Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

"The ABCs Of Death" (2012) BRRiP.LIMITED.XViD-RiSES - na to czekałem, zapowiada się ciekawie.


dobre calkiem :-)! ja juz widzialem jakis czas temu, niektore lepsze niektore gorsze ale ogolnei trzyma calkiem poziom, "W" najbardziej krwawe chyba ale nie zdradzam :D
 
Ja w tym roku na 100% wybieram się na Hobbita, Pain & Gain, Iron Man 3 poprostu 'must watch' :-)



Dla fanów westerna polecam Django ostatnio oglądałem spoko filmik oczywiście nie równa się z najlepszymi w tej kategorii ale myślę że warto zobaczyć :)
 
Objerzałem Pokłosie. I ogólem powiem, że jestem tym ostro zaskoczony ale mi się podobał, ale strasznie scepytcznie podchodziłem do tego filmu.
 
Dobry wg mnie jest Ill Manors. Jeżeli ktoś nie oglądał to polecam. Brytyjskie kino nawiązujące do rapu, gangsterki i ćpunów.



illmanors1.jpg




Oprócz tego zajebisty klasyk z kina brytyjskiego: kibice, gangsterka, przemoc, dramaty, sterydy i dragi. Naprawdę "good shit".



7295766.3.jpg
 
Też czekam na Only God Forgives i też pierwsze co o nim pomyślałem to: Drive w wersji hardcore. :D
 
Jaram się okropnie "Only God Forgives", Drive bardzo mi się podobał, myślę, że tym razem będzie podobnie.
 
Drive był dla mnie filmem roku. Nie chcę się napalać jakoś strasznie na to "Only...", żeby uniknąć rozczarowania. ;]
 
Drive był świetny, także nie przypominam sobie, abym oglądam w 2011 r. lepszy film.







Rise of the Footsoldier
- nic specjalnego, rzemieślnicza robota
 
Kurde jaka jest kolejność filmów Hannibal z Hopkinsem? Bo miałem zamiar sobie odświeżyć serie, ale nie pamietam a filmweb i pierdoły inne nie działają.
 
1.Hannibal: Po drugiej stronie maski
2.Łowca
3.Czerwony Smok (remake Łowcy)
4.Milczenie Owiec
5.Hannibal
 
Wiem, co za problem sobie przebrać?:-)

Wystarczy zacząć od 3 pkt.

Ale jeśli nie dacie rady, to macie.

1.Czerwony Smok (remake Łowcy)
2.Milczenie Owiec
3.Hannibal
 
Obejrzałem Pokłosie i film naprawdę mi się podobał, byłem pod wrażeniem gry aktorskiej oraz przedstawienia jakże trudnego tematu. Trudna historia tego kraju w którym żyjemy. Niestety nie wiem czemu w wielu mediach Pokłosie Pasikowskiego robi tak ogromną zadymę, tak zwani zwolennicy IV RP opluwajom aktorów oraz reżysera za przedstawienie tego temau. Czuje się zażenowany taką reakcją społeczeństwa na ten film.
Def polecił mi "Obławę" więc wypadało by jeszcze ją obejrzeć ;)
Serdecznie polecam Pokłosie wszystkim który potrafią popatrzeć na problem z boku a nie przez pryzmat nienawiści międzykulturowej i polityczne animozje.
 
Obława Mi nie podeszła...nudna, po prostu nudna. Wiem, że to nie jest film o tempie Szybkich i Wściekłych ale motyw wyprowadzania zdrajców wojennych do lasu i ich ubijanie czyli profesja głównego bohatera nie budzi Mojego zainteresowania. Ukazanie innej strony wojny też nie budzi we Mnie emocji...ale spróbuję kiedyś o normalnej porze i nie z półzamkniętymi oczami dać mu szansę.
 
Wujek -- wydaje mi się, że po prostu do wielu ludźi nie dociera, że Polacy podczas wojny też mogli być skurwysynami, dlatego tak się opluwa ten film. Po co mówić o przykrej historii, jak lepiej zawsze i wszędzie przedstawiać nas jako pokrzywdzonych i bohaterów? Najlepiej na ten film spojrzeć pod kątem, co człowiek jako człowiek zdolny jest zrobic w takiej sytuacji , a nie patrzeć konkretnie przez pryzmat Polaków i Żydów, czy jakby tam wstawić kogoś innego.
 
Trudna historia tego kraju w którym żyjemy. Niestety nie wiem czemu w wielu mediach Pokłosie Pasikowskiego robi tak ogromną zadymę, tak zwani zwolennicy IV RP opluwajom aktorów oraz reżysera za przedstawienie tego temau. Czuje się zażenowany taką reakcją społeczeństwa na ten film.


Film jest po prostu słaby : ) Pasikowski jakby chciał nakręcić thriller to by wyszedł na tym lepiej. Nakręcił film politycznie poprawny i odbiło się czkawą Rozpieprza mnie w filmie "gra" Stuhra, kompletnie nie pasuję do tego filmu.



Jak się czujesz zażenowany Wujek to przeproś wraz z Kwachem za Jedwabne. Może się doczekam kiedyś filmu o zbrodniach i manipulacjach żydowskich ? pozdro : )
 
Oglądałem wczoraj "Igrzyska Śmierci" dzięki uprzejmości "wspaniałego" nc+.
Nic nadzwyczajnego, bardzo przeciętny, nawet nie chce mi się więcej na ten temat pisać.
Lawrence całkiem fajna dziewczyna, a Hutcherson totalne drewno.
Film nie był nudny, tylko trochę infantylny, więc odniosłem wrażenie, że oglądam nowoczesne kino familijne...
 
Comber a w tym samym czasie na c+ film była Ścigana z panią Carrano (której nie oglądałem, miałem wczoraj ciekawsze zajęcia niż tv).
 
"Oglądałem wczoraj "Igrzyska Śmierci" dzięki uprzejmości "wspaniałego" nc+.
Nic nadzwyczajnego, bardzo przeciętny, nawet nie chce mi się więcej na ten temat pisać.
Lawrence całkiem fajna dziewczyna, a Hutcherson totalne drewno.
Film nie był nudny, tylko trochę infantylny, więc odniosłem wrażenie, że oglądam nowoczesne kino familijne..."

Dokładnie, nie rozumiem w ogóle wysokich ocen za ten film.
 
Hunger Games mają wysoką ocenę chyba tylko dzięki fanom książki, mimo wszystko to i tak co najmniej jedna półka wyżej od sagi Zmierzch. Ja oglądałem tylko i wyłącznie dla Lawrence xD



Co do Ściganej, to ponoć jakość obrazu na na C+ była śmieszna i emitowali zwykle SD, kolejny strzał w stopę nc+.



BTW, Blade wreszcie wyszedł z więzienia



130405160522-wesely-snipes-2010-story-top.jpg
 
Back
Top