Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Dzięki za reckę, właśnie dziś w kinie się zastanawiałem czy warto. Wybrałem Blade Runner 2049 ale na tamten w takim razie też wyskocze lada moment.

Co do BR to bardzo pozytywnie się zaskoczyłem, świetne zdjęcia i muzyka, klimat filmu też mega jak dla mnie. To jest taki film który chyba trzeba obejrzeć w kinie żeby go w pełni docenić



Ma sens iść do kina, jak ktoś nie widział pierwszej części (moja Panna, ja w sumie tez widziałem ze 20 lat temu)?
 
Ma sens iść do kina, jak ktoś nie widział pierwszej części (moja Panna, ja w sumie tez widziałem ze 20 lat temu)?

Tak zdecydowanie, jest sporo nawiązań ale na lajcie się ogląda. Ja nie widziałem nigdy właśnie 1 części i świetnie się bawiłem. Teraz w weeekend spróbuje podejść do tematu zachęcony nową wersją.
 
Na jaki film z tego roku czekacie najbardziej? jest coś w stanie przebić Blade Runnera?

Pewnie większość odpowie Star wars, a ja nawet poprzedniej części nie obejrzałem.
 
Na jaki film z tego roku czekacie najbardziej? jest coś w stanie przebić Blade Runnera?

Pewnie większość odpowie Star wars, a ja nawet poprzedniej części nie obejrzałem.
no u mnie właśnie Star Wars, ale do tego jeszcze czekam na Ligę Sprawiedliwości.
 
Tak zdecydowanie, jest sporo nawiązań ale na lajcie się ogląda. Ja nie widziałem nigdy właśnie 1 części i świetnie się bawiłem. Teraz w weeekend spróbuje podejść do tematu zachęcony nową wersją.

to lepiej nie ogladaj teraz jedynki bo w porównaniu do nowego jest kiepski
 
Kiepski to trochę za mocne słowa, jak najbardziej trzeba obejrzeć. Film ma swoje lata, ale postarzał się z gracją.

Takie miałem wrażenie oglądając trailer, żę da rade go obejrzeć :)

Dzięki @Alert54 za namówienie na Thora, właśnie wróciliśmy i kurwa co za zajebista zabawa na tym filmie. Całkowicie się zgadzam że to jest najlepszy film z serii, non stop beczka i akcja + bardzo bardzo dobre pojedynki w tym ten jeden na jeden mi się szczególnie spodobał :lol:

btw jak ktoś się wybiera na film to lepiej bez trailera, widzę że b fajne momenty zdradzili

 
Last edited:
Dobrze zgadłeś Star Wars. Jeszcze dodałbym Piłę. Lubię układanki Jigsawa.



Jestem jednym z niewielu, którym ten film nie podszedł, więc IMO tak. :smile:
Ty na poważnie z tą Piłą::really:: Znaczy każdy ma swój gust, ale wymienić Piłę obok Blade runnera::clintdis::?
 
To, że nowy Thor będzie się różnił od reszty filmów Marvela było wiadomo już po ogłoszeniu nazwiska reżysera, który ma dość specyficzne poczucie humoru :lol:
Polecam dwa wcześniejsze filmy Taika - What We Do in the Shadows i Hunt for the Wilderpeople.
 
Ty na poważnie z tą Piłą::really:: Znaczy każdy ma swój gust, ale wymienić Piłę obok Blade runnera::clintdis::?

Źle mnie zrozumiałeś. Ja Piły nie uważam za jakieś arcydzieło światowej kinematografii, aczkolwiek klimat poprzednich części mi się podobał razem z układankami Jagsawa i chętnie obejrzę nową część. Natomiast Blade Runner jest dla mnie wielkim rozczarowaniem.
 
Pierwsza część Piły to był coś nowego i zajebistego. Potem niestety już było wiadomo ocb i klimat siadł.

Pamiętam jak dziś jak Piłę oglądałem w kinie i po ostatniej scenie/ zakończeniu filmu w kinie było kompletna cisza...ludzie siedzieli z szokiem na twarzy..hehe
 
Pany, polecicie jakiś dobry film na szybko? Może być to wzruszający dramat, może też być dobra komedia, nawet romantyczna. Byle nie sci-fi ani nie horror. Może być coś z nowszych, a nie klasyków. Wiem, że bardzo mało wymagań podałem i liczę na Waszą wenę. A i Śmierć w Wenecji jak coś nie wchodzi w grę.
 
Pany, polecicie jakiś dobry film na szybko? Może być to wzruszający dramat, może też być dobra komedia, nawet romantyczna. Byle nie sci-fi ani nie horror. Może być coś z nowszych, a nie klasyków. Wiem, że bardzo mało wymagań podałem i liczę na Waszą wenę. A i Śmierć w Wenecji jak coś nie wchodzi w grę.
wind river, wlasnie sam wlaczam, recenzje dobre.
 
Po co ogladac Pile, skoro to tylko komercyjna kopia gatunku filmow ktore powstaja od lat?
Pierwsza Pila byla oparta na ciekawym pomyśle.

Poza tym od dawna wszystko jest kopia kopii i rzadko trafi się cos świeżego, wie trzeba by prawie nic nie oglądać.
 
Back
Top