Fifa 19 i wszystko co z nią związane

Ja czekam na upgrady europejskie i La liga. dodanie 3 zawodnika w sbc la liga
Kondogbia prawie na pewno straci francuską flagę i to wywali mi hybrydę do góry nogami.
Trzeba będzie łatać skład na szybko choć nie chcę zbytnio inwestować bo pewnie na 10 lecie futa będzie wysyp kart OP i wtedy lepiej mieć coinsy na koncie niż skład który poleci w wartości na łeb
 
Luty kończę z 15 bańkami zysku. akurat starczy na jakiegoś Pele 99
 

Attachments

  • zysk luty.jpg
    zysk luty.jpg
    27.8 KB · Views: 19
Właśnie sobie wrzuciłem do futbina i mój pierwszy skład + fitnes to 14 mln + niewymienne które niby są 0

Jakbym się chciał tylko w handel bawić to bym miał z 2 razy tyle a nie kupował drogie karty które tracą 10% tygodniowo
 
Właśnie sobie wrzuciłem do futbina i mój pierwszy skład + fitnes to 14 mln + niewymienne które niby są 0

Jakbym się chciał tylko w handel bawić to bym miał z 2 razy tyle a nie kupował drogie karty które tracą 10% tygodniowo
Poka skład
 
Właśnie sobie wrzuciłem do futbina i mój pierwszy skład + fitnes to 14 mln + niewymienne które niby są 0

Jakbym się chciał tylko w handel bawić to bym miał z 2 razy tyle a nie kupował drogie karty które tracą 10% tygodniowo
A takie pytanie, czy ten skład i duży budżet idzie razem w parze z wynikami? FC i dr? Czy grasz tylko okazyjnie a dużą zabawą dla Ciebie jest handel?
 
Gram raczej okazyjnie. Na weekendową nie mam czasu
2-3 meczyki przed snem w DR. Chyba że są jakieś wyzwania typu wygraj 10 meczy z golem ifa wtedy siedzę i gram aż wpadnie.
Gdzieś tam się mieszczę na pograniczu 4 i 5 ligi
 
Znowu skład zmieniłem :D Co raz lepiej wygląda i gra się świetnie. Jovica testuję, dzisiejszy traf za fut champions. Polecam Havertza, gościu strzela jak Cristiano. Teraz zbieram na 87 Socratesa, pewnie sprzedam Mendy(jego cena kosmicznie wędruje w górę) i się przybliżę do Brazylijczyka.
52859675_2838580549700427_9162264762585710592_n.png
 
Jak gracie to się bawicie w ustawianie tych wytycznych itd.? Bo ja się przyznam bez bicia, że całkowicie olewam ten temat i uznałem, że w to się mogą bawić jacyś progracze. Dużo to zmienia?
 
Bardzo dużo to zmienia, możesz jednym ustawieniem zmienić wynik meczu.

Polecam kanał Bejotta, ma kilka filmów z taktyką itd.
https://www.youtube.com/user/bejott666/videos

Dzięki, sprawdzę.

Większość ludzi po nowej aktualizacji chwaliło, że poprawiła się dokładność podań, a u mnie... jest dokładnie odwrotnie. Już trzy bramki straciłem, bo bramkarz wyrzucił piłkę w innym kierunku niż mu kazałem, zawodnicy dużo częściej zamiast do boku grają do tyłu.
I muszę poszperać przy tych wytycznych, bo moi zawodnicy momentami w 5 atakują dwóch zawodników, co bardzo mocno otwiera inne sektory boiska i naraża na kontry.
 
Zapisałem się do ostatnio mocno promowanego turnieju Ekstraklasa games na eslu. Kwalifikacje wyglądają tak, że od wtorku codziennie są kwalifikacje pod szyldem danego klubu ekstraklasy. Jak w jednym przegram to się mogę zapisać do innego klubu.

Ciekawy jestem poziomu :D pewnie wysoko nie zjadę, ale zawsze nowa zabawa :D
--------
Jakie macie bilanse? Ja mam na ten moment 1 212 meczy rozegranych
796-42-374
 
W końcu kupiłem upragnionego zmiennika dla Piątka do ataku:

53674900_610291436105791_1023524121482362880_n.png


Za 24h rusza jakiś event, ja niestety nic nie poinwestuję bo prawie wszystko wrzuciłem w Cristiano.
 
