Fifa 19 i wszystko co z nią związane

I to jest właśnie wkurwiające, że handicap w tej grze jest też tak niestabilny. Żeby to naprawdę służyło wyrównywaniu szans, to jeszcze jakoś rozumiem, ale czasami po 3 trzech wygranych bez handi dostajesz skład gościa z samymi graczami OP i ikonami, a Fifa stwierdza, że masz się iść jebać, bo wygrałeś kilka meczy z rzędu, więc z automatu gra Ci się dużo ciężej. Ile razy miałem tak gdy grałem z kimś kto miał skład 3-4x droższy ode mnie, a ledwo potrafił kopnąć piłkę, jednak tak czy siak wygrywał, bo gra już w pierwszych minutach meczu uznała, że tak ma być. Dopiero gdy prowadził 3-0 grze się odwidziało i teraz moja drużyna miała trochę fory, a mu tak udanie nie wychodziło. Ale przy 3-2 lub 3-3 wszystko wracało do początkowego stanu.
Za to w grze offline brakuje mi jednego poziomu pomiędzy Kl. Światową a Legendarnym, bo na klasie światowej idzie mi czasami zdecydowanie zbyt łatwo (chociaż przyznam, że tutaj są zmiany na plus w porównaniu do poprzednich części i przeciwnik dużo częściej uderza) natomiast na poziomie legendarnym można tłamsić rywala ile się chce, ale SI i tak zagra wrzutkę w pole karne w której Pedro przeskoczy o głowkę Chielliniego i to wykończy.
 
Po serii porażek spadłem z 2 do 4 dywizji i to jest miejsce dla mnie.

Plus jest taki że gra się przyjemniej bo nie ma samych składów czerwono-ikonowych, w każdym meczu można powalczyć o wygraną , a nie jestem gwałcony 3-0 w 8 min. Wszystkie wyzwania tygodniowe są na lajcie do zrobienia. Co prawda gorsze paczki ale ja i tak nic nie trafiłem od grudnia więc na jedno wychodzi
 
A wieczorem taki koleżka do mnie zawitał:
IMG_20190424_200455.jpg
 
Meunier i Wass zrobieni, najlepszy traf z eventu niesety tylko niewymienny Hamaldach czy jak mu tam marokanski kozojebca

Ciekawe co dziś od 19. Jakieś kolejne przymarki do tots z najgorszymi ligami?
 
Za wymianę fut kwiecień ile kart zebraliście? Ja czekam na tą ostatnią za sb i robię wymianę kart na baby ikonę :D pewnie będzie na przepałkę.
 
Ja zebrałem na Meuniera. Bym celował w ikonę ale byłem tydzień na urlopie i już nie da się zdobyć kompletu
Meunier podobno kocur, ja się starałem i mimo wszystko udało się 1x full zebrać, znaczy uda się po odebraniu ostatniej karty.

Co do ikony baby to jak będzie gruz to zawsze mogę przepalić na pake za 100k, z której wyleci najlepsza 82 karta.
 
Na szczęście nic w tym tygodniu . Tylko pierdoły typu Long 83 i paczki. Ale łosie kupują napastników souhampton za 10 k a pomocników za 6k. 50 k wpadło just like that. A to wyzwanie można zrobić nawet bramkarzem
 
Jak tam przygotowania do totsów? W piątek o 19 1 tura totsów społecznościowych, mam 12 paczek przygotowanych :D dodatkowo na późniejsze totsy przepalę 2 ikony na paki za 100k.

Jutro zapewne jeszcze większy spadek cen także mam nadzieję, że wzmocnię skład Patrickiem Vieira, skład już praktycznie będzie idealny dla mnie, jedynie co to jakieś totsy wlecą jak mi coś wpadnie w łapice.

Co do inwestowania to chyba będę to pierdolił, ludzie tyle paczek będą otwierać, że ceny kart 83,84,85 mocno spadną i mało zysku z tego będzie.
 
Ale lipa dziś tylko nieopłacalne sbc o McGeady. Nici z zakupów , wszystko droższe niż wczoraj ale dzięki temu udało się coś sprzedać, ale rynek ruszy z lepszymi sbc
 
Ale lipa dziś tylko nieopłacalne sbc o McGeady. Nici z zakupów , wszystko droższe niż wczoraj ale dzięki temu udało się coś sprzedać, ale rynek ruszy z lepszymi sbc
Ja dokupiłem zawodników do składu i zostałem z 30k na koncie :D składzik jest, mógłbym pobawić się w handel, ale co ja mogę z 30k zrobić :P
 
na wszystkiem można zarobić nawet na małych kwotach
82 z premierleague licytowane 700-sprzedawane 3000; 83 1200-4000
 
Ben Davies ze Spurs 81 kupowany za 700 sprzedawany za 5K i tak razy 50
To było zbyt proste :)

A teraz cała lista i budżet idzie na inwestycje w TOTSy

 
Ben Davies ze Spurs 81 kupowany za 700 sprzedawany za 5K i tak razy 50
To było zbyt proste :)

A teraz cała lista i budżet idzie na inwestycje w TOTSy


Tobie większą frajdę sprawia handlowanie niż gra co nie? :D ja to mam na odwrót i mnie handel szybko nudzi, a jak w coś wejdę to zazwyczaj zyskam mało albo wcale.
 
