Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

W sumie to mozna nazwac Icemana geniuszem bo przez tyle lat co zabijal bardzo dobrze sie kamuflowal i jego rodzina nie miala pojecia czym sie zajmuje :-)
 
"iceman" jako film jest trochę chaotyczny. Odnalazłem się w nim tylko dzięki temu, że wcześniej czytałem książkę "człowiek z lodu" P. Carlo. Wiadomo w filmie na ma czasu by pokazać to wszystko co zostało opisane w książce więc dla mega zainteresowanych życiem Rysia polecam jednak lekturę.
 
@Karateka: co do cwanych skur* może być Keser Soze z Usual Suspects. Albo Nookie Thompson z Boardwalk Empire. Ale generalnie jesteś w błędzie bo a) za sznurki zawsze pociągają stare bogate zgredy b) nic nie będzie bardziej alfa niż to:



 
http://www.filmweb.pl/news/WIDEO%3A+Tom+Hardy+za+k%C3%B3%C5%82kiem+zwiastuna+%22Locke%22-102768







Ciekawie zapowiadający się thriller z Hardym, w którym minuta w filmie = minuta rzeczywista
 
Swoją drogą, ocenia ktoś filmy na Filmwebie? Zajebisty portalik, ja każdy film który obejrzę, oceniam. ;)


Ktoś kiedyś porównał filmweb i imdb.com do naszej-klasy i facebooka - w pewnym momencie, przesiądziesz się na lepszy, amerykański odpowiedni. Niestety, filmweb momentami technicznie zawodzi i nie jest stabilny.



Jestem po seansie "Jack Strong" - produkcja udana, ale widok kukły w samochodzie był co najmniej śmieszny =)
 
Ktoś kiedyś porównał filmweb i imdb.com do naszej-klasy i facebooka - w pewnym momencie, przesiądziesz się na lepszy, amerykański odpowiedni. Niestety, filmweb momentami technicznie zawodzi i nie jest stabilny.
Pomimo jakichś tam błędów, mnie wystarcza w zupełności. Nie wymagam wiele. Byle dało się oceniać, wszystkie filmy były i byli znajomi z którymi ewentualnie można podyskutować. :)
 
Kiedyś wchodziłem na filmweb ale przestałem, poziom gimbusostwa mnie poraża. Teraz filmy sprawdzam w Rotten Tomatoes a dyskutuję w realu i tutaj :) Jakoś nie tęsknię do tych żenujących dyskusji na filmwebie.
 
Pat Bateman: Dokument o Kuklinskim bardzo dobry, wow ! Z angielskim nie mam problemu.



Ziggy: Odnotowałem filmy :-) Steve Jobs wybudował imperium od zera już jako młody człowiek. To, że ktoś jest stary nie znaczy że nie może być Alfa- Ojciec Chrzestny, typowy Alfa.



Kaczka41: Riddicka oglądałem, ale jakoś średnio mnie wkręcił ten film (2 części).
 
Karateka@: Mściciel(High Plains Drifter) - jak dla mnie to 7/10, mogę polecić.







Ostatnio widziałem Wyścig(Rush) i mimo że nie jestem fanem F1, ani w ogóle sportów motorowych, to mi się podobał. 7.5/10



Iluzja(Now You See Me) - podczas oglądania chciałem żeby już się skończył. Taki amerykański głupkowaty film. Nie polecam 3/10.
 
Dzięki, ale już nie chcę więcej filmów z gościami, którzy używają pistoletów :) Obejrzę oczywiście te które napisałem, że obejrzę.
 
Robie czyszczenie dysku: czy The.Counselor albo Blue Jasmine nadają się do oglądania?
 
Blue Jasmine jest świetne :) Jeden z lepszych filmów Allena. Counselor skasuj tak z 3 razy na wszelki wypadek
 
Przed chwilą chciałem sprawdzić co to "Blue Jasmine" i wpisałem to w wyszukiwarce... Sherdoga.



Szady, na dzisiaj dość internetu.
 
Panowie w polskim kinie w latach 90 byl prawdziwy samiec alfa - Boguslaw Linda ( Psy I, Psy II, Kroll, Demony wojny wedlug Goi). W tych filmach Bogus dal ostro do pieca. Dla mnie jest to klasyka polskiego kina z lat mojej mlodosci. Ostatnio odswiezylem sobie Samowolke i Krolla.
 
Co tam jakieś Psy, jak ja sobie przypomnę jaki był bum jak Agnieszka Włodarczyk się w Sarze pokazała to głowa mała.
 
Jakie są Waszym zdaniem najlepsze filmy o niezwykle bystrych umysłach ? Moja lista (dopisalibyście coś do niej?):



1. Piękny Umysł (John Nash)



2. Piraci z Krzemowej Doliny (Gates, Jobs)



3. Sherlock Holmes (Holmes)



4. Jobs (Steve Jobs)



5. Iron Man (Tony Stark)



6. Powrót do przyszłości (Emett Brown)



7. Adwokat Diabła (Lomax, Milton)



8. Skazani na Shawshank (Andy)



9. Social Network (Zuckenberg)



10. Wilk z WallStreet (Belfort)



11. W pogoni za szczęściem (Gardner)



12. Wallstreet (Gekko, Fox)



13. Milczenie Owiec (Lecter)



Jakie tytuł dopisalibyście ? Mojej listy nie należy traktować jako od najlepszego do najgorszego, jakbym się zastanowił nad tym głębiej, to bym pozmieniał kolejność, z pewnością.
 
Back
Top