Fifa 19 i wszystko co z nią związane

NIE

Crespo średni, nie polecam w sumie
ale za to Firmino daje rade

teraz mam
Martial Firmino Lucas
Pogba Fred Nainggolan
i gitarka
 
Da się wstawić zdjęcie bezpośrednio z telefonu?
Chciałbym się pochwalić co trafiłem za division rivals :goldi:

Czyli warto otwierać te paczki? Ja zgarnąłem coinsy póki co, teraz też tak chciałem i samemu sobie kupić jakiegoś Eriksena. Pochwal się co tam było w tych paczkach :)
 
Ja tym razem zawinołem paczki za DR i żałuję. Trzba było brać hajs to miałbym zawodnika pokroju Fabinho za pół darmo.
 
036d67c6d6f2b.png
Ja biorę paczki wymienne, bo na początku wszystkie karty są drogie. No i jak widać było warto:redford:
Rok temu trafiłem Zanettiego 87, też przez webapp.
 
u mnie też małe upgrady :cool: dzisiaj mega udany dzień handlowy
5bc11964e57e8.png

trzeba będzie chyba fut champions zaatakować
średnio mi idzie w tą fife, kurwa gdybym był tak dobry jak w handlu
ale może te 14 winów albo chociaż 11 się uda uciułać żeby poczuć ten dreszczyk przy losowaniu IFa 80 ovrl
 
handel handel handel
trzeba po prostu klikać
postowałem tu już metode na której zarabiam
kupuje zwykłe karty non rare pod sbc, przeważnie najpopularniejsze narodowości z dziwnych lig
licytuje 350-500 sprzedaje 600-900 i leci hajs
dzisiaj przez 1h nikt mi nie przebijał jednego zawodnika i go zawijałem po 350 i sprzedawałem od ręki po 850, wyjebałem tam ze 150k profitu
 
Ja to z handlu dużo nie mam, może ze 100k uciułałem, kasa jest z gry, paczek za sbc itd. aczkolwiek trafów to za ciekawych nie mam 80k najlepszy traf.
 
chodzą ci goście kozacko, ale ja jestem lamusem w tą gierke i mi przeciwnicy wszystkie podania przecinają
nie mam wgl pomysłu jak custom ustawić i w sumie jaką formacją grać żeby to optymalnie chodziło
 
Ktoś wgl. gra w Sezony. Bo wszyscy Fut i Fut a do tego to chyba trzeba siedzieć i poświęcić dużo czasu.
 
sezony są nudne bo nie ma w nich nic angażującego
No jasne ze Fut jest bardziej angażujący i bardziej wpływa na wyobraźnię, można pobawić sie w managera i rodzi to przywiązanie do druzyny, natomisat, żeby mieć jakiekolwiek szanse z innymi trzeba nad tym spędzić dużo czasu a nie każdy takowym dysponuje.
 
No jasne ze Fut jest bardziej angażujący i bardziej wpływa na wyobraźnię, można pobawić sie w managera i rodzi to przywiązanie do druzyny, natomisat, żeby mieć jakiekolwiek szanse z innymi trzeba nad tym spędzić dużo czasu a nie każdy takowym dysponuje.
nie prawda, ogarnąć 200 tysięcy co minuta roboty tak naprawde a w takim budżecie można zbudować team którym można powalczyć z prawie każdym
 
  • Like
Reactions: Ian
Moje pierwsze(po przesiadce z PC na ps4) fut champions zakończone wynikiem gold 2 i bilansem 17-8 z zapasem 5 nierozegranych meczy, już mi się nie chce, zmęczyło mnie to granie, na przyszły weekend rozłożę po 10 meczy na dzień.

Wynik uważam za dobry, mógłby być lepszy gdybym rozegrał do końca. Co do porażek to o połowie chciałbym zapomnieć, nie z mojej winy(grający sporo w fife zrozumieją).

Teraz czekać na nagrody za g2(45k i paczki) w fut champions i jeszcze za division rivals, aktualnie ranga 2 i pewnie tak zostanie, no chyba, że mi się zechce wbić rangę 1 dla nagród.
 
nie prawda, ogarnąć 200 tysięcy co minuta roboty tak naprawde a w takim budżecie można zbudować team którym można powalczyć z prawie każdym
Jeżeli tak się da to masz rację. Ja mam małe pojęcie FUT pomimo, ze grałem i w Fife 17 i 18, więc z tej szczątkowej wiedzy wydawało mi się, że potrzeba więcej czasu, aby to ogarnąć.
 