Pół na pół. Gdybym chciał tylko handlować to był się bił o top 100 na świecie w zyskach a nie kupował drogie karty do grania które tracą na wartości 20% co miesiąc

90% budżetu szło na najmocniejszy możliwy skład a tylko 10 % na handel i inwestycje

teraz zrobiłem sobie prawie 2 milionowe SBC o najlepszego Socratisa.

Kolejne wzmocnienia przy 'best of tots' wtedy ceny najdroższych kart są najkorzystniejsze
 
Last edited:
Pół na pół. Gdybym chciał tylko handlować to był się bił o top 100 na świecie w zyskach a nie kupował drogie karty do grania które tracą na wartości 20% co miesiąc

90% budżetu szło na najmocniejszy możliwy skład a tylko 10 % na handel i inwestycje

teraz zrobiłem sobie prawie 2 milionowe SBC o najlepszego Socratisa.

Kolejne wzmocnienia przy 'best of tots' wtedy ceny najdroższych kart są najkorzystniejsze
Zarzuć składem jak teraz wygląda.

Mój praktycznie bez handlu z samej gry od początku wygląda tak:
60197930_698889193875113_3187091880840003584_n.png

Co do trafów to nie trafiłem ani jednej karty wymiennej powyżej 300k, także skład głównie z gry, z tego składu wymienni są jedynie Petit i Raul, Alex Sandro, reszta to sbc, fc, wymiana fut.
 
Zarzuć składem jak teraz wygląda.

Mój praktycznie bez handlu z samej gry od początku wygląda tak:
60197930_698889193875113_3187091880840003584_n.png

Co do trafów to nie trafiłem ani jednej karty wymiennej powyżej 300k, także skład głównie z gry, z tego składu wymienni są jedynie Petit i Raul, Alex Sandro, reszta to sbc, fc, wymiana fut.

Z gry bez handlu taki skład? To ile Ty meczy rozegrałeś, 10000? Przecież teraz ten skład jest wart około 6kk, więc gdy kupowałeś część z tych zawodników, to z pewnością byli wtedy jeszcze drożsi. Nawet po uwzględnianiu SBC na ikony to przynajmniej około 4,5-5 kk musiałeś na to wydać
 
Z gry bez handlu taki skład? To ile Ty meczy rozegrałeś, 10000? Przecież teraz ten skład jest wart około 6kk, więc gdy kupowałeś część z tych zawodników, to z pewnością byli wtedy jeszcze drożsi. Nawet po uwzględnianiu SBC na ikony to przynajmniej około 4,5-5 kk musiałeś na to wydać
1 500 i trochę rozegranych meczy :lol:

Skład jest warty 5,6 mln:
- Nedved z sbc wg. futbina 650k - wydałem ok 600k
- Blanca z sbc wg. futbina 837k - wydałem ok 700k
- Puyol z sbc wg. futbina 817k - wydałem ok 650k
- jeszcze mam Campbella z sbc wg futbina 821k - wydałem ok 650k
= razem wydałem maks 2,6 mln, sporo zawodników z klubu poszło, zwrotu nie było :confused: maks 100k wypadło z poszczególnego sbc.

- Gullit wypadł z sbc o ikonę medium, które kosztowało mnie ok 200k,
- De Gea z sbc o pp(z zawodników z klubu),
- Baluta z sbc wg. futbina 15k (z zawodników z klubu),
- Cancelo z aktualnej wymiany fut(5kart fut swap),
- jedynie co to teraz w czasie totsów kupiłem Raula i Petita i razem ok 800k kosztowali.

Ps. Dodatkowo mam sporo niewymiennych zawodników flashback Ibra, Villa, Tevez, fs Saint-Maximin
 
Z gry bez handlu taki skład? To ile Ty meczy rozegrałeś, 10000? Przecież teraz ten skład jest wart około 6kk, więc gdy kupowałeś część z tych zawodników, to z pewnością byli wtedy jeszcze drożsi. Nawet po uwzględnianiu SBC na ikony to przynajmniej około 4,5-5 kk musiałeś na to wydać
W tej edycji da się zarobić graniem. Tzn dostaje się grube paki i kwestia czy coś się trafi. Nawet grając kilka meczy w tygodniu w division rivals dostaje się paczek za ćwierć bańki.
 
mi się totalnie odechciało grać w fife właśnie przez ilość tych zjebanych kart specjalnych z byle powodu i to że każdy teraz może mieć składy za grube bańki, nie ma w tym żadnego funu jeżeli każdy może mieć to samo co ty
dodając do tego jeszcze jak bezużyteczne na przestrzeni lat stały się srebrniaki i ogólnie złote "słabsze" karty jest mi po prostu smutno
przede wszystkim gra od strony technicznej nieprzygotowana jest zupełnie na napływ kart które mają wszystkiego po 99 (przecież samo to że 3/4 oddanych strzałów z pizdy takimi kartami wpada jest śmieszne)
w starszych fifach jak ktoś miał jakieś dojebane karty to było wow, a jak ty miałeś to byłeś królem na dzielni - a teraz szokiem jest to że ktoś nie ma chociaż 1 ikony czy toty w składzie :lol: idzie to w złą strone
najbardziej mi pasował model z 13 gdzie były totw, tots i toty + karty motm i record breaker za naprawde grube osiągnięcia no i gdzie mogłeś wziąć Bannana i Mayuke (który zresztą kosztował z tego co pamiętam około 100k) i zmasakrować nimi każdego typka
 
Zgadza się potrzeba resetu. Zmniejszenia overali, nie dawania przykoksowanych kart za nic. Powinny być tylko karty za występy, ikony i na deser bzdurne karty w lipcu
 
Back
Top