Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Właśnie obejrzałem jeden z śmieszniejszych filmów w swoim życiu. Z racji, że lubię takie pojebane życie, jak ukraść księżyc był jednym z ciekawszych filmów. Jutro pewnie obejrzę drugą część a w sobotę pójdę do kina na 3 :lol: Ale to było PIĘKNIE POJEBANE. MINIONKI SKRADŁY MI SERCE
@Minionek propsuje twoją ksywkę i avatar od... teraz! :lol:
 
Właśnie obejrzałem jeden z śmieszniejszych filmów w swoim życiu. Z racji, że lubię takie pojebane życie, jak ukraść księżyc był jednym z ciekawszych filmów. Jutro pewnie obejrzę drugą część a w sobotę pójdę do kina na 3 :lol: Ale to było PIĘKNIE POJEBANE. MINIONKI SKRADŁY MI SERCE
@Minionek propsuje twoją ksywkę i avatar od... teraz! :lol:
Ale wiesz że było już 2óch takich co ukradli księżyc?
 
Ekipe / Entourage

Dla ludzi, ktorzy ogladali serial pozycja obowiazkowa. Jest wszystko to za co ludzie kochali serial. Smialem sie po pachy. Sporo odniesien i wyjasnien co do zakonczenia serialu. MEGA MEGA MEGA :)
 
Właśnie obejrzałem jeden z śmieszniejszych filmów w swoim życiu. Z racji, że lubię takie pojebane życie, jak ukraść księżyc był jednym z ciekawszych filmów. Jutro pewnie obejrzę drugą część a w sobotę pójdę do kina na 3 :lol: Ale to było PIĘKNIE POJEBANE. MINIONKI SKRADŁY MI SERCE
@Minionek propsuje twoją ksywkę i avatar od... teraz! :lol:
#bojowkaminionkowopanujerocksy :lol:
 
Właśnie jestem po seansie nowego Mad Maxa i pierwsze wrażenie mocno mieszane, a rzekłbym że po prostu nie tego oczezkiwałem i mi się nie podoba, ale od kąd w filmie zobaczyłem tą jedną z reproduktorek to miałem w dupie ten film.

courtney_eaton_-_h_2013.jpg
 
Nie wiem jak to sie stało, ale wczoraj pierwszy raz w życiu widziałem Infiltracje. Świetny film, kto nie widział niech nadrabia.
 
Ktoś zamierzał iść na nowego Terminatora?


ale przeciez to bylo wiadome od dawna
widzialem swego czasu zdjecia porownujace efekty specjalne nowego terminatora i terminatora 2, nowy w tym porownaniu wypadl jak kino klasy z
 
Dobrze ogarniam, że ma być niedługo Undisputed IV z Yurim Boyką? Na FB coś mi się w oczy rzuciło, a do tego tematu za czesto nie zaglądam. Jeżeli tak, to liczycie na coś dobrego?
 
Aha, bo z tego co pamiętam niektóre filmy które były na tym rottenie tak miażdżone, to podobały mi się :D
 
Back
Top