Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Nie ogladam. Dalem pierwszy z brzegu przyklad. Akurat ten film mialem sciagniety z chomika, obejrzalem go ale po naprawie laptopa i formacie film przepadl...
Spoko, ale żeby to obejrzeć tak jak chciałeś to jest trochę kombinacji.

kopiujesz adres filmu
https://my.mail.ru/mail/a125.52/video/523/23124.html?from=videoplayer
wklejasz go na stronie
https://video-download.co/site/mailru
wciskasz download i zacznie się pobieranie. Jak masz menedżer pobierania to już masz link do filmu. Jak nie masz to musisz zatrzymać pobieranie i kliknąć prawym na nazwę pobieranego pliku. Kliknąć kopiuj adres pliku, cos w tym stylu.
Potem pobierasz napisy
Otwierasz
pot player
klikasz otworz, otworz adres url i wklejasz tam link do pliku
Potem klikasz prawym na filmie i wybierasz opcje napisy, dodaj napisy.
Napisy trzeba dopasować
W tym wypadku klikasz
ctrl+>
ustawiasz napisy na
-245sec

:wow:

30 sec roboty.:beczka:
 
Najlepszy - polecam bardzo.

Dobry miks napięcia, emocji i humoru. Bardzo dobra, opartach na faktach, realizacja przepierdolono-niesamowitego epizodu z zycia mocnego czlowieka. Przez chwilę myslalem, ze sposób opowiadania i grania bedzie w klimatach Kotowo-Riedlowych (które mnie nie siadły, mimo że fanem Dżemu jestem, może nie jakimś psycho, ale jednak), ale nie, realizacja i aktorstwo o niebo lepsze. Jakby nie było, koniec też inny.

Mysle, ze spodoba sie kazdemu, kto choc otarl sie o sport, albo moze i inny nalog :)

Spokojnie można pójść samemu, ale tez i we dwoje.

Kino - co ostatnio nie trafialo mi sie czesto - pełne a życzliwe: bez gadania, chrupania, szeleszczenia i dzwonienia - film skupiał uwagę.
 
Obejrzałem , tylko go nie rozumiem.
Wg. plotek chodzi o to, że do morderstw przyznał się młody człowiek kulturalny, grzeczny i odnoszący sukcesy w sporcie a faktycznie morderstwa popełniał kto inny. Młodzieniec zafascynowany tym człowiekiem przyznał się do winy.
 
@Cactus
Można prosić o finałowy odcinek Wydział Kryminalny. Pełna nazwa to Sprawiedliwi Wydział Kryminalny - Wszystko się może zdarzyć.
 
Po prostu nie wierzę w to co się odwaliło. Rami Malek oskarżył Singera o "niewłaściwe zachowanie" na planie filmu, a sam Singer podobno niedawno też został oskarżony o pedofilię. Zostały 2 tyg. na planie zdjęciowym....

Smród z pedo ciągnie się za Singerem już od kilku lat, dlatego zacytowałem swój post sprzed miesiąca
Pewnie w niedługim czasie wyjdzie info z molestowaniem dzieciaków przez Singera ... oh wait xD
a teraz FOX pewnie obsrał się, że będzie afera jak ze Spacey'em xD
 
Filmy, które zrobiły na mnie w ostatnim czasie wrażenie: Aż do piekła - wspaniała muzyka, zdjęcia, klimat, postacie. Mistrzostwo. Nebraska, Prosta Historia, Labirynt, Odkupienie, W krainie karteli, Sicario, Czarny deszcz, Mężczyzna imieniem Ove, Czwartek. I jeszcze trochę by można wymieniać.
 
Back
Top