Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

No ale kurwa "LEGION samobójców" ?! po co oni spolszczają te tytuły, przecież Suicide Squad brzmi elegancko.
Może obawiają się, że duża część Polaków będzie miała problem wymówić tytuł przy kasie jak będą chcieli kupić bilet...
 
"Naznaczony - Rozdział trzeci"
straszy tylko małe dzieci
joł joł
Bardzo słabe filmidło
Dobrze, że nie romansidło
 
"Naznaczony - Rozdział trzeci"
straszy tylko małe dzieci
joł joł
Bardzo słabe filmidło
Dobrze, że nie romansidło
Jest juz gdzies w dobrej wersji? Naznaczony 1 i 2 trzymaly poziom, liczylem, ze zrobie przyslowiowa kupe na 3ce :(
 
Kiedy minie 2-5 lat od ostatniej daty obcowania z konkretnym filmem i pewne szczegóły troszke ulegną zatarciu
w pamięci uwielbiam te najlepsze pozycje odświeżać . W tym przypadku to jest kolejne odświeżenie tego obrazu .
Full Metal Jacked (1987) .
reżyser Stanley Kubrick

Fotki zaczerpnięte z Netu :
full-metal-jacket-hartman.jpg

6475_2.jpg

tumblr_mhna06WVKk1rmyhabo1_500.gif


Full Metal Jacked (1987) . 10/10
 
Last edited by a moderator:
Ani "Poradnik...", ani "American Hustle" nie przypadły mi specjalnie do gustu. Może tym razem zatrybi?

 
Wszyscy wyśmiewają anty dopalaczowe spoty a jak one mają być dobre jak polska kinematografia robi takie gówna jak Warsaw by Night czy Obce ciało?
 
Ted 2 mnie wynudził, ciągnął się jak flaki, kompletnie dla mnie bez polotu. Jedynka broniła się pomysłem i jakąś świeżością, 2ki ne polecam.
 
Ted 2 mnie wynudził, ciągnął się jak flaki, kompletnie dla mnie bez polotu. Jedynka broniła się pomysłem i jakąś świeżością, 2ki ne polecam.

Jeszcze głupsze niż pierwsza część. Nie udało mi się wytrwać do końca.

Ostatnio obejrzałem Jurassic World. Dosyć ciekawy. Nie jest to jakiś wybitny film, ale z całą pewnością czas poświęcony temu filmowi nie będzie zmarnowany.
 
Obejrzałem Jurassic World i jestem kupiony, dawno na filmie się tak nie wybawiłem. To zajebiste uczucie, kiedy puszczają te krajobrazy z dinozaurami przy muzyce Zimmera - czułem się znowu jak 10 letni dzieciak na premierze pierwszego "Parku". Bezcenne. Przypomniałem sobie jak za dzieciaka byłem wkręcony w dinomanię :D
Na dokładkę:
11168060_949344601752921_2544982653079516555_n.jpg

I pamiętajcie:
1c3be203cd64a796e60defe20cd4209c.jpg
 
Kurwa, czy ja naprawdę nie umiem szukać, czy jak.. Ale pomoże mi ktoś znaleźć Dyktatora (2012) z napisami do obejrzenia w dobrej jakosci w necie bez limitów albo torrent bez lektora który ma więcej niż 20 seedów?
 
Obejrzałem właśnie film o Notoriousie. Ale nie kurwa o tym rudym pajacu z Irlandii, tylko o prawdziwym The Notoriousie :)) aka Biggie Smalls.

I cóż mogę rzec - polecam. Fajne tempo akcji, nie przymulał, pokazał wydarzenia o których nie wiedziałem wcześniej [ poza oczywiście śmiercią Tupaca i Biggiego]. Finalna scena aż ściska w gardle...
 
Obejrzałem właśnie film o Notoriousie. Ale nie kurwa o tym rudym pajacu z Irlandii, tylko o prawdziwym The Notoriousie :)) aka Biggie Smalls.

I cóż mogę rzec - polecam. Fajne tempo akcji, nie przymulał, pokazał wydarzenia o których nie wiedziałem wcześniej [ poza oczywiście śmiercią Tupaca i Biggiego]. Finalna scena aż ściska w gardle...


A ja polecam ze względu na cycki i tyłek Naturi Naughton znanej z tego samego w serialu Power ;)
 
Film nawet fajny, tylko wkurwiający ultrasubiektywizm i pokazanie Tupaca jako cioty.. A te zbliżenie, gdy Pac był postrzelony, było po prostu żenujące :)
 
Back
Top