Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.


CroU9a4VIAAj7-8.jpg

Łooo Planeta Singli wyszła ... pozamiatane ...
 
Hateful Eight - wreszcie nadrobiłem, fajne zdjęcia, dobra muzyka. Trochę się rozkręcała ta intryga i koniec końców raczej mnie nie zaskoczyła ale film jest solidny więc polecam :wink:
mnie troszku zaskoczylo, ze oni wszyscy brali w tym udzial
 


No i w końcu prawilny reboot Godzilli, a nie to filmidło, gdzie Godzilla jest przez trzy minuty, w tym dwie w jakichś dziwnych ujęciach na telewizory, a przez resztę czasu ogląda się jakieś owady i śmiesznych ludzi. KING IS BACK

Nawet muzyka jest z klasyków
 


No i w końcu prawilny reboot Godzilli, a nie to filmidło, gdzie Godzilla jest przez trzy minuty, w tym dwie w jakichś dziwnych ujęciach na telewizory, a przez resztę czasu ogląda się jakieś owady i śmiesznych ludzi. KING IS BACK

:penn:
 
Scena z chappie? Akurat ostatnio ogladalem, zaskakujaco przyjemny film.

http://www.theportlygazelle.com/201...ot-robbie-and-emma-watson-confirmed-for-2017/

Czyżby pierwszy raz, kiedy aktorstwo na RedTube przebije aktorstwo z Hollywood? :mamed:
bedzie ogladane. Mozliwe, ze nawet kilka razy



No i w końcu prawilny reboot Godzilli, a nie to filmidło, gdzie Godzilla jest przez trzy minuty, w tym dwie w jakichś dziwnych ujęciach na telewizory, a przez resztę czasu ogląda się jakieś owady i śmiesznych ludzi. KING IS BACK

Godzilla zawsze chetnie obejrze. Gorsze od tej najnowszej na pewno nie bedzie
 
Netflix - czy jest jakiś serial który się już zakończył i w całości warto go zobaczyć na netflixie?
 
Czuję, że ten Pitbull będzie rozczarowujący. Już całkiem straci gangsterski/sensacyjny klimat, a humor już nie będzie tak dobry jak wcześniej.
Obym się mylił, ale takie mam przeczucia.
mam to samo ale to tylko dlatego ze film zrobili w pol roku razem z montazem itp...
 
tego juz nie bylo w nowych porzadkach

Jeszcze jakieś tam śladowe ilości tego klimatu się znajdowały, w sumie głównie za sprawą Lindy. Nie taki sam jak w pierwotnym Pitbullu, który był "brudny", bezpośredni i "prawdziwy", ale jakaś nutka sensacji w Nowych Porządkach była wyczuwalna, przynajmniej według mnie.
 
Legendy sowiego królestwa: Strażnicy Ga'Hoole - Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole *2010* [DVDRip.XviD-EM0C0RE] [Dubbing PL]
lub
Legendy sowiego królestwa: Strażnicy Ga'Hoole - Legend of the Guardians The Owls of Ga'Hoole (2010) [DVDRip XviD AC3-sav] [Dubbing PL]

@VoRaNeK , dasz radę ?
Bo na torrenty.to coś seedów brak
 
Back
Top