Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Obejrzałem dziś Czarną Wdowę i powiem że całkiem ok, może bez wielkiego woow ale obejrzeć można. Siostry Romanoff :pudzianfap:
Natasha w białym kombinezonie :antonio::star wars:
 
Ok, w trakcie tego festiwalu fochów, obejrzałem to:


Niskobudżetowy horror, chyba głównie dla fanów Lovecrafta. Hybryda paru powieści, zaznajomieni je rozpoznają ale nie chcę spoilerować.

Mi się podobało, miła odskocznia od holiłidzkiego szamba, którego mam dość.

Nie wiem czy są tu jacyś fani Lovecrafta ale byłbym ciekawy opinii ludzi, którzy nie znają jego twórczości.

p.s.
są cycki... i to całkiem ładne :awesome:
 
Ok, w trakcie tego festiwalu fochów, obejrzałem to:


Niskobudżetowy horror, chyba głównie dla fanów Lovecrafta. Hybryda paru powieści, zaznajomieni je rozpoznają ale nie chcę spoilerować.

Mi się podobało, miła odskocznia od holiłidzkiego szamba, którego mam dość.

Nie wiem czy są tu jacyś fani Lovecrafta ale byłbym ciekawy opinii ludzi, którzy nie znają jego twórczości.

p.s.
są cycki... i to całkiem ładne :awesome:
właśnie kliknąłem w link z filmwebu, który podałem i przeczytałem pierwszy opis :facepalm:
ja pierdolę, po co opisywać komuś cały film przed obejrzeniem, przecież po przeczytaniu tego nawet nie ma sensu odpalać filmu, bo już wszystko wiesz, element tajemnicy rozwikłany przed obejrzeniem, dramat...
 
właśnie kliknąłem w link z filmwebu, który podałem i przeczytałem pierwszy opis :facepalm:
ja pierdolę, po co opisywać komuś cały film przed obejrzeniem, przecież po przeczytaniu tego nawet nie ma sensu odpalać filmu, bo już wszystko wiesz, element tajemnicy rozwikłany przed obejrzeniem, dramat...

Ja akurat lubię sobie poczytać zarys fabuły, lecz tutaj faktycznie trochę za dużo opis mówi. Przy okazji chciałem napisać, że dopiero teraz obejrzałem film Podejrzani z Kevinem Spacey i jest to bardzo dobry film.
Odnośnie tego co zauważyłeś to filmweb robi gigantyczny SPOILER:


Jak wejdziecie na profil Kevina Spacey na filmwebie to w "Znany Z" przy filmie Podejrzani jest podpisany jako Keyser Soze. Przecież to psuje cały film, który jest oparty na tajemniczości tej postaci, a widz jedynie się może domyślać
 
Kurwa jak na tym nowym forum normalnie wstawiać gify? Zawsze kopiowałem z neta i było z głowy, a teraz coś z dysku muszę wstawiać i to dużo gorzej wygląda
 

Attachments

  • DisguisedEarlyAlpinegoat-size_restricted.gif
    DisguisedEarlyAlpinegoat-size_restricted.gif
    1.5 MB · Views: 6
W tym tygodniu bardziej na serialach się skupiłem, ale filmy jakieś też obejrzałem, m. in.
Dobra bajeczka, dużo się dzieje 7/10
Jeden ze słabszych horrorów, które ostatnio oglądałem, totalnie nie mogłem się skupić na nim 2/10
taki sobie, dużo efektów specjalnych, mało fabuły 5/10
typowy film superbohaterski, ani dobry ani zły 5/10
Trzyma w napięciu, ale jest dużo niedopowiedzeń i 'przypadków' 5/10
 
Dobra, tydzień minął, więc podam wam filmy, które polecam, a które lepiej sobie odpuścić.
1. Spoko komedia, bohaterowie mocno groteskowi 6/10
2. Mało dobrych filmów gangsterskich powstało w XXI wieku, ale ten zdecydowanie warto zobaczyć 7/10
3. Sci-Fi fanem nie jestem, ale ten film był akurat zjadliwy, chociaż czasem działy się sceny wręcz niewyobrażalne 6/10
4. Dużo głupich scen i głupich bohaterów, nie polecam 3/10
5. komedie z śp Nielsenem zawsze spoko, dobry odmóżdżacz 7/10
6. Tragiczni bohaterowie i tragiczny film, nawet Nikolas Klatka nie ratuje 2/10
7. Komedia z Arnoldem, mimo, że od początku się wydaje głupi, to mimo to chce się go oglądać dalej 7/10.
8. Za dużo chaosu jest w tym filmie zdecydowanie, jednak wolę bardziej poukładane filmy + za zakończenie, bo zaskoczyło 5/10
9. Memento klasyk, film ma nietypową konwencję, lecz im dalej brnie ten film tym bardziej wszystko wydaje się jasne i po zakończeniu filmu nie miałem niestety żadnych pytań, wszystko było jasne 7/10
10. Oklepany motyw zamieniania się człowieka w zombie, film kreowany na reportaż i jumpscare, czyli typowy horror, który dostaje ode mnie 3/10
 
A Cure for wellness 4/10
Zmarnowany potencjał i słaba kopia Shutter Island. Nawet aktor podobny do Leonardo :)
Długi. Jakieś 2,5h ogólnie nie polecam i chuj mnie to obchodzi
 
W środę wychodzi ten o to wspaniały film, gdzie rolę jednego z antagonistów ma były trener don kasjo, ktoś będzie oglądał w premierę?
 
@pyrazgr @Dzihados Panowie Diuny jakoś nie czytałem nigdy i tak się zdarzyło, że starego filmu też nie oglądałem. Myślicie, że lepiej najpierw przeczytać książkę i potem obejrzeć ten nowy film? Czy może tak przewrotnie najpierw film, a potem książkę żeby zobaczyć co i ile wycięli. I ciekawe czy nie znając książki, człowiek połapie się w filmie.
 
Back
Top