Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Nie ma nic wartego uwagi z nowych produkcji, poleć sobie czymś co dawno oglądałeś, taka moja rada. Ja w weekend obejrzałem Żądło z 1973, zajebiste kino :antonio:
Oglądałem jakiś tydzień temu. I to jest kino! :redford:
Z filmów z Paulem Newmanem to ostatnio oglądałem jeszcze The Hustler, Hud i Somebody Up There Likes Me. Wszystkie godne polecenia.
Wkręciłem się w te starocie z lat 50 i 60tych,
Jeszcze jeden film w tym klimacie mogę polecić: On The Waterfront z Marlonem Brando.
 
Oglądałem jakiś tydzień temu. I to jest kino! :redford:
Z filmów z Paulem Newmanem to ostatnio oglądałem jeszcze The Hustler, Hud i Somebody Up There Likes Me. Wszystkie godne polecenia.
Wkręciłem się w te starocie z lat 50 i 60tych,
Jeszcze jeden film w tym klimacie mogę polecić: On The Waterfront z Marlonem Brando.
Duet Newman i Redford to jeszcze Butch Cassidy & Sundance Kid tylko to nie jest taki typowy Western ale dobrze się ogląda. Ogólnie z nimi są jeszcze dwa dobre filmy z lat 70 i 80-tych z więziennym klimatem: Cool Hand Luke z Newmanem i Brubaker z Redfordem, polecam oba jak nie widziałeś.
Miałem też zajawkę na takie klasyki i sporo tego oglądałem.
 
Wczoraj Czas Apokalipsy opierdolilem :antonio:masterpiece nad masterpiece... :heart:
Nie rozumiem fenomenu. Widziałem przeróżne wersje i odnoszę wrażenie, że jest w nim pełno nie dość, że przydługich, to dodatkowo zupełnie niepotrzebnych scen. Wersje reżyserskie np. ta na 40-sto lecie są jeszcze gorsze bo jest tych scen jeszcze więcej. Takie 6/10 w maksie. Początek i helikoptery za to świetne ale tam sporą część roboty zrobiły drzwi i wagner.
 
Nie rozumiem fenomenu. Widziałem przeróżne wersje i odnoszę wrażenie, że jest w nim pełno nie dość, że przydługich, to dodatkowo zupełnie niepotrzebnych scen. Wersje reżyserskie np. ta na 40-sto lecie są jeszcze gorsze bo jest tych scen jeszcze więcej. Takie 6/10 w maksie. Początek i helikoptery za to świetne ale tam sporą część roboty zrobiły drzwi i wagner.
 
Ja lubię oglądać "słabe" filmy, a niskobudżetowe horrory szczególnie, twórcy wkładają w nie więcej serca niż te kurwy od blockbusterów.

to widział? Jedno z moich najważniejszych odkryć kina klasy B ostatnich lat. Jestem już po 4 seansach i kocham wciąż tak samo mocno
 

to widział? Jedno z moich najważniejszych odkryć kina klasy B ostatnich lat. Jestem już po 4 seansach i kocham wciąż tak samo mocno
Nie, dodaję do listy. Na jakimś streamingu jest czy szwedzki polsat?
 

to widział? Jedno z moich najważniejszych odkryć kina klasy B ostatnich lat. Jestem już po 4 seansach i kocham wciąż tak samo mocno
45419366714321377312.png

:damjan:
 
Nu ale mnie to jak coś kulegi zdanie interesuje, a nie człowieka z telewizora. Chyba, że kolega się jeno głosem łysego kieruje i też Zmierzch na 7/10 ocenia.
:cryme: nie no, on tam nie ocenia filmu ale duzo smaczkow z planu podaje ;)

Dla mnie film zajebisty, ale rezyserska sie dluzy strasznie polecam te ostatnia wersje :] chyba najkrotsza...
Jeden z lepszych wojennych, tylko wojna w najczystszej postaci miazdzy wszystkie ale kino nie dla kazdego :wtf2:
 
:cryme: nie no, on tam nie ocenia filmu ale duzo smaczkow z planu podaje ;)

Dla mnie film zajebisty, ale rezyserska sie dluzy strasznie polecam te ostatnia wersje :] chyba najkrotsza...
Jeden z lepszych wojennych, tylko wojna w najczystszej postaci miazdzy wszystkie ale kino nie dla kazdego :wtf2:
„Ić i pacz” bardzo dobre. Wyjątkowe ujęcia, szczególnie te portretowe. Surowy i bardzo klimatyczny. Robi wrażenie nawet oglądany na YT w lichej jakości.
 
Back
Top