Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

To se pojde. Myslisz, ze przed seansem maly buch wskazany?


Dopiero teraz to czytasz? :O No wszystko, on niczego sam nie wymyslil w serialu.

edit
Chociaz patrzac uczciwie to co drugi film/serial jest oparty o ksiazki.
Nie no, ja myślałem że sprawy są z życia a jakieś fajne dialogi czy coś to talent. A tu chuj wszystko posklejał i zadowolony. Z tym, że oczywiście do filmu posklejał za dużo=też tego talentu brakuje. Kiedy ten serial b3dzie?
 
Nie no, ja myślałem że sprawy są z życia a jakieś fajne dialogi czy coś to talent. A tu chuj wszystko posklejał i zadowolony. Z tym, że oczywiście do filmu posklejał za dużo=też tego talentu brakuje. Kiedy ten serial b3dzie?
Podejrzewam, ze za serial sie zabierze po nowej trylogii kinowej dopiero...
 
Ten Vega ladnie musial sie nachapac na nowych porzadkach skoro wypuszcza 2 filmy w niecaly rok
Tak bylo. A niebezpieczne kobiety moga pobic rekord, bo teraz sie gimbom spodobal nowy pittbul, bo duzo przeklinaja i dobre samochody jezdza. Ja sie obawiam o druga czesc, bo taka Dereszowska np czy Bachleda na niebezpieczna kobiete chuja mi pasuje.
 
Tak bylo. A niebezpieczne kobiety moga pobic rekord, bo teraz sie gimbom spodobal nowy pittbul, bo duzo przeklinaja i dobre samochody jezdza. Ja sie obawiam o druga czesc, bo taka Dereszowska np czy Bachleda na niebezpieczna kobiete chuja mi pasuje.
Dereszowska mnie wkurwia a Bachleda jest głupią piczą. Niech giną
 
Dereszowska mnie wkurwia a Bachleda jest głupią piczą. Niech giną
Dodatkowo Zmijewski w trailerze jako badass wyglada przekomicznie. Mam przeczucie, ze to bedzie hit kasowy, ale fani jedynki beda jeszcze mocniej rozczarowani.
 
Dereszowska mnie wkurwia a Bachleda jest głupią piczą. Niech giną
Mizogin
W sumie masz racje
Dzis nie dam rady raczej, w niedziele chyba pojde #jebacbiede
Środy są tak zajebane, że chyba trzeba w weekend rezerwować miejsca. Chciałem wczoraj z familią obskoczyć jeszcze Sausage Party (kumpel polecał), ale się nie dało.
 
Mizogin
W sumie masz racje

Środy są tak zajebane, że chyba trzeba w weekend rezerwować miejsca. Chciałem wczoraj z familią obskoczyć jeszcze Sausage Party (kumpel polecał), ale się nie dało.
Srody sa z orange tak? Nie mam nic w orange, jebac ich. Na czwartek wystarczy kinder bueno kupic i jest znizka jakas? Nie orientuje sie w tych promocjach, zawsze w weekendy chodze :D
 
Mizogin
W sumie masz racje

Środy są tak zajebane, że chyba trzeba w weekend rezerwować miejsca. Chciałem wczoraj z familią obskoczyć jeszcze Sausage Party (kumpel polecał), ale się nie dało.
Ja wczoraj rezerwowałem w multikinie to nie było tragedii za to w cinemacity dramat żadnych wolnych miejsc . Każdy rzuca sie na tańsze bilety :lol:. Jak obejrzałem ostatnio Pit Bulla na spokojnie 2 raz w domu to byłem załamany wątki z dupy poucinane te postacie nowe pojawiają sie z dupy totalnie no i ten cały Zupa kurwa nieporozumienie
 
Srody sa z orange tak? Nie mam nic w orange, jebac ich. Na czwartek wystarczy kinder bueno kupic i jest znizka jakas? Nie orientuje sie w tych promocjach, zawsze w weekendy chodze :D
W multikinie w środe wysyła sie sms z orange i 2 bilety za 20 zł wychodzą a w cinemacity są chyba po 15 zł bilety na wszystko
 
  • Like
Reactions: mat
Ja wczoraj rezerwowałem w multikinie to nie było tragedii za to w cinemacity dramat żadnych wolnych miejsc . Każdy rzuca sie na tańsze bilety :lol:. Jak obejrzałem ostatnio Pit Bulla na spokojnie 2 raz w domu to byłem załamany wątki z dupy poucinane te postacie nowe pojawiają sie z dupy totalnie no i ten cały Zupa kurwa nieporozumienie
Dla mnie zupa akurat ratowal poziom. Lubie takich psycholi w filmach, a to byla bardzo dobrze zagrana postac.
 
Srody sa z orange tak? Nie mam nic w orange, jebac ich. Na czwartek wystarczy kinder bueno kupic i jest znizka jakas? Nie orientuje sie w tych promocjach, zawsze w weekendy chodze :D
Bodajże 3 opakowania i masz bilet za 12 złotych
Ja wczoraj rezerwowałem w multikinie to nie było tragedii za to w cinemacity dramat żadnych wolnych miejsc . Każdy rzuca sie na tańsze bilety :lol:. Jak obejrzałem ostatnio Pit Bulla na spokojnie 2 raz w domu to byłem załamany wątki z dupy poucinane te postacie nowe pojawiają sie z dupy totalnie no i ten cały Zupa kurwa nieporozumienie
400 metrów mam do Cinema City, nie będę jeździł do Multikina. Samemu można pójść w tygodniu, ale jak za 4 osoby płacisz to 60 PLN zaoszczędzone.
Znaczy takie są moje przypuszczenia bo Vega jak ogłaszał na fb że był już Franz a teraz czas na Wolfa ( Psy ) to czemu by nie dać Młodego ?
Brzmi logicznie
 
  • Like
Reactions: mat
Haha mówie tylko jak reklamowali nigdzie nie napisałem że popieram haha
Pewnie jakaś promocja skierowana do kobiet (kobiety nie znają się ani na napojach alkoholowych ani na kinie), albo do osób mających alternatywne poglądy na tematy miłości. Jeśli miałbym sklep nie sprzedawałbym Sommersby powołując się na klauzule sumienia.
 
Panowie jakieś torrenty gdzie pobiore polskie i zagraniczne filmy ? Albo chociaż Potop do pobrania potrzebuje
 
Mam podobne wrażenie do Was, spróbują zrobić z Dereszowskiej i innych groźną kobietę, a że ciężko im to zrobić, to nawrzucają do dialogów kilkanaście przekleństw i będą liczyli, że dzięki temu Dereszowska i inne będą wzbudzały strach i będą "bad girl". Jednak jestem pewny na 95%, że to się nie uda. Niestety.
 
Back
Top