Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Byłem w kinie na Wolny strzelec ( eng. Nightcrawler ) film zajebisty to jak zagrał Jake Gylenhaal to poprostu poezja, zagranie totalnego szaleńca z ogromnym pragnieniem sukcesu. Pod koniec film troche utracił na swojej prężności ale trzymał dość dobre tempo. Polecam, 8/10.
 
Czy ktos rozkminial jak poogladac sobie cos na stronach BBC z PL bez VPNa? Konkretnie myslalem o Great Continental Railway Journeys - jest i Polska.
 
Ciezko ominac geolokalizacje po IP. Raczej jedynie pozostaje uzyc jakiegos darmowego VPN'a. Obecnie chyba na Cyber VPN jest promocja na kilka miesiecy za darmo.
 
Czy ktos rozkminial jak poogladac sobie cos na stronach BBC z PL bez VPNa? Konkretnie myslalem o Great Continental Railway Journeys - jest i Polska.

Spróbuj ten LINK

Na samym dole strony masz zakładę Free download. Ściąga sie około 2 godzin, ale powinno być oki. Rozmiar 378 MG, plik .mkv , u mnie sie ściągą jakby co)

Edit. Oczywiscie to jest filmik tylko z epizodu w Polsce. Próbowalem proxy z IP UK - nie rusza. Zainstalwoalem ich aplikację - ale gdy próbuję ściągnąć - niby sie ściąga, ale nie ściąga, nie wiem ocb.
Torrenty też są w 480 i 720 ale póki co seedów brak
 
Na mój nóż wpadł film "Dawca pamięci" - nie wiem od czego mam zacząć, czy film jest gniotem? nie do końca, czy film ma fajną fabułę - w miarę okej - to co Kurwa poszło nie tak a no właśnie.

Kurde film wykonany okej, ale zawsze muszą coś spierdolić. Oglądając go wciągnąłem się w klimat. Poczułem, że mogę polubić ten film. Fabuła mnie wciągnęła, i była całkiem dobrze napisana mimo błędów logicznych, które wkurzały ale juz bez przesadyzmów. A więc czym jest problem, a no właśnie jak ktoś się skusi obejrzeć ten film to błagam nie oglądajcie ostatnich 5min, bo to istna żenada. Według mojej opini ten film zniszczyła końcówka, która jest strasznie słaba i wgl nie wnosi nic do filmu, można ją traktować jak oddzielną cześć i wywalić do kosza.

:)
 
Pierwszy trailer bardziej mi się podobał. Jestem fanem Mad Max i tu jest chyba troszkę za efekciarsko dla mnie. Zobaczymy, do kina na pewno się wybiorę. Nie wiem skąd Max ma nowego Interceptora, skoro poprzedniego mu rozjebali w drugiej części (w identycznej scenie), a był to jedyny Interceptor jaki został.
 
Akcja ma dziać się między jedynką a dwójką, albo inaczej - to reboot serii, odcinający się od sequeli.
 
z nudów byłem dziś w kinie na "Szefowie wrogowie 2", mało Jennifer :(
film średnio zabawny, gdybym poczekał 30 minut to mógłbym iść na nowe Igrzyska...
 
Nowy Mad Max wygląda super. Lubię Toma i Charlize=to musi być dobre. A scena z wjazdem w burze piaskowa masakra.
 
Jeszcze nie, czekałem na jakieś eng suby, ale nigdzie nie widać. Na dniach nadrobię - będzie mój film roku, czuję to :] (Boyhood już mi przeszedł ;))
 
Na zachętę powiem, że ostatnie 15 minut to jest absolutne 10/10 pod względem oprawy ;)
 
Niby fajnie, że będą nowe Star Wars, Mad Max czy Terminator. Ale nawet nie mam krzty nadziei, że to będzie na porównywalnym poziomie co stare części. Taka prawda. Zbyt wysokie wymagania.
 
Mad Max kupuję w ciemno, mam nadzieję, że nie spierdolą. Hardy daję temu filmowi kopa na starcie bez obejrzenia. Mel był praktycznie nie znany, a jaki hicior. Już widzę ten szał motoryzacyjny : D
mad-max-interceptor-920-13.jpg

ca-cu-szko : ) producenci turbosprężarek mieli przyrosty kasy hardkorowe w tym okresie.
Takie kino postapokaliptyczne zawsze mi się świetnie oglądało choć mało perełek. Swego czasu podobał mi się strasznie "Stalowy świt" z Patrickiem Swayze ale nie ten klimat już co w Mad Maxie.
 
Dokończyłem tę najnowszą Planetę Małp i mimo, że wcześniejsze części lepsze i ta w miarę dała radę - ale bez szału.
Niezniszczalni 3 - zaczałem, ale chyba nie skończę już
 
Jestem fanem Mad Max i tu jest chyba troszkę za efekciarsko dla mnie
Też mam lekkie obawy czy wartka akcja, popisy kaskaderskie i efekty specjalne nie przeważą szali na stronę efekciarstwa kosztem klimatu...

Myślicie, że maska ma szanse być tak rozpoznawalną jak ta z Hardego z batmana ? imo nie
2la4y8k.png
 
Eh Maryjan, przez ciebie nabrałem ochotę na Krew Bohaterów z Rutgerem Hauerem

Krew Bohatetow to kapitalny film:)

Polecam film postapo Chlopiec i jego pies, zakonczenie rozpierdala:)

Zdjecia do Czarny Szlak Ebonitu ukonczone, zakladam,ze bedzie to jedna z ciekawszych produkcji postapo a juz na pewno najlepsza niezalezna produkcja:)
 
Niby fajnie, że będą nowe Star Wars, Mad Max czy Terminator. Ale nawet nie mam krzty nadziei, że to będzie na porównywalnym poziomie co stare części. Taka prawda. Zbyt wysokie wymagania.

Zwykle tak jest,ale dla mnie, nowe odslony Planety Malp wychodza po za taki stereotyp. Nie dosc,ze lepsze od oryginalow,kapitalnie zrobione,ale mimo wszystko fabula jest bardzo spoko i to ona zmusza do refleksji a genialne animacje to wisienka na torcie:) I zeby nie bylo - widzialem wszystkie czesci oryginalnej serii i dla mnie to dobre filmy w szczegolnosi jedynka oraz Bunt Planety Malp:) Geneza planety malp ma troche smaczkow odnoszacych sie do tej czesci:)
 
@Yagiel. Co do Czarnego szlaku to widziałem bodajże z 5 czy 6 krótkich części. Jak to ma wyglądać po ukończeniu? Jako film czy serial? Było więcej tych mniejszych częsci w międzyczasie? Bo teraz nie mogę więcej niż 3 nawet znaleźć ;-)
A najnowsza Planeta Małp mi się podobała :-D
 
Back
Top