Fifa 19 i wszystko co z nią związane

Przynajmniej nie będzie teraz podanie na lage do przodu i pizda do bramki, jak dla mnie na plus, ale to wiesz ile graczy tyle opinii :lol:

Odnosiłem się do kwestii realizmu, bo to akurat obniża takowy. A i tak jak ktoś będzie miał graczy z drużyny tygodnia/miesiąca, to będzie miał jeszcze większą przewagę niż dotychczas, bo oni zawsze popierdalają jak szaleni...
 
Dostałem info w FUT, że na start dostanę 4 paczki w FUT 19. Ale jak przeniosę konto z PC na Xbox, to nadal ten prezent się utrzyma?
 
Wylosowałem jeszcze Edersona. Teraz chodzi po 30k, sprzedawać czy czekać? W sumie wyjebałem się z kasy troche i nie mam jak robić kolejnych sbc jeśli go nie sprzedam. Van Nistelrooy już 100 więcej niż wczoraj.
:antonio:
 
Właśnie siedzę na przystanku by się dostać do Lubania, ciekawe czy na tej wiosce będzie Fifa, bo mają tam Media Expert i RTV Euro AGD. xD Oby było warto tracić czas i flotę, bo wytrejdowałem sporo kojnsów przed oficjalną premierą. :cool: Z fartem gierkowe typiarze!
 
Ja chyba nie będę kupował od razu nowej, kurła szkoda mi wydać tyle hajsu na grę. Tym bardziej, że jeszcze nie kupiłem nawet UFC :DC:
Apkę do 19 mam ściągniętą i coś tam już powoli kombinuję, porobiłem te „misje” co Matszo, ale dostałem za to kupę :D 15k jest więc można się bawić. Przynajmniej jak kupię grę to nie będę ruszał od zera.
 
Ja wczoraj kupiłem jutro odbiorę w euro agd, na ten moment składzik taki :

Screenshot_2018-09-28-08-11-25-217_com.ea.gp.fifaultimate.png


Na ławce Gray do ataku, także na początek już nie startujemy z brązowego shitu.
open
 
Dzięki wszystkim za poradę,
wybrałem już nawet interesujący zestaw:
https://www.euro.com.pl/konsole-pla...tion-4-slim-500gb-fifa-19-2-pady-orange.bhtml
ale teraz zastanawiam się czy jednak w to wchodzić. Mam mało czasu, wiec granie max 1-2 h w tygodniu. Myślałem że będę mógł normalnie pykać przez internet a tu się okazuje ze takie konto dodatkowo 250 zł rocznie trzeba do tego dołożyć więc przy moim czasie na granie chyba jednak szkoda zachodu.
 
Nie pamiętam jak to dokładnie było, ale jak grałem na ps4 to można było kupować przez allegro subskrypcje play station plus za jakieś parę zł na miesiąc , logowałeś się na konto kupione i aktywowało się ps4 plus na wszystkich profilach. Przelogowujesz się na swój oryginalny i masz ju możliwość grać online za grosze :)
 
Jakieś 1,50zl wychodzi za 2 tygodnie. Można też kupić plusa na tureckim store i wychodzi około 100zl na rok.
 
Dzięki wszystkim za poradę,
wybrałem już nawet interesujący zestaw:
https://www.euro.com.pl/konsole-pla...tion-4-slim-500gb-fifa-19-2-pady-orange.bhtml
ale teraz zastanawiam się czy jednak w to wchodzić. Mam mało czasu, wiec granie max 1-2 h w tygodniu. Myślałem że będę mógł normalnie pykać przez internet a tu się okazuje ze takie konto dodatkowo 250 zł rocznie trzeba do tego dołożyć więc przy moim czasie na granie chyba jednak szkoda zachodu.
za 1699 masz ps4 pro, nie lepiej dorzucić 300zł?
------------------------------------
Złożyłem całkiem dobry skład za 20k i gra się nim nawet dobrze.
https://www.futbin.com/19/squad/169753
 
Dzięki wszystkim za poradę,
wybrałem już nawet interesujący zestaw:
https://www.euro.com.pl/konsole-pla...tion-4-slim-500gb-fifa-19-2-pady-orange.bhtml
ale teraz zastanawiam się czy jednak w to wchodzić. Mam mało czasu, wiec granie max 1-2 h w tygodniu. Myślałem że będę mógł normalnie pykać przez internet a tu się okazuje ze takie konto dodatkowo 250 zł rocznie trzeba do tego dołożyć więc przy moim czasie na granie chyba jednak szkoda zachodu.

Ps+ 20pln/rok z allegro - kolega mi mówił podobno tak działa :rutekajak:
 
Czytałem poradnik i na moim tv nie byłby nawet dużej różnicy. Jakbym grał sporo pewnie bym dołożył, a tak się chyba nie opłaca. Poza FIFA jedyną gra którą planuje kupić jest UFC.
To może lepiej kup 1tb? Podobno 500gb to bardzo malo teraz gdzie gry waza po 80gb. A ze swojej strony powiem, że ja też nie mam monitora 4K a wziąłem ps4 pro ze względu na lepszą wydajność w grach.
---------
Nowy dzień czas w końcu pograć mecze w division rivals, bo do fut champions trzeba się dostać.

Cały czas mam jeszcze nawyk z pada od xboxa i próbuje chwytać lewy analog tam gdzie w ps4 jest krzyżak.
 
No także pewnie już zakończyłem Fifę 19 z udanych trafów :D
42714088_538767113250945_6723946553733545984_n.jpg

42723496_1017724371733209_3897512834904358912_n.jpg

Wkład 8k wyciągnięte 120k, także czas zmienić skład.
 
Początek kilka meczów w pizde, ale powoli się rozkrecam. Van Nistelrooy 8 bramek narazie w 12 meczach.
 
Back
Top