Fifa 19 i wszystko co z nią związane

Od momentu aktualizacji tej fify gram jak ostatni frajer, nie mam pojęcia o co chodzi - skład niby wzmocniłem - a teraz każdy mecz zaczynam jakby z handicapem 0:1 bo ani nie mam szczęścia w swoich akcjach a zazwyczaj tracę bramki przy pierwszym możliwym strzale rywala..
Wcześniej w DivisionRivals ogrywałem praktycznie wszystkich rywali w lidze 4, teraz jakbym zderzał się ze ścianami...

Też macie coś takiego ?

Do ostatniego FC miałem dużą przyjemność z gry teraz przegralem z 15 meczy z rządu myślę czy nie wyrzucić tej gry w pizdu przez okno haha.
Na konsolach nie było patcha także nie mamy :D
 
Miałem napisać wczoraj ale zapomniałem, wczoraj dałem sobie ostatnią szansę w FC - praktycznie bez zadnych zmian w skladzie.
W piątek koło 7 meczy wszystkie przegrane (DR i FC 4)
Wczoraj DR 5 wygranych 0 porażek , FC 14 wygranych wbiłem a więc 14 wygranych w 1 dzień... A zaostało mi jeszcze kilka meczy ale olałem.

Totalnie nie rozumiem tej gry, wczoraj obojętnie z kim bym nie grał czy składy z Hazard-Auba-Lucas mogłem ograć każdego... Co się zmieniło od piątku w tej grze nie mam pojęcia...
 
Kolejny weekend kolejne 17 zwycięstw z zapasem, tym razem 17-9 z 4 meczami nadwyżki, nie gram więcej, bo nie mam siły, przeszkadza mi ból zęba i przez to też mam gorączkę :D
 
To nie wiara, to fakt. I niestety dość mocno odczuwalny, zdelegalizowałbym to w pizdu, bo czasami to żenada.

Moja historia z '18 online. Fast attack. Awans sezon po sezonie z 6 do 3 ligi przechodzilem wiekszosc jak burza, gdy nagle moi obroncy zapomnieli jak się podaje i przyjmuje piłkę i np hazard i kevin Rudy jak się ją prowadzi :neildegrassewhoa: Dość perfidne to wszystko bylo, mi też te awanse przyszły zbyt latwo. Szybki powrot do 6 i teraz powoli skacze miedzy 5 a 4
 
Dla wszystkich co w ten weekend grali w lw gratki szykuje się zajebisty totw i super trafy w paczkach :applause:
 
Ta jasne, znowu wyskoczy ovrl 83 albo 84 placek nieprzydatny :D

Ja gold 2 w FC i ranga I w DR (znaczy do wczoraj była, koło 15000 punktów pewnie trzeba będzie dobijać jeszcze bo ostatni trzeba było koło 20000 pkt)
 
Dla wszystkich co w ten weekend grali w lw gratki szykuje się zajebisty totw i super trafy w paczkach :applause:
Widziałem, jest mega dużo zawodników, którzy będą do trafienia. Ja osobiście będę miał 2 czerwone player picki za fut champions, obym trafił kartę +85 :D teraz miałem niefart(84 i 81 wziąłem).

A co do kart to duże prawdopodobieństwo dla Suareza, Hulka, Talisca, Barkley, Cristiano(za 2 bramki może dostać), Mane, Sancho z Borussi, Goretzka, Depay, Barca ma ogólnie duże szanse na co najmniej 2 zawodników.
 
No i tak jak pisałem inwestycja w Illaramendiego opłaciła się :) 30-40 kart po 2.100-2.800 kupowanych teraz sprzedałem praktycznie wszystkich po 4.500-4.800, sbc o Koke i wszystko jasne :D
 
No prosze, gdzies na fb kartomanii w komentarzach przeczytałem że gość w tych sbc scream trafił coś dobrego . To zrobiłem na szybko:
https://www.futbin.com/19/squad/100063722/sbc
https://www.futbin.com/19/squad/100063326/sbc

Koło 20.000 nie szukałem okazji, ale traf w lepszej paczce zwraca honor EA :D
44994524_2025151867530703_1420172223943016448_n.jpg
250.000 monet za 20.000 wkładu w sbc, polecam moze cos traficie
 
Pierdole, te trafienie R. Carlosa to moje utrapienie. Kompletnie od tamtej pory nie potrafię grać online, wpierdol nieustanny.
Zmieniłem skład na Serie A, samych kotów mam w składzie, których też ogrywałem w Szybkich meczach. No kurwa Dybalą w każdym meczu strzelałem bramkę i miałem asystę, ogólnie ogrom dymu nim robiłem. Matuidi świetnie wbiegał z środka, Pjanić zajebiste podania. Immobile w powietrzu nie do zajebania, Perisiciem też dobrze mi się grało.
A teraz? Bez bramki Dybalą, reszta zawodników beznadziejnie. Chyba za taki traf dojebali mi nierealny handicap, bo nie potrafiłem Cuadrado bez piłki, dogonić Kovacicia z piłką, który ciągle zmieniał do tego kierunek biegu. Noż kurwa żenada. Na 10 meczy bilans mam 2-3-5 chyba.


A i chuj w dupę EA, że jak koleś się wyloguje w końcówce to zostaje mu taki sam wynik. Dwa mecze już tak miałem, raz szedłem z pewną bramką, która dałaby mi prowadzenie w 80 minucie i koleś się rozłączył, więc policzyło jako remis. I potem biegnę 4 na 2, mając piłkę w środku Hazardem 93 na 20 metrze od bramki i autostradę przed sobą i jeb, koleś się odłącza, a bramka na 4-4 murowana. I zalicza mi porażkę..
 
