Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

These Final Hours - kawał dobrego filmu. W Ziemię uderza asteroida, powodując falę gorąca niszczącą kolejne kontynenty. Ludziom pozostaje kilka godzin życia. Tutaj nie pojawi się Bruce Willisa, który bohatersko wszystkich uratuje, od samego początku reżyser daje nam do zrozumienia, że koniec jest nieunikniony. Obserwujemy za to cudownie zbalansowaną ludzką tragedię z jej własnym zdziczeniem, zaglądając do najgorszych zakamarków człowieczeństwa. Nie ma tu taniego efekciarstwa i choć film jest brutalny to reżyser wie kiedy przemoc pokazać bezpośrednio, a kiedy wystarczy o niej wspomnieć. Film oczywiście nie jest bez wad, ale jak na niskobudżetową produkcję naprawdę daję radę. No i przede wszystkim stawia jedno ciekawe pytanie, jak my zachowalibyśmy się wiedząc, ze zostało nam tylko kilka godzin życia?
7/10
Jest może wersja online?
szukam tez wersji online EX MACHINA i tego australijskiego co wrzucales trailera, poratuj jakims linkiem.
Dzieki z gory ;)
 
@Masu
Zacznijmy od tego, że to sample do filmu Maggie i nie ma tam koreańskich krzaków xD
Maggie.2015.720p.WEB-DL.DD5.1.H.264-PLAYNOW
Kingsman wyjdzie bez krzaków do końca przyszłego tygodnia (iTunes 19 maj)
A dzisiaj pojawił się (z krzakami)
Fast.and.Furious.7.2015.1080p.HDTV.KorSub.x264-NoGrp
@dobryskun
ExMachina też niedługo się pojawi, ale sorki, ja nie oglądam online, więc nawet nie wiem gdzie szukać.
 
These Final Hours - kawał dobrego filmu. W Ziemię uderza asteroida, powodując falę gorąca niszczącą kolejne kontynenty. Ludziom pozostaje kilka godzin życia. Tutaj nie pojawi się Bruce Willisa, który bohatersko wszystkich uratuje, od samego początku reżyser daje nam do zrozumienia, że koniec jest nieunikniony. Obserwujemy za to cudownie zbalansowaną ludzką tragedię z jej własnym zdziczeniem, zaglądając do najgorszych zakamarków człowieczeństwa. Nie ma tu taniego efekciarstwa i choć film jest brutalny to reżyser wie kiedy przemoc pokazać bezpośrednio, a kiedy wystarczy o niej wspomnieć. Film oczywiście nie jest bez wad, ale jak na niskobudżetową produkcję naprawdę daję radę. No i przede wszystkim stawia jedno ciekawe pytanie, jak my zachowalibyśmy się wiedząc, ze zostało nam tylko kilka godzin życia?
7/10
Zgadzam się, świetny film, który zapada w pamięć, przy którym można się "zatrzymać" i pomyśleć, do tego dobrze się ogląda po prostu.
 
@VoRaNeK obejrzałem El Cuerpo/Trup, niestety szału nie ma, nawet momentami strasznie wynudził mnie ten film chociaż mam duże pokłady cierpliwości, a już jakiegoś "trzymania w napięciu" w ogóle nie zaobserwowałem, możliwe, że miałem zły dzień podczas seansu.
 
Smutłem po wynikach wyborów...dlatego potrzebuje jakiś film na pociesznie!

Coś w stylu Annapolis, siła spokoju!
 
Ktoś z Was był już na Avengers? Ja dopiero w przyszłym tygodniu będę miał czas wybrać do kina. Jak ktoś oglądał to czy bardziej mu się podobało od jedynki.

bardziej... nie tylko sam film, ale perspektywy rysujące się dla MCU po tym filmie... dla mnie kozak i kilka fajnych zaskoczeń było, dobrze do tematu podeszli
 
Albo po prostu Jupiter Intronizacja, straaaaszny film, cały czas mimowolnie trzeba zasłaniać oczy, o tak:
639.gif
 
Mi tam się podobał (strona 395^^)
Snowpiercer - w ciul duże oczekiwanie miałem co do nowego filmu Joon-ho Bonga, ostatecznie jestem trochę zawiedziony, chociaż nie jest źle. Film na podstawie francuskiego komiksu "Le Transperceneige" i choć nigdy nie dane mi było go poznać to miałem wrażenie, że udało się osiągnąć choć w części komiksowego ducha. Tak przegiętych akcji i bohaterów dawno na ekranie nie widziałem. Właśnie przez pryzmat postaci i pojebanych sytuacji ten film kojarzył mi się z jakimiś grami gdzie przechodząc kolejne wagony pociągu mierzymy się z bossami xD
Film jest nierówny, o dziurach w fabule i nielogicznych sytuacjach nie wspomnę, jednak jak wcześniej pisałem czuć w nim komiksowy klimat i gdy własnie tak będziemy go odbierać wtedy nowe dzieło Bonga znacznie zyskuje i ogląda się przednio. Miałem dziwne wrażenie, że oglądam nowego Dreda xD
7/10

Dla mnie osobiście 6/10 to dobre filmidła xD
 


wrzucam przed obejrzeniem, ale jak przeczytałem: ZOMBIE SS ON FLYING SHARKS, to już zostałem kupiony pomysłem.
 
Chappie.2015.1080p.WEB-DL.AAC2.0.H264-RARBG

A dla oglądających na kalkulatorze czy innych serwisach online jest już DVDRip Ex Machina.
 
A co słychać u Mad Maxa na pomidorach?
99%
Average Rating: 8.9/10
Reviews Counted: 125
Fresh: 124
Rotten: 1

Nie pamiętam jaki film ostatnio zrobił tyle hypu, ale jeśli coś w ostatnim czasie wywołuje u mnie mokre sny to jest to Fury Road :lol:

tumblr_nnmhdfdl301qz5u6yo1_1280.gif
 
A co słychać u Mad Maxa na pomidorach?


Nie pamiętam jaki film ostatnio zrobił tyle hypu, ale jeśli coś w ostatnim czasie wywołuje u mnie mokre sny to jest to Fury Road :lol:

tumblr_nnmhdfdl301qz5u6yo1_1280.gif

A ja przespałem sprzedaż biletów na premierę jutro i muszę czekać tydzień na oficjalną :/
 
Back
Top