającym się na rzeczy to w ogóle odradzam.
 
Jeszcze nie oglądałem... ale krótki trochę.. Edit: równie dobrze to mógłby być trailer...
 
temat o filmie 'Warrior" juz byl z miesiac temu na stronie komentowany ale w zakladkach z video,ale zauwazylem ze spora czesc uzytkownikow nie ma wogole pojecia ze jest na stronie www.mmarocks.pl taka zakladka ktora klikniesz i przejdziesz do video www.mmarocks.pl/mmavideo/. Widoczne jest logo z napisem "video news" ale normalnie nie wpadlbys na to ze masz tam kliknac to przejdziesz jeszcze dalej,poprostu dla niektorych mmarocks konczy sie na glownej stronie,nawet czest niewiedza ze jest forum na stronie(choc to duzo latwiej znalezc) Zeby nie bylo Off topu,warto zobaczyc
 
Jeżeli tak uważnie przeglądasz już tą stronę ( forum ), to pewnie też zauważyłeś, że Dog Pound poleciłem w tym dziale jakiś miesiąc temu. A i choćby było 12 tematów z filmem "Warrior" to to jest ten, stricte dla niego przeznaczony.
 
Battle: Los Angeles, jak ktoś lubi Dzień Niepodległości to ten film się nada. Mi się podobał, taki na odmóżdżenie.. :-)
 
7362168.3.jpg




Tak jak corey1999 polecam NEDS`a



Surowy angielski film, z tego co czytałem w wywiadach z reżyserem oparty częściowo na jego własnej młodości co tylko dodaje smaczku. Mocne kino
 
Oglądałem to i jakoś niezbyt mi się ten film podobał. O wiele bardziej z brytyjskich(akurat o kibicach) polecam Cass i Rise of Footsolider
 
Harry Brown z brytyjskich rowniez,a ostatnio widzialem The Eagle o 9 legionie,w sumie dobre kino ale mozna sie doczepic o jakies szczegoly jak sie dobrze na Historii
 
127 hours zaliczone. Spodziewałem się nudy i że wyłącze go po kilku minutach, a tu jestem miło zaskoczony. Polecam, super zmonotwany film.
 
Polecam ten film jak ktos jeszcze nie widzial "Twardziel-Knallhart 2006"
 
http://www.filmweb.pl/serial/Gra+o+tron-2011-476848 premierowe odcinki w usa są w niedziele , na polskim HBO już w poniedziałek
 
Dead Proof Tarantina zaliczony, nie jakiś oszałamiający, ale w porządku. Uwielbiam styl Quentina :-)
 
Little Fockers daje radę. To już trzecia część tej komedii, a wciąż na wysokim poziomie. Godne polecenia bjj w wykonaniu De Niro :)
 
Back
Top