No prosze, gdzies na fb kartomanii w komentarzach przeczytałem że gość w tych sbc scream trafił coś dobrego . To zrobiłem na szybko:
https://www.futbin.com/19/squad/100063722/sbc
https://www.futbin.com/19/squad/100063326/sbc

Koło 20.000 nie szukałem okazji, ale traf w lepszej paczce zwraca honor EA :D
View attachment 12754
250.000 monet za 20.000 wkładu w sbc, polecam moze cos traficie
Ja wydałem na to ze 3k + zawodnicy z klubu i trafiłem ni chuja.
 
Pierdole, te trafienie R. Carlosa to moje utrapienie. Kompletnie od tamtej pory nie potrafię grać online, wpierdol nieustanny.
Zmieniłem skład na Serie A, samych kotów mam w składzie, których też ogrywałem w Szybkich meczach. No kurwa Dybalą w każdym meczu strzelałem bramkę i miałem asystę, ogólnie ogrom dymu nim robiłem. Matuidi świetnie wbiegał z środka, Pjanić zajebiste podania. Immobile w powietrzu nie do zajebania, Perisiciem też dobrze mi się grało.
A teraz? Bez bramki Dybalą, reszta zawodników beznadziejnie. Chyba za taki traf dojebali mi nierealny handicap, bo nie potrafiłem Cuadrado bez piłki, dogonić Kovacicia z piłką, który ciągle zmieniał do tego kierunek biegu. Noż kurwa żenada. Na 10 meczy bilans mam 2-3-5 chyba.


A i chuj w dupę EA, że jak koleś się wyloguje w końcówce to zostaje mu taki sam wynik. Dwa mecze już tak miałem, raz szedłem z pewną bramką, która dałaby mi prowadzenie w 80 minucie i koleś się rozłączył, więc policzyło jako remis. I potem biegnę 4 na 2, mając piłkę w środku Hazardem 93 na 20 metrze od bramki i autostradę przed sobą i jeb, koleś się odłącza, a bramka na 4-4 murowana. I zalicza mi porażkę..
Zarzuć swoim składem, pomogę.
 
No prosze, gdzies na fb kartomanii w komentarzach przeczytałem że gość w tych sbc scream trafił coś dobrego . To zrobiłem na szybko:
https://www.futbin.com/19/squad/100063722/sbc
https://www.futbin.com/19/squad/100063326/sbc

Koło 20.000 nie szukałem okazji, ale traf w lepszej paczce zwraca honor EA :D
View attachment 12754
250.000 monet za 20.000 wkładu w sbc, polecam moze cos traficie
Ja co prawda na oba wydałem ok 15k ale i to się nie zwróciło. Ale nie wypada mi narzekać bo wczoraj z paczki za sbc wyleciał mi Martial If i sprzedany dziś za 219.

Na liście transferowej 50 zawodników to max? Miałem wykupione 50 i za 20 poziom dokupiłem kolejne 50, ale wcale się nie zwiększyło choć miało po wyłączeniu konsoli.

Ja do ligi wcale się nie mogę nawet zakwalifikować. Jestem w 7 lidze więc za zwycięstwo 40 pkt to ile by trzeba tych meczy nastukać.
 
Grałem 4-3-3 zwykłym, teraz gram 4-3-3 z DP. Najchętniej bym grał 4-2-3-1 z Dybalą na ŚPO, tak jak jest to ustawione w Juve często, ale w FUT tak zjebanie tę taktykę przestawia, że aż oczy krwawią.
Polecam taktykę pod 4231, ja tym gram z jednym wyjątkiem, mam te paski w defensywie na odwrót przestawione
2ryq3pc.png
Myslisz że Perisić jest lepszy od Insignie a Milinković-Savić od Pianicia?
Testowałem Insigne i mi nie przypadł do gustu, za to Perisic to kocur, robi dużo więcej i w ataku i w obronie, a dodatkowo jego mocne strzały są jak Roberta Carlosa.
 
Myślałem nad tym ustawieniem, ale jak dam namboki cuadrado i costę to mają po 4 zgrania. Nie tracą stracą przez to na jakości?
 
Ja sprzedałem Lukaku (Jesusem gra mi się świetnie nie chcę tego zmieniać narazie), kupiłem Martiala okazja za 195.000 się trafiła, jak mi się będzie słabo nim grać wrócę do Taisona który wymiatał w moim składzie.

Może ktoś by coś doradził coś dobrego na zmiany w środku pomocy bo kasy jeszcze zostało a i nagrody będą to trochę dojdzie :D
Bez tytułu.png
 
Ja sprzedałem Lukaku (Jesusem gra mi się świetnie nie chcę tego zmieniać narazie), kupiłem Martiala okazja za 195.000 się trafiła, jak mi się będzie słabo nim grać wrócę do Taisona który wymiatał w moim składzie.

Może ktoś by coś doradził coś dobrego na zmiany w środku pomocy bo kasy jeszcze zostało a i nagrody będą to trochę dojdzie :D
View attachment 12757

Ja bym pozbył się Jorginho i kupił w jego miejsce Eriksena, bo z tego co widzę to z Twojej linii pomocy nie ma komu uderzyć z dystansu. Chyba, że masz dużo coinsów, no to bym go zostawił, a pozbył się Doucoure.
 
Back
Top