Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

E a macie tak, że jak widzicie jakiegoś aktora to nie możecie się przemóc by obejrzeć z nim film? Po prostu macie wstręt do samej jego gęby? Mam tak właśnie z tomem cruisem.


@Arlovski ja mam tak z Nicolasem Cagem i Szycem.
 
Ja mam tak kiedy widzę na ekranie Orlando Blooma czy Tobey Maguire'a. Oglądałem nowego Robocopa i mam jakieś mieszane uczucia, niby film nie jest zły ale na pewno do pierwowzoru w reżyserii Paula Verhoevena mu dużo brakuje.
 
ja mam tak z Nicolasem Cagem i Szycem.


Hahah, mam identycznie, dokładnie tych dwóch aktorów i dosłownie nie moge oglądac filmu (mimo ze Bez twarzy z Cage'm mogę oglądac wiele razy w każdej chwilii jak na ironię)
 
A dla mnie to dziwne, bo czasami tracić zajebisty film, bo się kogoś nie lubi :D To tak jak ja nie nawidzę Jonesa, nie mogę na jego ryj patrzeć i bym opuszczał jego walki :D
 
ja nie mogę ścierpieć Jessiego Eisenberga, a skurczybykma ostatnio parcie na szkło :/
 
mam podobnie z Cruisem i jeszcze paroma mniej znanymi aktorami. po prostu nie podchodzi mi gosciu. :)



Bale'a moglbym caly czas ogladac, kosmita. ostatnio Prestige ogladalem jeszcze raz, mistrz.



Maguire to swoja droga, on jest chyba po prostu dziwny. jesli ktos go lubi to niech obejrzy Gatsby'ego - moj Boze. :C
 
A mi Cruise nie przeszkadza, ostatnio nawet dobre filmy z nim wychodzą jak Jack Reacher czy Oblivion, bardzo pozytywne zaskoczenie jak dla mnie. No i rola w Tropic Thunder dla mnie warta oscara ;d do samego końca nie wiedziałem, że to on, dopiero przy napisach zobaczyłem, że to Tomciu.



Edyta: Olchbrywskiego też nie cierpię jak Masu ;/
 
Ja nie mogę znieść pierdolenia Olbrychskiego, tego drugiego co grał Pana Tadeusza, i tego dziada z Na Wspólnej co barmana gra-pedofil z wyglądu.
 
Wilk z Wall Street- dobry film, ale nic wybitnego w nim nie ma - poza jedną rzeczą. Rola DiCaprio- zagrał genialnie, przekrojowo. Należy mu się Oscar jak psu buda. 7/10.
 
Był ktoś na Jack Strong? Bo ostanio conajmniej 3-4 razy w tygodniu chodzę do kina i teraz moja kolej wybierania filmów :D
 
Panowie jakby ktoś miał linka do The DNA of GSP to byłbym bardzo wdzięczny bo 20 lutego była premiera i próbowałem szukać ale na razie bez efektu
 
Miałem mały przestój z filmami, ale w sobotę znalazłem czas na wypad na "Jack Strong". Na filmie w weekendowy wieczór nadal jest pełno ludzi, około 2/3 sali było zajęte. To fenomenalny wynik patrząc na wyniki polskich filmów w ostatnich latach. Naprawdę nie można się przyczepić do czegokolwiek. Znając Pasikowskiego spodziewałem się może ciut więcej brutalności i brudnego języka, ale jest to raczej wynik skojarzenia "Pasikowski - Psy". Tekstem filmu było wg mnie: "Takie same psy mieliście w Auschwitz?" :-) Warto wydać te dwie dychy na bilet 8/10.
 
@up: no już wcześniej wrzucałem poprzedni trailer i też był klimatyczny. Wygląda na to że amerykanie w końcu nakręcą porządny film z Gojirą.
 
Jarać się nie jaram ale wygląda na to, że w końcu Godźira dostanie to na co zasłużyła. Przynajmniej potencjał spory, oby tego nie zepsuli.
 
Oba trailery mi się strasznie podobają. No cóż, ale żyjemy w czasach gdzie trailery często są lepsze niż filmy. Poczekamy. Po trailerze widać, zę gad nie ma najmniejszych szans na przeżycie. Prawdopodobnie padnie w błękitnych oparach jakiejś broni chemicznej :D
 
Wow, trailer kosmos:-). Dawno tak klimatycznej zapowiedzi nie widziałem, to może być najlepsze s-f w tym roku.







Edit. Organiczenie wiekowe 17+. Co oni tam będą pokazywać, rozrywanie ludzi na strzępy :-)?
 
Właśnie skończyłem oglądać Połączenie (The Call). Już chyba dawno, o tej porze nic nie oglądałem i tak się nie skupiłem. Mocny film, 1,5 godziny siedziałem w napięciu, byłem cieawy jak akcja się rozwinie. Końcówka mi za bardzo nie podeszła, było też kilka wpadek, ale nie spoileruję. Polecam film. Po preczytaniu recenzji, ze babka z 911 odbiera telefony i jeden z nich ma coś związane z zabójstwem, byłem sceptycznie nastawiony. Ale jak zacząłem, to ani razu nie przerwałem oglądania. Solide 7/10.



No i co mnie zdziwiło - produkcja/studio WWE :D







Co do trailera Godzilli - miazga. Po prostu miazga. Widzę w tym duży potencjał. Główną postać będę jednak cały czas utożsamiać z BB :D Czekam z niecierpliwością.
 
Jarać się nie jaram ale wygląda na to, że w końcu Godźira dostanie to na co zasłużyła. Przynajmniej potencjał spory, oby tego nie zepsuli.


tak samo myslalem o prometeuszu a wyszlo sreeednio.Juz wiem ze nie ma co się nastawiac.
 
Back
Top