Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Myślałem że odpuszczę sobie nowe SW w pierwsze dwa tygodnie bo i tak się na nie nie dostanę, ale dostałem właśnie dwa premierowe bilety z banku na piątek 18.12, także ten tego :)
 
A tak mi się przypomniał świetny horror. Może czasem logiki brak ale jest niesamowicie zrobiony, oryginalnie zastosowano popularną ostatnio metodę kręcenia "niby" przez bohatera jak REC, BWP czy Paranormal Activity.
Oryginalnie gdyż tutaj wszystko oglądamy z okienek kamerek internetowych i czatów.
Jest brutalnie , atmosfera osaczenia i spisku - polecam

http://www.filmweb.pl/film/The+Den-2013-683482
 
Nie oglądałem nigdy żadnej części SW tak samo jak i J. Bonda i nie czuję bym coś tracił.
Byłem tego samego zdania o SW przez 25 lat, a później z nudów obejrzałem tę najstarsza trylogię (z lat 70'/80') i się zakochałem w klimacie. Bond nadal mi średnio podchodzi, szczególnie od ery Brosnana...
 
Last edited:
Panowie, proszę o pomoc. Poszukuję filmu, bo wujek google nie daje rady.
Jakiś film animowany, najpewniej z lat 90. Głównym bohaterem był Piesek, który dbał/przyjaźnił się/ miał za właściciela chłopca. Był tam taki moment, że ten chłopiec poszedł z jakiegoś powodu w zimę w góry i nie wrócił. Główny bohater chciał wyruszyć ale bał się i spytał się swojego psiego kumpla o radę. Ten powiedział coś takiego "Pies nie da rady tego zrobić, ale Wilk? Jak najbardziej". Potem ten główny Pies poszedł w góry, zobaczył Wilka (Wilczycę?) w cieniu (kojarzyła mi się z takim wilczym bogiem), by chwile później zobaczyć Wilczy ślad. Przymierzył swoją łapę z łapą wilka i ruszył dalej.
Ktoś coś kojarzy? Serio chciałbym zobaczyć ten film by ogarnąć o co chodziło, a ostatni raz widziałem go w okolicach 2004 roku :<. Pamiętam głównie ten tekst o tym, że tylko Wilk da radę przejść i moment, kiedy główny bohater uświadamia sobie, że nie jest psem a wilkiem.
Będę wdzięczny!
EDIT: Jednak zauważyłem, że nie koniecznie musiał być zrobiony w latach 90.
Ten film to Balto.

 
Last edited:
Są tacy którzy nie tolerują filmów fantasy i omijają Władcę Pierścieni i Gwiezdne Wojny szerokim łukiem.

Moja dziewucha nie tolerowała... a potem pokazałem jej GoTa i właśnie zaczyna 4ty sezon.:cool:

Na Star Wars też ją zaciągnę, niech się ukulturalnia, a nie babskie gnioty na TVN ogląda.
 
Nowego Transportera widzieli? Nie ma Stathama to nie wiem czy sie zabierać za to.
Leży na dysku, ale jakoś mnie nie ciągnie. Bez Jasona to już nie to... :/

Ten nowy Hitman to badziewie. Dałem radę obejrzeć może z 20min. Omijać szerokim łukiem.
 


Halibut -> Naprawdę świetny japoński psychologiczny dramat gore. Może naciągana puenta i trudny do zrozumienia, ale bardzo ładne ujęcia i ciekawy ogólny zamysł.
 
@Cloud Jarałem się trailerem już w październiku, w końcu to Shion Sono, polecam resztę jego filmów, zwłaszcza Love Exposure.
 
Z filmu o zombie-robakach(robaki z kosmosu wchodzą przez gardło lub dupę i opanowują mózg ofiary, która zamienia się w zombie a potem ich mózg eksploduje i wychodzą kolejne robaki )

Policjant do studentek: "Mam dobre i złe wieście. "
Studentki: "jakie są dobre?"
Policjant: "Wasi chłopacy przyjechali"
Studentki: " A złe? "
Policjant: "Są martwi."

Ten dialog niektórych powinien zachęcić do obejrzenia Nocy Pełzaczy
 
cos dobrego polecacie? bo w filmach ostatnio tragedia, czekam na Star Wars i ten film z Dicaprio
 
A sprawdze bo jakoś nie widziałem.
Krótko bo pare minut minęło - Linda gra platnego zabójcę który w górach na stoku zabił gangstera(ewidentne nawiązanie do Pershinga) ale go postrzelili i trafił na małą stację benzynową. A gangusy go szukają. W tym filmie mi się nawet Obuchowicz i Gąsowski podobają.
 
Panowie pobrałem film bluray co waży około 25gb. Końcówkę ma 2012.PL.1080p.BDRip(48FPS)Leon345 . W zwykłym Windows media playerze odtwarza się tak jak by za szybko ( jest trochę przyśpieszony ). Chyba, że mi się wydaję. W jakim programie najlepiej to odtwarzać ?
 
Back
Top