Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Obejrzałem Baby Drivera w tygodniu, kurwa w życiu się nie spodziewałem że film z elementami musicalu może być taki zajebisty. Chyba trochę dorosłem.
 
Zawiodłem się w chuj na filmie Upadek z 1993 z M.Douglasem. Matko bosko, co ludzie widzą w tym filmie że tak chwalą ?
 
Dzisiaj w tvp2 leciał film Intruz z 2015roku, nie mając pomysłu na inny film, postanowiłem sobie to obejrzeć.

Nie widziałem jeszcze filmu z takim motywem jaki jest tutaj ukazany.
Chłopak, który zabił swoją dziewczynę, dostał 2 lata odsiadki w poprawczaku i po odsiadce wrócił do domu, do szkoły, do ludzi, miejsca, w którym wcześniej zabił. Film opowiada co dalej, o trudach chłopaka itd.

Dla mnie bomba, całkiem ciekawy film.
 
Obejrzałem sobie Avengers: Wojna bez granic no i mnie mega zaskoczył wydarzeniami, teraz jestem mega ciekawy co dalej.

Spajdi :płacz:
 
Wróciłem z Zakonnicy dla mnie drastyczny spadek poziomu w porównaniu z innymi częściami z tego cyklu, oceniam na jakieś 3/10. W kilku momentach śmiałem się na całą sale i dziewczyna mnie uspakajała, jakiś gościu obok też miał festiwal śmiechu. Do tego idiotyczne, irracjonalne decyzję bohaterów itp. Jedynym zdaniem najgorszy film z cyklu.
 
Kuhwa maiala być petarda i jeden z lepszych filmów roku, ale po recenzjach widać fatum Netflixa.



Mimo wszystko czekam i to mocno.
 
Panowie, skąd bierzecie napisy do filmów? Mówię tu o jakichś nowościach typu Sicario 2. Kiedyś na napiprojekt były nawet 1 dzień po wyjściu filmów na torrentach, a ostatnio ni huja nie umie mi znaleźć żadnych napisów nawet do starszych filmów :/
 
Wróciłem z Zakonnicy dla mnie drastyczny spadek poziomu w porównaniu z innymi częściami z tego cyklu, oceniam na jakieś 3/10. W kilku momentach śmiałem się na całą sale i dziewczyna mnie uspakajała, jakiś gościu obok też miał festiwal śmiechu. Do tego idiotyczne, irracjonalne decyzję bohaterów itp. Jedynym zdaniem najgorszy film z cyklu.
A jakie są pozostałe części tego cyklu ?
:zakręcony:
 
Panowie, skąd bierzecie napisy do filmów? Mówię tu o jakichś nowościach typu Sicario 2. Kiedyś na napiprojekt były nawet 1 dzień po wyjściu filmów na torrentach, a ostatnio ni huja nie umie mi znaleźć żadnych napisów nawet do starszych filmów :/
napisy24.pl
opensubtitles.org
napiprojekt.pl
podnapisi.net

Do Sciario 2 dzisiaj wrzucili na napi, ale pewnie translator ...
 
Back
Top