Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Cloverfield zacny. Fabula nie trzyma sie kupy, ale uwielbiam takie smieciowe thrillery sci-fi. Naszedl mnie smak na powtorne wyswietlenie wojny swiatow.
 
Byłem na Kapitanie Hameryka Civil War i bardzo dobrze się bawiłem, mam w dupie komiksy i odniesienia do nich, także przyszedłem na film jako carte blanche i taki też z niego wyszedłem :crazy: Ale się nie nudziłem, a to najważniejsze ;).
 
A ja propsuję "Zwierzogród", byłem z dzieciakami ostatnio. Piękne nawiązania do "Ojca chrzestnego", czy "Akademii policyjnej" i elegancka intryga, nie tylko 'jak na bajkę dla dzieci'. Moim zdaniem bije wszystkie "Epoki lodowcowe" i "Shreki" - jeśli ktoś ma małe dzieciaki, to zdecydowanie polecam. Maluchy pośmieją się w innych momentach, wy w innych, ale każdy wyjdzie zadowolony :)
 
Dirty Grandpa bardzo dobry w swojej kategorii komedii. Ciężko było się nie śmiać. Do tego pojawił się Ralphie z The League i tym mnie kupili po całości :)
 
A ja propsuję "Zwierzogród", byłem z dzieciakami ostatnio. Piękne nawiązania do "Ojca chrzestnego", czy "Akademii policyjnej" i elegancka intryga, nie tylko 'jak na bajkę dla dzieci'. Moim zdaniem bije wszystkie "Epoki lodowcowe" i "Shreki" - jeśli ktoś ma małe dzieciaki, to zdecydowanie polecam. Maluchy pośmieją się w innych momentach, wy w innych, ale każdy wyjdzie zadowolony :)

Dodam do tego, że to najlepiej recenzowana animacja Disneya od lat - na pomidorach 98% przy 206 reckach. Za miesiąc w sklepie, wiec z chęcią obejrzę. Jak jeszcze nie widziałeś z dzieciakami to polecam Inside Out i Wreck-It Ralph.

@cruor pojawianie się Rafiego w jakimkolwiek filmie podnosi jego ocenę xD
 
Inside Out
Przymierzam się. Byłem nawet zajarany na to, żeby z młodym pójść, jak jeszcze w kinie grali, ale wkurwiłem się na zajawkę kinową - byłem pewien, że jakiś fajny soundtrack będzie, bo w trailerze#3 grali : Boston - "More Than a Feeling", a okazało się, że ścieżka dźwiękowa jest zupełnie inna i trochę zawiedziony odpuściłem :mamed:
 
Dodam do tego, że to najlepiej recenzowana animacja Disneya od lat - na pomidorach 98% przy 206 reckach. Za miesiąc w sklepie, wiec z chęcią obejrzę. Jak jeszcze nie widziałeś z dzieciakami to polecam Inside Out i Wreck-It Ralph.

@cruor pojawianie się Rafiego w jakimkolwiek filmie podnosi jego ocenę xD
Który to ten Ralphie? Diler? Ta postać mi się najbardziej podobała z dirty grandpa :-D
 
sprawdz te
http://www96.zippyshare.com/v/xO2itTv3/file.html

ja na pierwsza minute wlaczylem i bylo ok, dzisiaj chyba zaryzykuje i caly film obejrze, jak sie bedzie cos chrzanic to wylacze :D

Te same subki leżą od 3 tygodni na opensubtitles

"locdog82 @ 17 dni temu
Tłumaczył to jakiś idiota.
Wszystkie dialogi nie trzymają się kupy i są całkowicie przekręcone przez "tłumacza".
Nie ściągać tego gówna.
zlyborsuk @ 13 dni temu
Szajs. Połowy tekstu brakuje, nic sie kupy nie trzyma."
 
aha, no to cofam, pierwsza minute im sie udalo widocznie tylko zrobic dobrze
dziwie sie, ze hataki tego nie robia
 
Swego czasu ktoś się zapisał, ale usunął. Wyjdzie BR to PSiG da lektora xD W ogóle nawet nie wiem czy są do tego DOBRE angielskie napisy - na podnapsi w komentach piszą, ze też chujnia, a nikt tego ze słuchu nie będzie tłumaczył.
 
Ktoś z was oglądał Movie 43? Jaka była wasza pierwsza reakcja na ten film? Następna popierdolona komedia czy coś "innego" ? ^^
 
Back
Top