Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Green Room - jaki ten film jest zajebisty to nie mam pytań. Nazi-survival pełną gębą. Do tego w ciul mocny, brutalny i bezkompromisowy, a przemoc ukazana jest tu po bożemu, nie ma żadnych półśrodków. Film kradnie white supremacist Amber - Imogen Poots FTW !!!
8+/10

@Born2kill napisy pl dzisiaj wjechały do internetu ...
 
Last edited:
Nie wiem ktory film ma dzisiaj wjechac.
1. McFarland
2. 13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi
3. W objeciach weza
4. Wstrzas

Mozecie tez polecic film w stylu Nieustraszony, Ip man
 
Obejrzałem właśnie "Rzeź" - niesamowite, tyle można wyłapać prawdziwości w tym filmie, ta lekka satyra z poprawności politycznej, z tych uprzejmych zachowań pomimo braku sympatii, no kapitalne.
 
obejrzałem nowego Pitbulla, ma swoje momenty, ale ogólnie jakiś taki rwany dla mnie. mógł to Vega na 2 części rozłożyć chyba.
 
Obejrzałem właśnie "Rzeź" - niesamowite, tyle można wyłapać prawdziwości w tym filmie, ta lekka satyra z poprawności politycznej, z tych uprzejmych zachowań pomimo braku sympatii, no kapitalne.

Świetny film, świetne kreacje, mistrzowska Foster.
 
Ja też właśnie obejrzałem PitBulla, ale chyba miałem jakąś okrojoną wersję bo nie było sytuacji ze Zbyszkiem Zbigniewem. Tzn była sama rozmowa przez telefon, ale nie było sceny, w której Zbigniew podbił do Stracha. Ciekawe czy tylko tego brakowało.
 
Ja też właśnie obejrzałem PitBulla, ale chyba miałem jakąś okrojoną wersję bo nie było sytuacji ze Zbyszkiem Zbigniewem. Tzn była sama rozmowa przez telefon, ale nie było sceny, w której Zbigniew podbił do Stracha. Ciekawe czy tylko tego brakowało.
ja na kinoman.tv oglądałem i tam była ta scena.
 
Warcraft to naprawdę niezły film, a tej Pani od recenzji z filmwebu szczerze współczuje, bo tyle żółci i wodolejstwa to dawno nie uświadczyłem na tamtym portalu. Nigdy bym nie przypuszczał, że historia przeniesiona ze świata gier tak bardzo może mnie wciągnąć, to chyba świadczy o sile tego uniwersum. Polecam wszystkim niezdecydowanym.
 
Ja też właśnie obejrzałem PitBulla, ale chyba miałem jakąś okrojoną wersję bo nie było sytuacji ze Zbyszkiem Zbigniewem. Tzn była sama rozmowa przez telefon, ale nie było sceny, w której Zbigniew podbił do Stracha. Ciekawe czy tylko tego brakowało.
Ta scena była na siłowni i Zbyszek dość niewyraźnie się przedstawił, mogło Ci umknąć.
 
Ta scena była na siłowni i Zbyszek dość niewyraźnie się przedstawił, mogło Ci umknąć.
Nie, nie. Nie miałem zupełnie sceny na siłowni. Widziałem ten fragment na necie więc wiem jak powinien mniej więcej wyglądać. Niestety nie miałem tego ;( zaraz muszę sprawdzic długość mojej wersji z wersją np. z kinomana
 
Z tej listy oglądałem tylko Funny Games (amerykańską wersję). Nie wiem co mnie kurwa podkusiło, żeby obejrzeć ten film na upaleniu (widziałem tylko kiedyś krótki fragment w telewizji, nie byłem świadom tego co to za film). Tak wypierdolony psychicznie jak byłem po tym seansie to mało kiedy w życiu byłem. Takie filmy zdecydowanie nie dla mnie i zdecydowanie nie do oglądania po używkach.
 

widzialem juz malolat.
:OK:

Albo"Ex Drummer", polecam zwłaszcza, że imo świetny a mało znany.

Nie widzialem akurat ;d

Salo, czyli 120 dni Sodomy

:werdum:

BTW, już wyszedł :lol:



jakis pedalow mi dajesz, bujaj sie


Widzialem juz ta liste kiedys, ale nie wszystko widzialem.

Generalnie filmy posrańców z Japonii: Tetsuo the Iron Man, Tetsuo 2, Ichi the Killer, Visitor Q

Tylko nie Japonce...

Ludzka Stonoga xd

Widzialem wszystkie 3 czesci ujdzie.
 
Młodzież teraz taka wrażliwa. Ludzka Stonoga to jedna z lepszych komedii ostatnich lat. Serbski film jest chory, a Ludzka Stonoga jest dobra dla gimnazjum.

Wrażliwa to niekoniecznie ;) Ten film jest po prostu sam w sobie chory :D
 
Back
Top