Benzi
BAMMA Heavyweight
Jasne jasne....schizofreniku co sam do siebie codziennie wstawiał po 10 wpisów kronikarskich i repostów twitterkaNormalny temat o federacji ale jak na tym forum w większości tematów to co 3 post to ty cwelu to możesz być w szoku.

Fiuf fiu pękła ci psycha że już od cweli
Jak to szło? Ten kto ma wyjebane jest potęgą tak? Osrałaś się na własne zasady
Dobry kawał łba jesteś, zryty czosnek, akyż stąd




