Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Nacjololo i pisowcy sie oburzaja, ze na festiwalu w Gdyni nie bedzie "Roja". Chyba tego filmu nie ogladali. Tez jestem za tym, zeby zrobic o tym okresie jakis dobry film, ale "Roj" to gniot kompletny, dno i beznadzieja.
Miałem iść na to do kina, ale nie zdążyłem bo bardzo szybko zniknęło z ekranów.
Nie no, ja myślałem że sprawy są z życia a jakieś fajne dialogi czy coś to talent. A tu chuj wszystko posklejał i zadowolony. Z tym, że oczywiście do filmu posklejał za dużo=też tego talentu brakuje.
Z brakiem talentu, to akurat nie ulega wątplwiości, bo poza tymi filmami "na faktach" Vega nie nakręcił nic choćby przyzwoitego. Inna sprawa, że jakieś pojedyncze teksty w tym filmie chyba są wymyślone przez niego, albo przynajmniej nie było ich w żadnej części "Prawdziwych psów".

Ale chociaż w "Nowych Porządkach" faktycznie tych drobnych historyjek z książki było nawalone za dużo i na siłę, to ja i tak świetnie się bawiłem na tym filmie. A ostatnio z przyjemnością oblookałem po raz drugi. Porównując to z innymi opiniami w tym temacie, zaczynam się czuć jak przedstawiciel jakiejś wyszydzanej mniejszości, np. weganin :lol:
Ale właśnie wpieprzam mięso, żeby nie było :cool:

Jeszcze odnośnie wątków wciśniętych na siłę:
Scena, gdzie Kura nakłania tego młodego łebka do uduszenia innego gościa w piwnicy paskiem od spodni jest kompletnie idiotyczna. Nie widzę tam żadnego sensownego wyjaśnienia ani motywu, żeby mordować tego gościa. W książce ten wątek był opisany chyba na kilkunastu stronach i nie bez powodu. Żeby to miało ręce i nogi, trzeba trochę nakreślić sytuację, zamiast tak sobie wrzucić Agnieszkę Dygant z młodym gościem do piwnicy i kazać im kogoś zajebać. Do tego scena kompletnie niepotrzebna, bo Kura i ten dzieciak nie mają już na tym etapie filmu żadnej sensownej roli do odegrania.
 
Chciałem wczoraj z familią obskoczyć jeszcze Sausage Party (kumpel polecał),

dupy nie urywa, ale przygotuj sie że po końcowej scenie będziesz mniał mniej wiecej taka minę:
aPG9p2n_700b.jpg
 
Masowa orgia produktów spożywczych w sklepie, włączając w to gejowski stosunek jakichś 2 bułek które odgrywały role Izraelczyka i Palestyńczyka.
Dla mnie to właśnie było mega bekowe, jakąś godzinę temu skończyłem oglądać ten film :lol: Mi się naprawdę spodobał, w sam raz na odmóżdżenie po pracy
 
Dla mnie to właśnie było mega bekowe, jakąś godzinę temu skończyłem oglądać ten film :lol: Mi się naprawdę spodobał, w sam raz na odmóżdżenie po pracy

ogólnie dla mnie takie 5.5/10, ale tak jak mówsz idealne do odmóżdżenia po pracy
 
Pojawiły się jakieś ciekawe releasy w ostatnich tygodniach? Coś raczej lekkiego, tj. akcja, komedia, thriller, fantasy lub horror?
 
Sąsiedzi 2. Ostrzegam tylko - do jedynki nie ma startu.
To jest chyba coś w stylu późniejszych American Pie, tj. delikatnie mówiąc niezbyt ambitne ale w zasadzie do odmóżdżenia przy piwie dobre?
 
Blood.Father.2016.HDRip.XviD.AC3-EVO

Jaram się jak potłuczony :fly:

Pojawiły się jakieś ciekawe releasy w ostatnich tygodniach? Coś raczej lekkiego, tj. akcja, komedia, thriller, fantasy lub horror?

W nadchodzących dniach będzie tego trochę

The Conjuring 2
The Neon Demon
Civil War
X-Men: Apocalypse
The Shallows
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows
 
W nadchodzących dniach będzie tego trochę

The Conjuring 2
The Neon Demon
Civil War
X-Men: Apocalypse
The Shallows
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows

No i już jest
The.Conjuring.2.2016.720p.BluRay.x264-SPARKS


Właśnie stałem się wielkim fanem Johna Carneya. O ile Begin Again był dobrym film z kapitalną ścieżkę dźwiękową, to już Sing Street jest poziom wyżej - super pozytywny film, pełen nostalgii do lat 80. ze świetnymi bohaterami z krwi i kości no i z ... kapitalną ścieżkę dźwiękową. Czas nadrobić Once.

 
Sala... khm Legion Samobójców- chyba już mam przesyt postaciami z komiksów, albo to było wyjątkowo słabe. Nowi X-meni byli słabi, ale nie pamiętam jaką dałem im ocenę. Legion dostaje 5/10 w skali doświadczonego recenzenta, pozdro @HubiSSJ3 :mamed:
Ten film nie ma kompletnie klimatu. Joker tez jakiś na sile.
 
Back
Top