W końcu kupiłem upragnionego zmiennika dla Piątka do ataku:

53674900_610291436105791_1023524121482362880_n.png


Za 24h rusza jakiś event, ja niestety nic nie poinwestuję bo prawie wszystko wrzuciłem w Cristiano.
Ja to bym mimo wszystko zrobił mocniejszy skład zamiast 1 Cristiano. Masz kilka minusów co lepszy gracz wykorzysta.

Ten weekend sobie odpuszczam z fut champions, a grałem co tydzień od początku :D mam kilka inwestycji, oby ten nowy event mi pomógł, 300k na liście transferowej, liczę na 100k zysku.
 
Ja to bym mimo wszystko zrobił mocniejszy skład zamiast 1 Cristiano. Masz kilka minusów co lepszy gracz wykorzysta.

Ten weekend sobie odpuszczam z fut champions, a grałem co tydzień od początku :D mam kilka inwestycji, oby ten nowy event mi pomógł, 300k na liście transferowej, liczę na 100k zysku.

Potrzebowałem jednego gamechangera, a nie miałem pomysłu na skład nawet za tą kwotę, także wjechał Cristiano. Tylko zmienić muszę formację na taką z dwoma napastnikami i mam dylemat bo 4-2-2-2 (z LPO i PPO) gra mi się bardzo dobrze w ataku, niestety środek obrony się rozstępuje przed przeciwnikiem niczym Morze Czerwone przed Mojżeszem. Tym ustawieniem z dwoma bocznymi pomocnikami i ŚP lub ŚPD grało mi się gorzej jak testowałem. Jakieś pomysły?
 
Potrzebowałem jednego gamechangera, a nie miałem pomysłu na skład nawet za tą kwotę, także wjechał Cristiano. Tylko zmienić muszę formację na taką z dwoma napastnikami i mam dylemat bo 4-2-2-2 (z LPO i PPO) gra mi się bardzo dobrze w ataku, niestety środek obrony się rozstępuje przed przeciwnikiem niczym Morze Czerwone przed Mojżeszem. Tym ustawieniem z dwoma bocznymi pomocnikami i ŚP lub ŚPD grało mi się gorzej jak testowałem. Jakieś pomysły?
Ok, ale ja już Ci nie pomogę w sprawie składu ziom.
---------------
Ciekawi mnie ten nowy event, podobno 5 gwiazdkowi zawodnicy będą w paczkach, nowe karty Optimus prime, 2 karty flashback i kilka sbc.

Mam nadzieje, że rynek tym razem odbije dzięki tym sbc. Mam kilkanaście kart tych niższego ovr - 83, 84, 85.
 
Ok, ale ja już Ci nie pomogę w sprawie składu ziom.

Żaden skład mi nie pomożę dopóki moi zawodnicy nie zaczną znowu szybciej reagować na moje polecenia :crazy:

Btw, wcześniej pisałeś o słabych punktach mojej drużyny. Co miałeś na myśli?
 
Last edited:
Żaden skład mi nie pomożę dopóki moi zawodnicy nie zaczną znowu szybciej reagować na moje polecenia :crazy:

Btw, wcześniej pisałeś o słabych punktach mojej drużyny. Co miałeś na myśli?
Masz zawodników dobych, ale do pewnego poziomu, nie na dłuższą grę, poprawę gry.
 
Pany i jak tam Fifa? Jak składy, wyniki? :beczka:

Sprzedane 2 mln coins dla supercoins, czekam na jutrzejszy przelew :boss:

Gra ktoś karierą jednego zawodnika? Jak wyszkolić słabszą nogę, bo nadal mam jedną gwiazdkę, pomimo, że mój gracz ma już 82 umiejętności.

