Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Byłem dzisiaj na Prometeuszu i oceniam na 8. Dobry wstęp do następnej części, która jeśli powstanie moim zdaniem będzie o wiele lepsza. :)
 
Przeczytałem właśnie nieprzychylną recenzje Prometeusza,ktoś już z was to oglądał i może potwierdzić ze to amerykanska papka?:/
 
Ja ostatnio byłem w kinie na 21 jump street, nawet dobry, polecam.



@w4ar



Byłem na Spidermanie, film ogólnie dobry,ale długi, fabuła bardzo podobna do poprzednich części.



Podpowie ktoś czy warto iść na Prometeusza?
 
"Casa de mi padre" - komedia z Will Ferrellem(ktorego uwielbiam), tragedia... A mama tyle razy mowila nie ogladaj filmow, ktore maja mniej niz 6 gwiazdek na IMDB.
 
Mnie Prometeusz rozczarowal :-) Troche taki niespojny i momentami bezsensowny. Jak dla mnie stoi na koncu za wszystkimi czesciami Obcego...
 
Oglądałem Spidermana, film mi się podobał ale pewnie dlatego że jestem mega zakochany w Emmie Stone! Więc nawet nie bardzo ogarniałem film, i czekałem kiedy sceny z nią będą
 
Co do Spidermana to ja osobiście polecam, zaskoczyłem się pozytywnie, bo spodziewałem się cukierkowego shitu dla dzieciaków, a film był naprawdę dobry.
 
@w4ar



Akcja była dobra, nie było nudnych momentów.



A co do tej Emmy, bardzo ładnie wyglądała w tym filmie, lepiej jej w blond włosach:)
 
Ktoś poleci jakiś dobry horror, z naprawdę dobrym klimatem? Głównie z nowych, bo klasyki raczej znam. No chyba, że jakiś mało znany a bardzo dobry, to nie pogardze i starym. :)
 
Frostbite



Jak nie przeszkadza Ci skosne kino to Audition lub Tale of two sisters.



Ogladalem ostatnio ,,La cara occulta,, moze nie horror ale fajny trzymajacy w napieciu thriller
 
@Frost



Drabina Jakubowa oglądałeś ? Mega gęsty, ciężki klimat. Taki horror/psychologiczny, a nie z zombki czy ki uj. Napisz konkretniej jakie horror i co Ci się dotychczas podobało.
 
Jasne, uwielbiam azjatyckie kino, zwłaszcza horrory. Oba widziałe. Audition dobry, choć wolę inne filmy tego reżysera, a Tale of Two Sisters jest genialne. Jak znasz wiecej tego typu horrorów, to dawaj, moze sie trafi jakiś ktorego nie znam. :D



Drabine tez widziałem, bardzo dobry. Właśnie tego typu horrory, co Ty i Herrflick wymieniliście.



Co jeszcze w moich klimatach - Egzorcysta, Omen, Klątwa/Ring azjatycki, Rec 1
 
Back
Top