Może pytanie banalne, ale to moj pierwszy raz z Fut. Wgl. na piczatku ciężko się tam odnaleźć. Z paczek nie mam zadnego wartościowego zawodnika. Gdzieś wyczytałem ze najlepiej od razu sprzedać wszystkich zawodników z 1 paczki. Jednak jak klikam na szybką sprzedaż to pokazuje mi ze wartość zawodnika to zero monet.
 
Może pytanie banalne, ale to moj pierwszy raz z Fut. Wgl. na piczatku ciężko się tam odnaleźć. Z paczek nie mam zadnego wartościowego zawodnika. Gdzieś wyczytałem ze najlepiej od razu sprzedać wszystkich zawodników z 1 paczki. Jednak jak klikam na szybką sprzedaż to pokazuje mi ze wartość zawodnika to zero monet.
Niektóre karty są niewymienne. Takich nie możesz wystawić na rynku a sprzedając przez szybka sprzedaż nie dostaniesz za nie monet. Możesz wyjebać, albo zostawić do sbc.
 
  • Like
Reactions: Ian
Niektóre karty są niewymienne. Takich nie możesz wystawić na rynku a sprzedając przez szybka sprzedaż nie dostaniesz za nie monet. Możesz wyjebać, albo zostawić do sbc.
A co to jest SBC?
Czyli co sprzedać w szybkiej tych co mogę kupić kogoś lepszego i grać na razie czy jak?
 
A co to jest SBC?
Czyli co sprzedać w szybkiej tych co mogę kupić kogoś lepszego i grać na razie czy jak?
Wyzwanie budowania składu. Na stronie futbin masz gotowe rozwiązania.nke sprzedawaj na szybkiej sprzedaży. Wystaw na rynku i może zarobisz więcej.
 
  • Like
Reactions: Ian
Wyzwanie budowania składu. Na stronie futbin masz gotowe rozwiązania.nke sprzedawaj na szybkiej sprzedaży. Wystaw na rynku i może zarobisz więcej.
Dziękia kiedy najlepiej zacząć grac mecze? Juz z tym skladem czy po wzmocnieniu? Bo nie chcę sie zniechęcić do futa jak bede geal z gośćmi z zajebistym skladem i dostawal dwucyfrówki.
 
Dziękia kiedy najlepiej zacząć grac mecze? Juz z tym skladem czy po wzmocnieniu? Bo nie chcę sie zniechęcić do futa jak bede geal z gośćmi z zajebistym skladem i dostawal dwucyfrówki.
A zagrales już te pierwsze 5 żeby dostać się do określonej dywizji?
 
  • Like
Reactions: Ian
A zagrales już te pierwsze 5 żeby dostać się do określonej dywizji?
Nie. Na razie robiłem jakieś wyzwania (wybrac paczke, zagrac q mecz,) Potem jest żeby kupić zawidnika ale mam 900monet a w miare dobry zawodnkk kosztuje 1000.
Potem. Jest chyba ostatnie żeby zagrax nowo kupionym zawodbikiem.
 
@Ian spróbuj grać w sb i zarabiaj w ten sposób monety grą, jak masz katalog(naduś prawy analog) to wykup sobie dodatkowe monety za mecz, najlepiej 1000, ale nie wiem czy masz odblokowane. Tu masz tani skład, który kosztuje 14-18k. Na jakiej platformie grasz?
2s12dfr.png
 
  • Like
Reactions: Ian
Dziękia kiedy najlepiej zacząć grac mecze? Juz z tym skladem czy po wzmocnieniu? Bo nie chcę sie zniechęcić do futa jak bede geal z gośćmi z zajebistym skladem i dostawal dwucyfrówki.
Ja skład mam już nie najgorszy a wczorajszy stosunek gier 1-1-4 :juanlaugh:
Ale nie zniechęciłem się i poszedłem spać dopiero jak wygrałem mecz i spałem 4 h :juanlaugh:
 
@Ian spróbuj grać w sb i zarabiaj w ten sposób monety grą, jak masz katalog(naduś prawy analog) to wykup sobie dodatkowe monety za mecz, najlepiej 1000, ale nie wiem czy masz odblokowane. Tu masz tani skład, który kosztuje 14-18k. Na jakiej platformie grasz?
2s12dfr.png
Ps4
 
Back
Top