I kolejny dowód na niedojebanie schematów w tej grze:

Wiem, że tak jest od kilku edycji Fify, chociaż nigdy wcześniej nie rozegrałem chyba pełnego sezonu jednego gracza) ale, co mecz takie okienko:

upload_2019-3-25_0-3-20.png


12 asyst w 16 meczach w tym sezonie na napastniku.

I ogólnie idzie się wkurwić i zdziwić, bo wygrywam po 1:0 lub remisuję z jakąś Koroną Kielce czy innym Podbeskidziem, ale rozjebać 5:0 PSG(+zmarnowany karny) to nie problem :rofl:

Do tego na 29 meczy zagranych 28 bramek i 15 asyst w pierwszym sezonie (piszę z pamięci), ale żadna oferta w okienku nie wpłynęła, bez złożenia prośby o transfer. Co za zjebane algorytmy w tej grze :shy:
 
Last edited:
Nie chce mi się rozpisywać na tym jak zjebana jest ta gra, nawet już na poziomie offline (chociaż nawet nie w połowie tak mocno jak online). Ale społeczność Fify: pamiętam po nicku gościa, bo go kojarzyłem dzięki Jonowi "Bonesowi" Jonesowi. Z tego co pamiętam, to wygrałem 3:2 z chłopem, dabował po bramce na 1:0 i 2:2, grał do bramkarza przez pół meczu. Wygrałem 3:2, chyba nawet omyłkowo ominąłem cieszynkę, bo w mojej głowie i tak miałem ochotę tę kurwę ukarać calmą.... I nie grałem online już ponad miesiąc, dzisiaj dostaję wiadomość od bones DF w języku hiszpańskim: Twoja mama to kurwa/ Ty skurwysynu. I potem wiadomości, że z chęcią wyruchałby moją Mamę. I tak się zastanawiam, czy stopień upośledzenia EA już się całkowicie przerzucił na graczy?
 
SBC o średnią wersję ikony, zaryzykowałem i zrobiłem 2x, za pierwszym razem Nakata - chuj na przepalenie. Za 2 razem w końcu wykurwiste trafienie, jeden z najlepszych pomocników w grze
55769979_1017526415302882_3952166405415108608_n.jpg

Nareszcie mnie gra obdarowała zajebistą kartą.
 
Ta gra powoduje u mnie raka.
Dużo wyzwań tygodniowych to sporo grałem w division rivals

pierwsze 11 meczy bez porażki, ostatnie 13 meczy bez zwycięstwa.
Nie ogarniam co się dzieję i nawet nie próbuję.
Jeszcze tylko totsy i robię z 2 lata przerwy.

Na szczęście handel idzie jako tako prawie 22 profitu i 7 żywej gotówki na koncie do wydania na totsach
 
pierwsze 11 meczy bez porażki, ostatnie 13 meczy bez zwycięstwa.

Mówiłem już dawno, że ta gra to porażka i najgorsza Fifa do gry online od lat. Dlatego ja sprzedałem wszystkie coinsy jakieś dwa miesiące temu i nie tykam gry online. Dzięki temu mam dużo mniej siwych włosów na głowie.
 
Już pomijam że w 3/4 zespołów jest ibra i tym się tylko różni że jedni w 1 składzie a inni łaskawie z ławki

Super gra, tysiące zawodników do wyboru a wszyscy grają jednym który jest niesamowicie OP
 
Ja mam taki skład niewymiennych do których dorzucam 3 zawodników i okazjonalnie coś tam pogram. Mam też na atak/ zmiany Teves 90, Wagner 87, Vardy 86 i super się spisują.
Wcześniej sprzedałem ok 3,5 mln i jutro po nagrodach prawdopodobnie kolejne 0,8 mln po nagrodach bo cena przez torsy podskoczyła do 18 zł za 100 k. A już było po 12 zł chyba.
Screenshot_2019-04-24-15-09-24-957_com.ea.gp.fifaultimate.png
 
Mój skład wygląda tak, ze słynnym Ibrą :D
skł.png

Ostatnio gram już znacząco mniej, przez 2 miechy, 2 fc odpuściłem, a jak grałem to do 14 meczy. Im lepszy skład to o dziwo gra mi się gorzej, jest trudniej.
 
Back
Top