Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Czarnego Szlaku Ebonitu nie było żadnej części,więc nie wiem co widziałeś:) Film krótkometrażowy od twórców serialu Horda, w roli głównej Dziewucki z Dżemu. Uzbierali sporo kasy na Polak Potrafi dzięki czemu mają najlepszy sprzęt oraz możliwość, aby zacząć realizować film Metro 2033.
 
Kur..fakt. To był jakiś anglojęzyczny parominutowy "serial" z 5 czy 6 odcinków w podobnym klimacie. W trakcie zbierania dalszego hajsu na CSE.
 
lugasek specjalista od zagubionych filmów : ) meldował się na forum nowym, mam nadzieję, że w rejs nie popłynął żaden bez łączności : )
 
Sztandar Chwały przerobiony. "Amerykańska" część "dwufilmu" Eastwooda jest słabsza od "japońskiej", ale to ciągle kawał dobrego kina.
 
Gone Girl

Wow. Polecam. Jeden z najlepszych filmow jakie ogladalem w ostatnim czasie. Fincher jak zawsze w formie!
 
Jakiś dobry film akcji/thriller/horror z 2013/2014? Nie musi to być jakieś mega ambitne kino. Po prostu dzisiaj siedzę w domu i się nudzę więc coś bym obejrzał.
 
Gone Girl - 7/10. Fincher znowu nie zawiódł. Trochę dziur i niedociągnięć w scenariuszu, ale ogólne wrażenie bardzo pozytywne.
 
@krolik np. cda.pl, zalukaj.tv

Oglądał ktoś American Hustle? Warto? W ogóle, czy jakos w ostatnich latach wyszedł jakiś dobry film o gangsterach/mafii? Oprócz Gagster Squad.
 
Dzięki. Normalnie nie używam takich portali, ale dziś mam ochotę na jakiś film. Niestety w tv pusto i na komputerze też.
 
Gone Girl 8,5/10 Film roku. Drugi raz oglada sie rownie dobrze bo zaczyna rozumiec sie lepiej glownego zloczynce. Dodatkowy pkt za cycki polki.
 
Przed UFC i galami boksu jest czas na obejrzenie jakiegoś filmu.

Ja wybieram Dwie wieże bo nie oglądałem od paru lat i trzeba sobie przypomnieć ulubioną trylogię.
 
Back
Top